Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • back in city..... pe fondul depresiei generata de aceasta criza am facut o escpadata pe langa iasi.... cetatea neamtului, coada lacului bicaz, baraj, lacul rosu, piatra neamt ..... excursie in care am fost impreuna cu ana si mircea iar azi ni s-au alaturat si baietii de la vaslui iar la plecare am intalnit colegul nostru AYA si la intrarea in piatra CMA/CMN-ul
    revin cu poze in curand....
    acumulatori aduc eu dan
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • ionut..daca pui poze ..pune si pozele alea cu jantele mele..te rog

      felicitari pt iesire..pacat ca nu a fost vremea buna...
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Bun bun daca te-ai avanturat in lume cu criza asa la sfarsit de saptamana!!!!!

        Sunt foarte curios cati o sa ne adunam maine la ERA la 19.00 pentru ca in tara altii se aduna in 3 orase cati ne adunam noi la o intalnire si sa nu mai zic ca intalnirile de saptamana aceasta la multi din mai multe orase nici nu sau mai tinut ....ia sa vedem la noi cum sta treaba? chiar sunt f f f curios sa vedem cati vin maine la intalnire........Bine ca o sa avem si ce vedea bestia lui cmc cu spoilerul gve-ul tot cu spoilarul , cic -ul cu jantele si multe altele dar sa asteptam si sa vedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Last edited by vali007; 3 May 2009, 10:56. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Ai dreptate , o sa vedem , nashpa ca eu nu pot veni.............am niste probleme si tocmai la ora aia tre sa plec din oras..........Sorry.
          Ps.Chiar ati crezut la 19 voi fi acolo...........Tzeap.
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Originally posted by euromarket View Post
            iar la plecare am intalnit colegul nostru AYA si la intrarea in piatra CMA/CMN-ul
            Iar la intrarea in Tg Frumos, STV-ul (te-am si salutat cu farurile)
            I don't drive fast...I fly low !!!

            Comment


            • @mouseinpas era mircea la volan.... nu cred ca si-a dat seama

              Pt cei ce au mcv ceva interesant:
              Dacia Logan MCV 1.5 dCi vs Skoda Roomster 1.4 TDI
              http://www.auto-bild.ro/articole/tes...date_tehnice=1
              Last edited by euromarket; 3 May 2009, 15:10. Reason: Automerged Doublepost
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Oricum Skoda a fost si va fi o masina mult mai buna decat MCV-ul !!! :-)
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                Comment


                • Iata si lista de prezenta de astazi:
                  Azi am facut si o chestie cu DAB si a iesit ok de partea mea
                  Au venit si 2 membrii noi NT 84 MIH -marius si IS 33 MAT ionut
                  Am mai reglaty o capota lui Steel
                  Dab a pus 2 chestii lui cic si nu mai trancane capota

                  Tin sa va anunt ca ambele intalniri sunt la ora 20.00, deci
                  Duminica: 20.00 Era Shopping Center - Parcarea Carrefour
                  Miercurea: 20.00 Esplanada CENTRALA a Palatului Culturii Iasi (daca e ocupata de alte evenimente intalnirea se tine la ERA)


                  1. IS 58 DAB -STEEL ma facut de data asta
                  2. B 55 MUZ -GEREMI hai ca am terminat si cu ITP-ul
                  3. IS 33 MAT -IONUT speram ca mai vii daca ti-a placut Ionut (sa-mi lasi id-ul de mess pe privat)
                  4. IS 06 LBE -VALYY hai ca a trecut si ziua de azi repede
                  5. IS 15 BLU -IONUTZ de acu la palat ne vedem miercuri
                  6. IS 24 CIC -IOOON_CUG am janteeeeeeee
                  7. IS 07 RYB - HRIBERIU am mai corupt unul cu protectie capota
                  8. IS 27 DAM - GOOLDXSPEED nenea Dan te mai asteptam dupa ce totul e ok
                  9. IS 05 LKG -CIUCIOSU l-am facut de data asta pe dab
                  10. B 95 DET -MARIUS-77 merge tere ionizarea
                  11. B 79 ESV -LORDWOLF hai ca a fost ok azi
                  12. IS16...CMC -CIPPY merge spoilkerul n-ai treaba
                  13. IS 60 CEZ -CEZAR am venit azi ca m-am intalnit azi cu ciuciosu pe splai-bahlui si mi-am adus aminte
                  14. IS 55 GML -MIRZERO am sa mai fac si eu ceva la masina dar nu stiu cand
                  15. IS 26 STV -mouseinPAS am ajuns si eu
                  16. IS 09 AMI -BRAGELONE da da si eu am ajuns
                  17. IS 10 LNC -EUROMARKET stie cineva de ce se ridica apa la 6 linii?
                  18. IS 60 CJY -ASTY azi am venit cu cielo
                  19. IS 06 KBO -VLAD!NHO de acu la palat ne vedem mai des
                  20. B 71 GVE -IONUT din cauza lui cmc am ajuns azi aici sa-mi iau si gumele
                  21. IS 06 JFH -VALI007 vai eu nu mai pot de cald nu stiu voua cum vii frig........
                  22. B 76 SBL -IONUT da adica ce eu am venit ultimul? nu-i adevarat..
                  23. NT 84 MIH -MARIUS da e prima data cand am venit cu ciuciosu si cred ca am sa mai vin....
                  AZI MAI PUTINE FOTOGRAFII CA S-AU TERMINAT ACUMULATORIII
                  Attached Files
                  Last edited by euromarket; 4 May 2009, 00:34.
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • eu m-am intalnit cu Zug cand veneam de la Bicaz..pe la cheile pascanilor....eu mancam ....si l-am depasit ) pe la letcani )cu o marja de 40min..... ) dar sa revenim la subiect.sa va arat ce am vazut la cetatea neamtului
                    Attached Files
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • frumos astazi...la sfarsit am facut si un baschet in parcare si ..cei de la era ne-au rugat sa nu mai jucam...dar prin statie ) si s-a auzit in toata parcarea... "va rugam frumos sa nu mai bateti mingea in parcare" ) ))
                      Last edited by euromarket; 4 May 2009, 00:35.
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Tin sa va anunt ca ambele intalniri sunt la ora 20.00, deci
                        Duminica: 20.00 Era Shopping Center - Parcarea Carrefour
                        Miercurea: 20.00 Esplanada CENTRALA a Palatului Culturii Iasi (daca e ocupata de alte evenimente intalnirea se tine la ERA)


                        Multumim membrilor pentru prezenta si spiritul de echipa muncitoreasca
                        Ne vedem miercuri la palat
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • bine bine .... frumos la intalnire , din pacate nu am putut ajunge
                          ionut , dar ai probleme cu apa ? *asa scria ciucio mai sus , sau ai rezolvat ?
                          noroc
                          sigpicSa traiasca urile , si

                          Comment


                          • da.... am schimbat sonda, termostatul, verificat pe computer si cica e ok

                            am sa ma duc la service pt o verificare a presiunii in instalatii si cred ca ii voi pune o solutie pt curatarea de piatra si impuritati a circuitului de racire.....
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • dar cu antigel ul cum stai ? l-ai verificat ? instalatia e buna ? ...
                              si dupa verificarea pe calculator , si "ok ul" mecanicilor , tot se ridica ?
                              noroc
                              sigpicSa traiasca urile , si

                              Comment


                              • Jmek imi pare rau ca nu te-am recunoscut din prima ...dar dupa aia te-am salutat... Oricum vreau sa va anunt ca jmeck nu tine cont de localitati (radare)ca merge de rupe...pana se frige si el odata cu radarele fixe , dupa care se linisteste ... In rest numai bine . Miercuri sunt prezent la intalnire . Bafta la toata lumea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google