Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1.4 Mpi

    O poza de sambata......
    Attached Files
    Last edited by vali007; 30 September 2008, 22:05.
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • pune-ti lista si topicul discutiei de la intalnirea de ieri, poze de sambata si duminica.
      Last edited by vali007; 30 September 2008, 22:06.
      sigpic
      Play ManagerLeague

      Comment


      • Salutare! Avand in vedere ca sunt destul de nou pe acest forum,risc cateva"palme"dupa ceafa si va intreb daca,campania cu fluturasii nu este cam sterila?daca da:dece?

        Comment


        • intalnirea de duminica

          Putyn.... Sa inteleg ca doresti sa fii unul din voluntarii dispusi sa imparta fluturasii cuciosul, responsabilul de asa ceva va fi foarte bucuros

          Participanti

          cmc
          cic
          gml
          muz
          det
          adu
          zld
          vnx
          lkg
          vfy (tho)
          ser
          invitat special - pompieras, adi de la vaslui
          cmn + fedor (a tt)

          topicuri

          tuning time - vizionare foto + filme
          filtre aer
          filtre polen
          celebrele chedere
          detectoare
          capra cu trei iezi
          patanii din trafic
          jantele lui lkg
          subwoofere

          intalnirea s-a desfasurat DUMINICA pe espanada Palatului Culturii, a inceput la 15 si a luat sfarsit in jurul orelor 20

          PS vlad a cata oara iti fac eu treaba ?
          Attached Files
          Last edited by vali007; 29 September 2008, 12:09.
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Ionut nu trebuie sa-mi faci numai tu treaba. Sunt si altii care ar putea sa o faca. Faza cea mai nasoala este ca intalnirea de duminica in general pica naspa pentru mine. Duminica am altele de facut. Sper sa reusesc sa mai ajung si eu. Oricum ne vedem miercuri.
            Urmatoarea intalnire Logan Club Iasi Miercuri 01.10.2008 ora 21:00:
            01. 09-AMI
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • Sunt o persoana cu putin timp lber, dar cateodata niscaiva voluntariat, merge....Am citit discutiile voastre legate de racolarea de noi membri si ma gandeam ca in aprox. 2 ani nu am fost "agresat" niciodata de aceste flyer-e

              Comment


              • Putyn aceste flyer-e se impart cam de o luna. Si fii fara griga au fost "agresati" destui. Acum am schimbat ziua de intalnire si s-au facut alte flyer-e care urmeaza sa se imparta.
                sigpic
                Play ManagerLeague

                Comment


                • anunt ca acest post este ultimul meu post pe forumul loganclub in calitate de ORGANIZATOR de intalniri LOGANCLUB IASI...
                  imediat ce voi lua legatura cu administratorul forumului ii voi cere sa imi schimbe si "functia"...Ramanad ca voi sa denumiti un nou organizator

                  inca o data imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu ceva...

                  noroc si numai bine ;)
                  Last edited by vali007; 30 September 2008, 22:09.
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Cum pot reusi sa fac rost de niste id din club ? Steel ionut ???

                    Comment


                    • Steel= "talpau_mihai@yahoo.Com"
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • Ma bucur sa vad incepatori cu ambitie si spirit de initiativa dar cu totii am fi apreciat un spirit de loganist nu musai un amator de can can.... Pt cine intelege....



                        date contact se gasesc pe www.loganclubiasi.ro
                        Last edited by vali007; 1 October 2008, 08:38. Reason: date contact
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Suntem o comunitate prietenoasa in plina expansiune, dinamica, plina de viata si cu bratele deschise pentru noi membri.

                          Infiintati in noiembrie 2007 (24-11-2007) la initiativa organizatorului nostru de intalniri, Iooon Cug si prin eforturile acestuia s-a reusit ca in primele 3 luni sa se formeze un grup unit prezent la intalnirile locale Logan Club indiferent de conditiile meteo.

                          Ne apropiem cu pasi marunti de prima aniversare trecand printr-o serie de evenimente placute dar si cu mici escapade, ca in orice familie.

                          Deviza noastra este ca Aici toti suntem prieteni ! Chiar daca unii din noi mai au toane, personalitati care nu sunt tocmai compatibile, gusturi excentrice, etc

                          Pe noi ne leaga dragostea de aceste turisme si prieteniile legate intre noi.

                          Am reusit sa depasim 100 de membri care se afla in evidentele noastre, numarand circa 10-20 de masini prezente la intalnirile saptamanale.

                          Impreuna am fost alaturi de cei cu probleme, am fost la intalniri nationale, intalniri locale, expozitii auto, nunti, cumatrii, etc.

                          Cine este dispus sa evadeze din monotonia saptamanala, este invitatul nostru in acest club prietenos. Vei veni si iti vom arata imbunatatirile pe care le-am descoperit noi ca se pot adauga la un logan standard pentru a ridica gradul de confort si siguranta.

                          Pentru membrii ce vor sa apara in lista specifica din partea stanga, va rog sa imi trimiteti pe adresa de e-mail euromarketro @ gmail . Com (fara spatii) cu o descriere a facilitatilor si imbunatarilor, imagini arhivate (cca 10-20 imagini cu o latime de maxim 1000 pixeli si o dimensiune de maxim 1 mb)
                          Last edited by iooon; 30 September 2008, 12:47.
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Tuning Time Iasi - 27 Septembrie 2008 - Providenta

                            Articol detaliat, poze, filmulete

                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • A fost foarte frumos la Providenta.....Cu urmatoare ocazie o sa ma prezint si o sa intru in forta ;))

                              Comment


                              • Numai tu radule ???????????
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google