JTLS, JoiaTineretuluiLoganist&Sanderist - La Un Suc Cu Colegii De Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ma, nu el!

    Comment


    • Originally posted by skypee View Post
      Nu ai de unde să ştii pentru că ai fost alăptat cu bere .
      Ti-ai mai facut un prieten...jucam contra maine
      sigpic

      Comment


      • Ieri am servit si un mic "ceiutz". Vreo 2 sticle. Doar o fo' JTLS ...

        Comment


        • ce ziceti ?

          As indrazni sa vin cu o propunere de JTLS ca motive-argumente sa tot fie pentru saptamana asta ...8martie, 9martie, intoarcerea colegilor galateni de la regionala de la BV... deci subiecte de taifas la 44 de păhărele de...ce-or fi, exista.
          Pe de alta parte, avand in vedere ca exista forumisti care inca nu au participat la nici o intalnire de duminica (pt.ca le e imposibil in aceasta zi), ma gandeam ca JTLS-ul ar fi o varianta de a ne cunoaste.
          Deci, am lansat propunerea, in cazul in care e de interes, stiti, sunt prima pe lista
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Hai care se mai baga la o gaseala in stil mare sa bem in cinstea celor doua zile de aniversare a femeilor, respectiv barbatilor. Sunt pentru aceasta gaseala.

            1. sand'dana
            2. gheorgngv
            3.
            4.
            5.
            6.
            7.

            Comment


            • Hai care se mai baga la o gaseala in stil mare sa bem in cinstea celor doua zile de aniversare a femeilor, respectiv barbatilor. Sunt pentru aceasta gaseala.

              1. sand'dana
              2. gheorgngv
              3. me_SMN
              4.
              5.
              6.
              7.
              Last edited by valeriuciprian; 10 March 2011, 10:04. Reason: Automerged Doublepost
              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

              Comment


              • As indrazni sa vin cu o propunere de JTLS ca motive-argumente sa tot fie pentru saptamana asta ...8martie, 9martie, intoarcerea colegilor galateni de la regionala de la BV... deci subiecte de taifas la 44 de păhărele de...ce-or fi, exista.
                Pe de alta parte, avand in vedere ca exista forumisti care inca nu au participat la nici o intalnire de duminica (pt.ca le e imposibil in aceasta zi), ma gandeam ca JTLS-ul ar fi o varianta de a ne cunoaste.

                Deci creste listuta

                1. sand'dana
                2. gheorgngv
                3. me_SMN
                4.
                5.
                6.
                7.
                8.
                9.
                10.

                Ii asteptam si pe cei timizi, cei carora inca nu le-am vazut ochisorii.
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • Topicul numindu-se JTLS, sa inteleg ca intalnirea va fi maine (joi)... si la ce ora?
                  Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                  Comment


                  • bn bn , joi da unde si la ce ora ??

                    Comment


                    • Fredy, ultimele intalniri de acest gen s-au tinut la Neacsu, in jur de 17.30 - 18.00.
                      Ideea e ca ...in conditiile unui interes atat de scazut, eu o las moarta ...
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Joi ora 18 la Neacsu sa ramna atunci

                        1. sand'dana
                        2. gheorgngv
                        3. me_SMN
                        4.fredy02...te bagi?
                        5.valeriuciprian
                        6.
                        7.
                        8.
                        9.
                        10.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cu parere de rau sunt nevoit a ma retrage de la aceasta intalnire pentru a merge pana la ucrainieni cu un amic sa isi ea motorina.

                          Comment


                          • Joi ora 18 la Neacsu sa ramna atunci

                            1. sand'dana
                            2. me_SMN
                            3. fredy02...te bagi?
                            4. valeriuciprian
                            5. gl_mmm
                            6.
                            7.
                            8.
                            9.
                            10.

                            Ramane joi (diseara) la ora 18 la Neacsu??? Eu ma bag doar la 30-35 de pahare ... atata pot!
                            Valeriu, corecteaza tu postul #381, te rog.

                            Comment


                            • sunt derutata...laureatu' l-a bagat in lista de JTLS pe Mircea ? sau Mircea e incognito pe contul lui Laureatu'
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Aici laureatu' . Situatia este urmatoarea: gl_mmm a intrat pe forum logat pe user-ul meu din criza de timp, intrucat conexiunea noastra la internet nu este dintre cele mai performante si ar fi pierdut timp pretios cu delogare/logare apoi pe userul lui. Ne cerem scuze pentru confuzia pe care am creat-o, insa nu a fost cu intentie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google