Sa-i Ajutam Pe Cei Mai Tristi decat Noi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2012

    Originally posted by IancuMIC
    Dupa ce m-am inscris pe acest forum, am incercat contactul cu cei de pe Logan Club Galati. Mi-am oferit ajutorul fara ezitare intr-o campanie umanitara initiata de un coleg, care ere defapt ...o colega. Din pacate nu s-a concretizat.
    Cred ca despre mine sau Simonica era vorba. Nu mai comentez de ce nu s-a finalizat actiunea aceea. Imi aduc insa cu placere aminte de actiunile de Pasti, Craciun, campania de anul trecut cand am strans 43 fise cu 2% pt fundatia "Inima de copil".

    La astfel de actiuni ar trebui sa uitam orice: si marca masinii, si functii, si apartenente la grupari diverse si sa fim OAMENI.

    Avem din nou ocazia sa le fim alaturi. Mi-a scris pe mail Anna Burtea, directoarea de la fundatie :


    Voiam sa iti spun ca noi vom fi in Real maine, poimaine si saptamana viitoare cu un stand cu vanzare de produse. Si pentru ca ti-ai aratat mereu disponibilitatea sa ne ajuti ma gandeam ca poate doresti sa ii informezi si pe colegii tai din LoganClub, poate au de cumparat mici cadouri sau felicitari de Florii ori de Pasti si vor sa le cumpere de la noi. In plus avem si cosulete pentru Pasti. Foarte frumoase.

    Programul in care vom fi la stand (din cate am inteles va fi in apropierea locului de joaca de data aceasta) va fi:
    - sambata 10-20
    - duminica 10-14
    - luni - joi 16-20
    - vineri 10-13



    Eu v-am informat. Ramane la latitudinea fiecaruia daca doreste sa contribuie cat de putin.

    Acestea fiind spuse, va doresc o zi frumoasa de Florii si o saptamana viitoare cu spor in pregatirile pentru Pasti !
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • Multumim de informare si de urari; asemeni tuturor. De Florii sper sa ajung si eu in Galati si sa dau o mana de ajutor celor ce-si pun sperante in fiecare dintre noi, cei din Logan Club Galati.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Poza zice tot



        Mai multe detalii pe

        Attached Files
        Vizitati CTR-ul

        sigpic

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google