Targ De Maruntisuri Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Cumpar patru jenti de tabla sau aliaj ptr. logan 1,6 mpi.

    Comment


    • #47
      cristi incearca pe la vulcaniari ...ai toate sansele sa gasesti

      Comment


      • #48
        Am fost si pe la vulcanizari , dar se pare ca cele mai cautate jenti sunt astea , pe 15 si cum le primesc , le si vinde repede, am fost si pe cosbuc , si la berin dar nu am gasit.

        Comment


        • #49
          la vulcanizarea de la iesire spre real...cea de pe colt fix din dreptul trecerii incearca...eu am luat de la ei 2 bucati noi noute...si mai e una ..cum te duci spre metro pe partea ta de mers dupa reprezentanta lada...au si masini de vanzare si anvelope si mai multe..incearca si acolo..daca nu o sa vb cu patronu` de acolo(mi`e prieten bun) si poate iti gaseste 4 bucati

          Comment


          • #50
            Pe centura vizavi de cimitirul coca cola este un centru de dezmembrari, au si loganuri, poate gasesti la ei niste jante.

            Comment


            • #51
              Multumesc ! Am sa ma duc acum sa caut .

              Comment


              • #52
                Exact acum am trecut pe acolo , erau căteva persoane care "trăgeau" de un logan boţit de culoare albă .
                Skypeeâ„¢

                Comment


                • #53
                  Multumesc! am cumparat un Tesla cm 130.

                  Comment


                  • #54
                    Salutare si Un Paste Fericit...

                    Cine e interesat de un SonyEricsson w595s
                    gaseste info http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w595s-2793.php
                    Telefon SonyEricsson w595s (seria W=walkman)
                    - telefon cu inca un an garantie (nu este umblat in el)
                    - toate accesoriile oferite de producator (card 2 gb, incarcator, cablu USB, casti, CD, etc...) este stereo cu "boxe-difuzoare" in ambele capete
                    - telefon codat in reteaua Orange, camera 3.15 MP, 2048x1536 pixels


                    PS:telefonul e al sotiei... si a venit iepurasu cu altu.
                    Specificatii gasiti aici W595s
                    Tel e ingrijit, pret info 249 lei negociabil... doar vine iepurasu'
                    Predarea se poate face si in Galati (sunt din Br)

                    Comment


                    • #55
                      cei care auziti/gasiti/vindeti un eleron luneta simplu(fara striatii) va rog anuntati`ma si pe mine ca sunt interesat!!

                      Comment


                      • #56
                        e cineva interesat de un kit de distributie pentru motoarele 1.4 si 1.6 8V? kit-ul e nou, contine curea si rola intinzator, iar pretul e de 150 lei.

                        Comment


                        • #57
                          Vand discuri Logan 1.4 sau 1.6 8V nemtesti neventilate...cei interesati PM.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by CooSmiN View Post
                            Vand discuri Logan 1.4 sau 1.6 8V nemtesti neventilate...cei interesati PM.
                            Scz de quote dar nu mergea sa editez...
                            Attached Files

                            Comment


                            • #59
                              Salut!
                              Am de vanzare un telefon Sony Ericsson T715, nou, nefolosit, garantie 2 ani, necodat.

                              Pret fix: 350 lei.

                              Comment


                              • #60
                                Vand CD Player Philips gri (modelul ce s-a montat pe Twingo). Funcționează ireproșabil, ecranul e pe negativ și este compatibil cu comenzile la volan. Preț 150 lei.

                                Pentru cei interesați mai am un MP3 player Blaupunkt cu fata detașabilă. Are toate LED-urile schimbate cu unele albastre. Prețul este tot 150 lei și un casetofon Philips (cel care s-a montat pe Solentza și primele modele de Logan) la 100 lei. Philips-urile sunt compatibile cu comenzile la volan. La cerere se pot aduce și comenzi pentru volan.

                                Mai multe detalii pe PM.
                                Attached Files
                                Last edited by madalin_c; 23 May 2011, 09:26.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google