Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • braggelooone esti un tip cool si ne bucuram cu totii ca esti cu noi la intalniri ....Acu serios sa nu crezi ca o spun cu rea intentie dar chiar ma bucur de afirmatiile tale ....La mai multe si tine-o tot asa ....Cool baby !!!!!
    Si sa nu iutam de prezenta de astazi ::
    1. IS 10 LNC EUROMARKET-ne dorim ca tatal tau sa-si inbunatateasca sanatatea cat mai repede
    2. IS 24 CIC IONUT-CIC -e si mai bun cu motorul care ti l-ai schimbat (CMC)
    3. IS 55 GML MIRZERO -te scuzam ca a trebuit sa fugi din cauza racelii
    4. IS 22 ALC ALEX -nu mai fi suparat lasa ca la tine nu se auzea bine fluierul (deocamdata)
    5. IS 05 LKG CIUCIOSU -da da cum ziceam eu de toba??????(MUSL?)
    6. IS 06 JFH VALI -paraca ne era noua frig cu tricoul tau
    7. IS 16 CMC CIPRY -sa stii ca-si face treaba "termometrul " ala pt. Densitate
    8. IS 62 BCV BOGDAN -na vrut sa fluiere bogdane na ce sa-i faci?
    9. IS O9 KBO VLADINIO -VLADUT -gara.....Gara.....Incotro?
    10. B 75 VNX VNX -cool prietene
    11. IS 09 AMI BRAGELONE -tu cu greierasii tai
    12. B 76 SBL IONUT -cel mai tare din seara asta si cu NOs si cu cerculete .......
    13. IS 58 DAB STEEL -daca nu vine sacul la moara vine moara la sac!!!!!!!
    Last edited by vali007; 21 November 2008, 16:52. Reason: BN, doua taste una langa alta
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Pozele de aseara unde le vad?
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • Ciuciosu36BUN: ca se devina un obicei sa-ti atrag atentia tin sa-ti amintesc ca STEEL are numarul de inmatriculare: IS - 58 - DAB.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • ha ha ha .........................Mai mai
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Domnle sa ne traiasca ciprishoru' nostru azi iar l-am muncit.... Mi-am pus inchiderea portierelor automat, mi-a crescut intensitatea la ledurile din bord.... Acum sa vedeti ce marfa e.... Si mi-a schimbat vitrina de la ceasurile de bord cu una de prestige luata de la silviu79.... Prea tare si steel e style acum.... Si-a tras folie de prestige la ceasuri iar CMC vrea sa isi vopseasca albastra vitrina de la ceasuri.... Intre timp a aparut si HCJul care a dat o cafea... Steel ne-a indulcit cu prajiturele si cola cat amn asteptat... Ca na... A durat putin....

            Haideti sa dam drumu la o lista de prezenta pe duminica la 15 la palat
            1. IS 10 LNC - euromarket
            2. ...............................

            Notificare: Au venit stikerele noi, pretul per bucata e 10 lei pt cele cu Logan Club si 20 lei pentru cele cu FRT Mai sunt de strans banuti pentru infiintarea clubului si fond de protocol (30-500 lei cat va lasa inima) si pentru filmare (15lei/pers)

            PS Preluati in lista de prezenta si notificarea
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Offtopic: va anunt oficial de existenta blogului meu personal http://rpinet.eu/blog/ pe care va rog sa intrati (nu doar azi) si sa imi impartasiti si voi parerile voastre apropo de cele scrise de mine acolo
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Vali007: daca tot ai modificat postul cu prezenta, modifica si numarul lui DAB. 58 e corect. 59 e in post.
                sigpic
                Play ManagerLeague

                Comment


                • Ai vazut ce inseamana sa fii asa cum putini sunt? Ar trebui sa luam mai multi astfel de decizii cum a facut Vali dar nu numai sa le luam sa le punem si in aplicare..Ms Vali!!!!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Salut prieteni am de vanzare gentile mele daca cineva interesat poate sa ma contacteze pe 0745454705

                    Comment


                    • Poze ceva ? Nu de alta dar poate sunt unii care nu-ti stiu jantele si ar merge si un pret. Succes la vanzare.
                      Last edited by vali007; 21 November 2008, 23:30. Reason: Si la tine se intampla faza cu tastele (SD)?
                      sigpic
                      Play ManagerLeague

                      Comment


                      • Ms domnule Vali. Cred ca de la setea pe care o am
                        sigpic
                        Play ManagerLeague

                        Comment


                        • Se poate intampla oricui.

                          Haideti sa dam drumu la o lista de prezenta pe duminica la 15 la palat
                          1. IS 10 LNC - euromarket
                          2. IS 06 JFH - vali007
                          3. ...............................

                          Notificare: Au venit stikerele noi, pretul per bucata e 10 lei pt cele cu Logan Club si 20 lei pentru cele cu FRT Mai sunt de strans banuti pentru infiintarea clubului si fond de protocol (30-500 lei cat va lasa inima) si pentru filmare (15lei/pers)

                          Comment


                          • V-am spus de saptamana trecuta ca fac asigurari CASCO si RCA, aveti aici informatii legate oferta Generali.

                            Comment


                            • Daca mai tine ninsoarea si se depune maine facem drifturi legale .

                              Comment


                              • Up!, vin si eu Duminica. Ciuciu, foarte faina prezentarea prezentei de miercuri ... Da nu am inteles exact, ce ati facut dupa ce am plecat ? V-ati vazut cu Steel ? Tot timpul pierd faze de genu pentru ca plec mai devreme. Apropos, cred ca mi-am gasit unde sa stau, undeva prin Mircea, in ap de 3 camere, din care 2 sunt ocupate de fete ne vedem maine la 15:00 :P
                                Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google