JTLS, JoiaTineretuluiLoganist&Sanderist - La Un Suc Cu Colegii De Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hopa ... meci ... mingea o aduc eu, doua echipe Br-Gl, meeeeeeeeci

    Continuam maine la o bere???
    JTLS - joi 16.09.2010 ora 18, pe terasa la Tahiti:

    1. gl_mmm
    2. DeWiL
    3. valeriuciprian
    4. ...

    Comment


    • hai c-o incingem d-un meci, voi toti si eu singur
      sigpic

      Comment


      • Vezi ca noi avem antrenament
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by gl_mmm View Post
          PS Dupa finalizarea actiunii de astazi vom putea continua cu JTLS-ul nostru drag!
          Intr-adevar, a fost o zi de joi plina si memorabila si am avut parte si de "JTLS-ul nostru drag" .
          Spiritul zilei de ieri si bunadispozitia sa ne insoteasca cel putin pana la Slanic Moldova si cat vom sta pe-acolo!
          ...si iata de ieri...pozeeee ! ( si apropos! dle Iashca, va asteptam sa va intoarceti privirea si obiectivul catre noi ! si sa ne mai onorati cu prezenta )
          Attached Files
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • de ce nu faceti un topic separat cu intalnirile JTLS?
            sigpic

            Comment


            • Băieţi !!! Băieţi !! Mircea, Relu, Cristi, Iashca, George, Paul.... ce făceţi?
              CBG de BR profită că Valeriu a plecat la cules şi vine cu patentu' !
              ÃŽi dăm vreun premiu ?.................
              Titan Mircea, tu ce zici?

              Pe de alta parte...inteleg ca JTLS-ul nostru este apreciat ca si consistent si important si chiar distractiv,
              deci ..Bogdan, multumim pt. aprecierile indirecte si pt. aportul adus, e de luat in seama ideea dar inseamna sa-l punem pe Mircea la treaba si sper sa nu ne alegem cu mai ales ca acum LC GL are in dotare o arma periculoasa
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Ideile bune au trecere la titani. Aprobat! Am sa fac un topic nou si am sa mut in el toate posturile cu JTLS-ul. Curand ...
                Buna idee!
                Dar pana atunci, JTLS-ul nost' drag are nevoie de o locatie de iarna. Propuneti!

                Comment


                • intru foarte rar pe forum,treburi neterminate si ma sacaie asta,mai ales ca nu pot ajunge la voi fizic!
                  parca as fugi dupa fata morgana!
                  sunt alaturi de voi,chiar daca unii nu cred asta!
                  sper la zile mai bune si libere,ca trece clubul asta pe langa mine,cu viata lui trepidanta si eu sunt absent!
                  asta e,va veni si iashca pe strada voastra!
                  Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                  Andreea Trifu

                  Comment


                  • Maine este joi. Si joia, prin hotarare de guvern, s-a infiintat JTLS.
                    Cine este amator de-o bere doua maine seara? Eu da!

                    Comment


                    • imi pare rau dar maine nu cred ca voi putea sa fiu prezent..am fost invitat de un prieten bun la el la bal...dar se va lasa duminica..pana atunci o sa va pun la curent cu ce sa mai modernizat YCP )
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        ...
                        Ne intalnim la ora 18 in fata la Lupul de Mare si vedem de acolo in ce directie ne vom delecta cu o berica.
                        Deci astazi la ora 18 ne gasim in fata la Lupu de Mare si de acolo vedem unde mergem! I'm in!

                        Comment


                        • Nu promit nimic,incerc sa fac tot posibilul sa ajung .

                          Comment


                          • Amanam JTLS pentru o data ulterioara. Nu saptamana asta.
                            Deci nu se mai tine JTLS azi. Aviz amatorilor.

                            Comment


                            • Nu stiu de ce dar eu as propune sa o amanam pentru la primavara...ca sa stai intr-un local plin de fum de tigara nu prea ma incanta.
                              Tibi ai rezolvat ceva cu triplele?
                              sigpic

                              Comment


                              • Intalnirea jtl s? se poate tine maine la ora 17 ,daca se tine. Locatia va las sa o alegeti voi ,dar sa fie un loc unde nu se fumeaza ,prea mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google