Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine de voi , eu stau la pat de trei zile si m-am saturat ..........Dar scap eu si de asta.........
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • Steel baga aspirina romanului si frectie
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Pai stai, nu e una si acceasi chestie ? sau na ... Chestii adiacente

        Stie cineva vreo cabana sa o pot inchiria? Merg cu colegii de munca sambata viitoare si avem nevoie de o casa intreaga. Suntem vreo 35 de persoane. Cautam o zon de munca. Duraul deja e full din cate am sunat pe acolo, ma gandeam ca stiti ceva

        Mersi
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • Alex , incearca aici.
          Am fost eu anul trecut cu colegii si a fost f fain.
          are la parter si o sala de mese, si la cerere , va ofera si masa
          dar tre sa vb din timp pt asta

          www.loganclub.ro

          Comment


          • Pensiunea Orhideea este locul ideal de relaxare in zilele toride de vara precum si o destinatie perfecta a vacantelor Dumneavoastra.


            eu merg aici de 8 ani si ultima data am fost in weekendul trecut
            vorbeste cu dna elena si spune-i ca suni din partea lui ionut de la iasi si te rezolva 0745611924

            TOVARASI MAI STRANGEM BANI SA INFIINTAM CLUBUL SAU MERGEM ACASA SI NE VEDEM DE ALE NOASTRE?????????
            Last edited by euromarket; 24 November 2008, 21:43.
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Mihai cam gata raceala nu? Si-a facut damblaua gripa nu?
              De acu viataaaaaaaaaa ...........Si alergatura asa cum te stim toti , activ si cu sirena in functiune .
              AAA si eu zic ca sigur vii miercuri daca nu esti de servici ca nu rezisti tu mai mult sa nu fii prezent la intalniri ca ai " virusul " logan in sange si tu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Salutare....Am avut ceva treaba de asta nu am apucat sa intru pe forum si sa pun lista....Dar uite ca a aparut braga ;)

                lista cu cei prezenti la intalnirea LCI din data de 23-11-2008

                1 -IS-22-ALC Alex
                2 -IS-24-CIC Ionut
                3 -IS-55-GML Mircea
                4 -IS-83-ADU Radu
                5 -IS-06-LBE Valy
                6 -IS-06-JFH Vali007
                7 -B -80-KIH Andrei
                8 -B -55-MUZ Geremi
                9 -IS-06-KBO Vlad
                10-IS-16-CMC Ciprian
                11-B -75-VNX Adrian
                12-IS-62-BCV Jmek
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Bun bun si asa nu mai facem mofturi!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Originally posted by euromarket View Post
                    http://www.pensiuneaorhideea.ro/

                    TOVARASI MAI STRANGEM BANI SA INFIINTAM CLUBUL SAU MERGEM ACASA SI NE VEDEM DE ALE NOASTRE?????????
                    He he, sambata s-au mai adunat ceva banuti, cea mai mare suma de pana acum 200 de RON vine din partea lui Valy- IS06 LBE Jos palaria.
                    Sunt sigur ca vom mai aduna si de la cei care inca nu au apucat sa aduca, dar na, fiecare cu salariul pe o anumita data sau alte situatii .

                    Multumim Logan Club Iasi, ne miscam
                    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                    Comment


                    • Ne miscam ne miscam...O sa mai bag si eu pe langa suma aia mica...Dar acum stau cam prost cu banii... Vin si srabatorile..Si cam grelut..Dar mai facem rost....
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Da da elegant ,frumos !!!!!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Mai fratilor. Am fost azi pe la caremil sa vad cat ma costa revizia de 2 ani
                          In pacurari, 480 lei, fara placute de frana( am numai 15000km) curios e ca ei mi-au zis ca trebuie schimbate si bujiile, cu toate ca stiam ca astea se schimba la 30000km
                          In bucium, mi-au estimat la 510 lei, dar ei mi-au zis ca nu trebuie schimbate bujiile neaparat si ajunge la 430 lei

                          Sunt curios, voi cam cat ati dat?
                          Ce stiti la roman sau vaslui e mai ieftin? + de asta , ma lasa sa vad si eu ce fac pe la masina, ca la iasi, dupa cum mi-a vb ala, nu cred sa am sanse.
                          Apropo, au o greata aia de la Caremil pacurari...... mama - mama
                          Deci, unde ma sfatuiti sa fac revizia?
                          www.loganclub.ro

                          Comment


                          • Roman fara discutie.............La Vaslui s-o stricat treaba,ia legatura cu IonutLNC
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Fratilor ne vedem maine la palat ok?Si facem si prezenta!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Atunci incepe lista Ciuciosule.
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google