Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2008.09.17-MIERCURI-21:00
    01. 09 Ami
    02. 58 Dab
    03. 24 Cic
    04. 10 Lnc
    05. 22 Alc
    06. 03 Lkg
    07. 55 Gml
    08. 69 Snt
    09. 06 BHU

    Ar cam fi cazul sa mai dau si eu pe aici

    Comment


    • Logan 1.4 Mpi

      Pozele promise................Asa as vrea sao fac dar nu stiu daca finantele a-mi vor da voie
      Attached Files
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Ieri Miercuri 17.09.2008 a mai avut loc o intalnire a Logan Club Iasi.
        Ne-am adunat in jurul orei 21:00 pentru a ne desparti pe la 21:35(juca STEAUA si lumea dorea sa urmareasca meciul), timp in care s-au mai impartit cateva stegulete si s-a mai vorbit despre tricourile Logan Club(asteptam preturi). Unii dintre noi am mers la Family in Tudor si am stat la o cafea, o bere, un suc sau o ciocolata calda(neagra sau alba) si am vizionat prima repriza a meciului.

        Cei prezenti la intalnirea de ieri Miercuri 17.09.2008 sunt:

        01 - ALC
        02 - DAB
        03 - GML
        04 - BHK
        05 - KBO
        06 - JFH
        07 - CIC
        08 - VFY
        09 - AMI
        10 - LNC
        11 - LKG
        12 - BHU
        13 - VNX
        14 - ZFR


        Urmatoarea intalnire LOGAN CLUB IASI va avea loc DUMINICA 21.09.2008 ora 15:00.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • 21.09.2008 O zi fara masina
          Deci avem 3 variante pentru intalnirea de Duminica 21.09.2008 ora 15:00.
          1. Schimbarea locatiei numai pentru intalnirea de Duminica.
          2. Schimbarea datei de intalnire.
          3. Schimbarea orei de intalnire.


          Asteptam pareri legate de acest subiect.
          Last edited by bragelone; 18 September 2008, 08:42.
          sigpic
          Play ManagerLeague

          Comment


          • Eu as opta pentru ziua de sambata.

            Comment


            • Deci prea tare........

              duminca la 15 in parcare la chimie in tudor.... Vis a vis de mall, langa masterclub, numai sa ne permita perimetrul pietonal accesul, sa putem ajunge acolo..... Sau la baza podului de la poarta selgrosului

              o zi fara masina nu era vara ?
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Eu stiam ca chestia asta fara masina era pe 22.09 dar cred ca au mutat-o pe 21 ca pica duminica. Ne-am mai putea intalni si in copou la stadion desi cred ca si acolo ar fi greu de ajuns. Variante sunt. Problema e sa se ia o decizie si sa se respecte.
                sigpic
                Play ManagerLeague

                Comment


                • Oricum duminica pe Stefan era inchis, nu prea le inteleg motivul pentru care au ales sa schimbe data actiunii "O zi fara masina".Lasam sambata seara la 8 sau la 7 ? Mai asteptam propuneri .Vali din cauza frigiderului tau e frig afara )

                  Comment


                  • http://www.dragosmanea.ro/insono/ poate ii e de folos cuiva...

                    Comment


                    • Vai ce veste proasta... ,eu zic sa ne vedem sambata seara pt ca duminica va fi inchis centrul si va fi destul de greu de ajuns in partile iasului , sunt de parere ca ar fi bine sa ne vedem tot sambata ca de obicei , astept vocea poporului sa stabileasca , cat mai repede pt a anunta restul poporului decizia luata ....


                      am gasit pe net ceva. Accesul auto in perimetrul delimitat de strazile Anastasie Panu, bulevardul Independentei, Gavril Muzicescu, Arcu si Stefan cel Mare si Sfint , va fi interzis.
                      Last edited by iooon; 18 September 2008, 22:50.
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Ioon_cug : Vocea poporului a grait deja: DUMINICA la ora 15:00.
                        Schimba locatia sau ora pentru Duminica asta si gata.
                        sigpic
                        Play ManagerLeague

                        Comment


                        • Pai hotarati cum vreti sa facem.... Nu cred ca are rost sa ne gandim sa schimbam ora pt ca centrul va fi inchis aproape toata ziua , deci cealalta varianta ar fi sa schimbam locatia.Eu sunt de acord cu orice varianta, iar cele spuse de ion_lnc mi se par chiar ok ...
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Am vorbit si cu iooon si ramane doar pt duminica asta la orele 15.00 in parcare la chimie, langa master club, vis a vis de iulius mall .... Asta in cazul in care nu avem amatori care vor sa vina pe jos la palat
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Ideea e buna Ionut. Problema este pentru cei care nu intra pe forum si stiu ca se tine la Palat la ora 15:00. Cu ei ce facem ? Cum ii anuntam ?
                              sigpic
                              Play ManagerLeague

                              Comment


                              • Pai o parte dintre membrii i-am instiintat eu de schimbare si sa speram ca cealalta parte intra pe forum. Am vorbit cu steel putin mai devreme si el stia ca ziua fara masina ar fi luni pe 22. Dar cred ca e mai bine sa ramana intalnirea asa schimbata , adica in parcare la chimie, pt a nu risca si sa dam totul peste cap...
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google