Service Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ce frumos e practicul meu din beci. ce curse faceam pe Balcescu

    Comment


    • #92
      Sa revenim la oile noastre: a fost cineva la service-ul APAN din Galati? In cat timp te programeaza?

      Comment


      • #93
        Tii neaparat sa mergi la Apan?

        Comment


        • #94
          eu va dau un sfat mergeti acolo unde va simtiti tratati asa cum trebuie.
          ONLY GOD CAN JUDGE ME
          http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

          Comment


          • #95
            Un service mai ieftin in Galati stiti? ,mi-a cazut pompa de directie asistata dupa 25000 km firar

            Comment


            • #96
              poti sa si vopsesti ?cuptor tot ce trebuie?

              Comment


              • #97
                Atf

                Originally posted by rony75 View Post
                Un service mai ieftin in Galati stiti? ,mi-a cazut pompa de directie asistata dupa 25000 km firar
                Nu lasa pompa fara ulei.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by servocar View Post
                  Tii neaparat sa mergi la Apan?
                  Pentru ca acolo am fost tratat cel mai bine de fiecare data. Restul te fac sa te simti de parca esti ultimul om.
                  Cei de la IATSA au refuzat sa-mi rezolve rugina pe garantie cand au auzit ca APAN-ul mi-au facut ceruirea.

                  Comment


                  • #99
                    am si eu o problema unde as putea schimba si eu la un service bun parbrizul pe casco ca e fisurat si trebuie inlocuit. am citit ca ar fi niste probleme cu rugina care ar aparea la stalpi etc ulterior ce un sfat celor mai cu experienta si astept un rasp sapt asta
                    p.s. multumesc anticipat

                    FARA LIMBAJ MIRC
                    Last edited by lupulucian; 3 May 2009, 22:36.

                    Comment


                    • Dupa ce ma plangeam pe aici ca am ramas cu rugina la aripi dupa ceruire, uite ca m-au sunat cei de la APAN sa ma programeze pentru faza urmatoare de remediere zonelor afectate de rugina.
                      Cica dureaza o zi operatiunea dar nu va pot da detalii despre calitatea reparatilor decat prin iulie cand o sa vad masina

                      Comment


                      • Salut! Sa fie bine inteles. Ceruirea se face la toate masinile din 2004 pana in 12.2006. Protectiile se monteaza doar la cele fabricate pana la 31.03.2006 doar daca nu sunt probleme in portbagaj sau pasaj roata spate, dar fiecare masina trebuie verificata in retea pentru a se spune cu exactitate daca e vizata de protectii sau nu pentru ca mai sunt exceptii stabilite de cei de la uzina. La masinile de dupa 03.2006 s-au rezolvat problemele de sertizare la nivelul aripilor de spate, dar daca totusi a aparut rugina la pasajul de roata trebuie sa va ducati intr-un service cu actele de garantie in regula-adica sa aveti reviziile la zii si efectute intr-un service autorizat pentru ca aveti garantie la tabla doar daca faceti reviziile la zii. Se va intocmi un raport la uzina si se va rezolva treaba. Solutia de apelare la Vocea Clientului nu cred ca este in regula atat timp cat "lupulucian" nu te-ai adresat la nici un service inainte. Adica nu mi se pare corect sa faci o reclamatie inainte sa ai un motiv. Asa ca nu e nici o mentalitate "romaneasca" sa fii mai cumpatat in a face reclamatii inainte sa ai un motiv.

                        Comment


                        • Am o nelamurire: Garantia anticoroziva de 6 ani, este valabila doar daca se fac reviziile intr-un service autorizat Dacia? Sau oricare alt service autorizat R.A.R.?

                          Comment


                          • Fratilor, am si eu o rugaminte la voi si sper sa ma incadrez si in subiectul acestui forum.
                            Am avut un accident cu masina acum 2 ani si tocmai acum m-am hotarat sa o repar, asa ca am si eu nevoie de o lista de preturi daca se poate si sa ma indrumati catre cineva care nu ma rupe la bani cu manopera(eventual un service auto).
                            Va multumesc
                            https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                            Comment


                            • Am sa dau raspuns la ultimul si anitipenultimul post:
                              - pentru AlinVRS: Treci pe la mine si poti vedea online preturile de fabricatie la orice componenta.
                              - pentru misudj: ai actiuni la Dacia? daca da felicitari!, daca nu, stai in banca ta!
                              - pentru restul membrilor: ......... fara evenimente nedorite!

                              Comment


                              • Originally posted by servocar View Post
                                Am sa dau raspuns la ultimul si anitipenultimul post:
                                - pentru AlinVRS: Treci pe la mine si poti vedea online preturile de fabricatie la orice componenta.
                                - pentru misudj: ai actiuni la Dacia? daca da felicitari!, daca nu, stai in banca ta!
                                - pentru restul membrilor: ......... fara evenimente nedorite!

                                ok am sa trec dar zi-mi daca gasesc ceva online la tine(eventual un link) sa imi fac o idee si eventual ne gasim daca preturile sunt convenabile ca eu chiar doresc sa imi repar masina.
                                https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google