Service Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sir Andrew, la prima revizie iti schimba uleiul si filtrele, nu e nevoie sa te duci pana la Mioveni pentru treaba asta, eu am fos multumit de Iatsa pana mi-au vopsit o aripa, la asta nu-s buni.

    Comment


    • Si eu am vopsit la iatsa o usa si aripa spate dreapta asta prin 2009. Lucrarea parca a fost executata de niste ucenici repetenti de la liceul auto.

      Comment


      • Probabil nici tu nici Vasile, n-ati avut...recomandari ; nici eu n-am avut si mi-au facut-o ...lata, cand mi-au inlocuit antigelul, la garantie.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • impartasesti si tu pe acest forum sa citim cu totii ce ai patit
          sigpic

          Comment


          • Am mai spus-o la vremea respectiva, pe un alt topic.
            Dupa ce au umplut instalatia de racire, au strans busonul la vasul de expansiune si cand a deschis termostatul, din cauza depresiunii create in circuit nu a mai tras apa din vas, circuitul fiind incomplet, mi s-a ridicat apa de naiba a luat-o; in fine, dadea apa afara pe la supapa vasului, busonul nu puteam sa-l desfac de teama sa nu ma oparesc., GMV-ul "urla" in tr.2, ce mai, lucrare frumoasa.
            In cele din urma am reusit sa slabesc busonul la vas ( aviz celor care sustin ca supapa de la vas e unisens), a tras imediat toata apa, dupa care am completat, s-a echilibrat circuitul si totul a revenit la normal.
            Last edited by IancuMIC; 18 July 2012, 12:47.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Deci daca la IAtsa se lucreaza cu recomandari si in felul descris de voi...fuck Iatsa...Apan here I come.

              Comment


              • Ultima revizie am facut-o in Polonia la service autorizat dacia si m-am simtit exact ca in tara: tras de timp si dupa ce mi-au dat cheile la masina imi spune ala de la receptie ca am o problema cu o bucsa pe spate dar las-o bre ca mai merge asa ...

                Comment


                • As dori si eu o parere avizata a cuiva despre acest service; ma intereseaza partea de vopsitorie.
                  Multumesc.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Este service-ul din bariera care a luat foc...nu cred ca mai functioneaza. Exact partea de vopsitorie a luat foc.
                    Vizitati CTR-ul

                    sigpic

                    Comment


                    • Acum are locatia pe Cezar, putin mai sus de discoteca aia studenteasca; am fost azi acolo si am vorbit in legatura cu o ipotetica reparatie.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • Nu stiam...e bine de retinut.
                        Vizitati CTR-ul

                        sigpic

                        Comment


                        • Da si am inteles ca sunt foarte dotati d.p.v. tehnic; despre vopsitori stiu foarte putin.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Aveau si inainte ambele service-uri

                            Comment


                            • Cine stie un service/atelier unde sa-mi montez niste boxe fata/spate?
                              Pe spate vreau sa pun ovale si trebuie decupat in tabla de accea am nevoie de un meserias bun.
                              Vizitati CTR-ul

                              sigpic

                              Comment


                              • Salut!

                                A fost cineva sau a auzit de service-ul BOGCAR QUALITY SRL(undeva pe centura)?

                                Am inteles ca ar avea echipamente noi 2012 - proiect european, si preturi mici, asa o fi?


                                Multam

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google