Sa-i Ajutam Pe Cei Mai Tristi decat Noi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Este motanel si nu e la pachet. El pazeste sticlele cu suc. Nu va apropiati "caine rau"!

    Comment


    • Parca pisica ar bea si ea un pahar de Fanta...

      Comment


      • ... erau 3 baxuri intregi ...

        Comment


        • Atunci aveti grija, sa nu o baloneze sucul acidulat!

          Comment


          • update

            update la :
            - suma stransa = 340 si cumparaturi: 99 + 52 + 55 = 206 => rest = 134 lei

            - ocuparea celor 3 locuri oferite de Valeriu: George, Alina Si Elena

            Originally posted by valeriuciprian View Post
            ...eu merg cu masina......suntem doi adulti si doi copii...in caz extrem mai pot lua 3 adulti....
            - lista de contribuabili :

            1. Elena (sand'dana) - banuti + mici ciocolatele
            2. Mircea (gl_mmm) - banuti + sapunele
            3. Relu (DeWill) - banuti
            4. George (gheorgngv) - banuti
            5. Luminita (prietena Elenei) - sosetele, iar jucarele noi( impreuna cu o societate care functioneaza in depozit)
            6. batranul70 - sucuri (14 sticle x 2 litri)
            7. ValeriuCiprian + Gabi' - banuti + ceva jucarele si lucruri utile copiilor
            8. SAN - banuti + hainute
            9. laureatu' - banuti
            10. aida - banuti
            11. Un Loganist - banuti + 5 kg de clementine
            12. Anonim - banuti
            13. Prieten de-al lui George - banuti
            14. Violeta (prietena si colega Elenei) - banuti + ajutor la decuparea migaloasa a etichetelor personalizate pt pungutele copiilor
            15. Iulia-Alina( cunostinta de-a lui George) - banuti + DVD-uri cu colectii de filme/ desene animate/ programele educative pt copii + pluşuri
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • am luat in primire si ultimile lucruri promise

              Am receptionat astazi dimineata si fructele (5 kg) promise. Gustoase, foarte gustoase!
              Multumim frumos Loganistului care le-a donat! Respect!

              Toti cei inscrisi pe lista si-au respectat angajamentul!

              Elena, este necesar sa aduc produsele din poze maine la intalnire? Ca sa le si imparti?
              Attached Files

              Comment


              • ...stiti cand e cel mai greu de facut cumparaturi? cand te apropii de fundul sacului si incerci sa faci cat mai multe cu banutii ramasi si iti socotesti fiecare leut ...da ...deci azi am mai dedicat o zi cumparaturilor, mersului dupe jucarele, sacosele, un pic de ajutor ar fi fost binevenit si doar s-a oferit George, dar io...nu, Batman ... ...
                Acuş, acuş incep sa fac sacosicile, dar pana atunci sa vad arat incetul cu incetul cu ce se mai completeaza darurile catre copii.

                Odorizantele solide pe care le vedeti in attach le-am gandit pentru cele 2 incaperi ale locatiei fundatiei din Pechea. Sunt cu miros de pin, potrivit sezonului.

                Si matematica de rigoare : suma stransa = 340 si cumparaturi: 99 + 52 + 55 + 51,5 = 257,5 => rest = 82,5 lei
                Attached Files
                Last edited by sand'dana; 4 December 2010, 21:04.
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • jucarici

                  Sa continuaaam, iata si jucarelele si sacoselele. Multumim Luminitei si colaboratoarei ei din depozit.
                  Attached Files
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • Si inca ceva : eticheta ticluita si confectionata de subsemnata !
                    Super personalizate catre cine si dinspre cine

                    Le voi atasa fiecarei sacosici in parte.

                    Si da, Mircea, ar fi bine sa aduci produsele pentru ca n-o sa stam luni sa facem loc in sacosa deja aranjata, sucurilor si celorlalte produse. Cel putin produsele de igiena vor fi puse, desi in aceeasi sacosa mare, totusi in pungute separate (si sapunul tb sa fie tot pe acolo),.

                    Luni o sa ma ajute George cu pungile sa le duc din casa in masina.
                    Attached Files
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Luni trimite si Bacaul niste banuti.

                      Comment


                      • Bravo Elena si bineteles ca te voi ajuta cu caratul sacoselelor.

                        Comment


                        • Originally posted by KELBURTOS View Post
                          Luni trimite si Bacaul niste banuti.
                          Sa curga numeraruuuuuuuuuuu ...

                          Multumim Sorine!

                          Comment


                          • Uof, gata ! O durat cam mult ! Va prezint sacoselele ! Si imi urez noapte buna
                            Attached Files
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Felicitari Elena! Arata extraordinar, totul! Iti multumim pentru efortul depus!
                              Astazi aduc si eu fructele si sapunelele. Sucurile vin eu direct cu ele, maine.

                              Comment


                              • Multumesc, Mircea !
                                Chiar ma gandeam, cu sucurile nu m-as fi descurcat ...sus ..jos ..is grele, misi
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google