JTLS, JoiaTineretuluiLoganist&Sanderist - La Un Suc Cu Colegii De Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, o seara agreabila, intr-o companie agreabila!
    Vlad, acum stii! Oricand mai ajungi prin zona noastra va fi o mare placere pentru oricare dintre noi sa-ti tinem companie. Sau poate chiar sa te ajutam cu ceva. Esti prietenul nostru!
    Respect!

    Comment


    • Sincer imi pare rau ca nu am putut sa ajung,cu toate ca am promis .Asta e, am sa ma revansez eu intr-un fel.

      Comment


      • Da' noi cand mai bem o bere la terasa? Ca mi-e o seteee ...

        Comment


        • Poiiiii, cat mai curand, mai ales ca Relu trebuie sa se revanseze intr-un (mare) fel

          Originally posted by DeWiL View Post
          Asta e, am sa ma revansez eu intr-un fel.
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Originally posted by sand'dana View Post
            Poiiiii, cat mai curand, mai ales ca Relu trebuie sa se revanseze intr-un (mare) fel
            Asa este si de aceea deschid lista pentru JTLS 02.06.2011 Terasa Bubu orele 18.Fac cinste cu o bere la toti cei prezenti.
            1.DeWiL
            2.
            3.
            4.

            Comment


            • Deschid lista pentru JTLS 02.06.2011 Terasa Bubu orele 18.Fac cinste cu o bere la toti cei prezenti.
              1.DeWiL
              2.sand'dana
              3.
              4.
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Deschid lista pentru JTLS 02.06.2011 Terasa Bubu orele 18.Fac cinste cu o bere la toti cei prezenti.
                1. DeWiL
                2. sand'dana
                3. gl_mmm [cine rasadeste vant culege furtuna iar cine arunca "pastile" (eu) se alege cu bere ... moaca! ]
                4.

                Comment


                • Deschid lista pentru JTLS 02.06.2011 Terasa Bubu orele 18.Fac cinste cu o bere la toti cei prezenti.
                  1. DeWiL
                  2. sand'dana
                  3. gl_mmm [cine rasadeste vant culege furtuna iar cine arunca "pastile" (eu) se alege cu bere ... moaca! ]
                  4. Bogdab 33 (poaqte reusesc sa ajung si eu)

                  Comment


                  • Deschid lista pentru JTLS 02.06.2011 Terasa Bubu orele 18.
                    1. DeWiL-Fac cinste cu o bere la toti cei prezenti.
                    2. sand'dana-Fac cinste cu o bere la toti cei prezenti.
                    3. gl_mmm [cine rasadeste vant culege furtuna iar cine arunca "pastile" (eu) se alege cu bere ... moaca! ]
                    4. Bogdab 33 (poaqte reusesc sa ajung si eu)
                    4.valeriuciprian (acum am citit in meniul saptamanal si joi la pranz am macaroane cu branza sarata...deci voi avea o seteeeeee )...nu stau decat juma de ora ca are fiumi-o antrenament la fotbal...daca s-ar devansa jumatate de ora actiunea sa imi pototlesc setea ar fi perfect.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ca sa beneficieze si Valeriu de oferta saptamanii propun sa ne intalnim joi ora 17.30. Tin sa specific:fiecare va avea parte de CATE O BERE din partea mea.

                      Comment


                      • Pai eu ma cam satur cu o bere. Sa fie una de 2,5 litri atunci sau 6 de-ale pentru copii (de 0,5 litri)!

                        Comment


                        • Cum spunea un contempopran pe nume Gogaie: Tu bei or nu bei maine o bere ? Cei inscrisi pe lista pentru maine nu mai spuneti nimic?

                          Comment


                          • Eu nu...ca mananc macaroane cu branza...a inceput setea sa se simta
                            sigpic

                            Comment


                            • da

                              eu da , spun, da , bubu, 17.30, da ?
                              bubu e in tiglina, da ?
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Eu ma abtin momentan.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google