Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru workshoop SAMBATA ORA 14.00 ROND COPOU-EXPO PARC:
    1. IS 10 LNC EUROMARKET
    2. B 76 GCX CAT_ALEX52
    3. IS 05 LKG CIUCIOSU
    4.IS 62 BCV Jmek
    5.IS 24 CIC -schimbat tips esapament ,strans carcasa filtru de aer, facut curat in masina )
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Hristos a Inviat! As veni si eu sambata , dar programul este foarte incarcat , proiecte lucrari licenta...Asta este sper ca cat de curand sa ajung si eu . Saptamana asta ocazional m-am intalnit cu CMC , si DAB prin oras salutandu-i , dar nu mau recunoscut ,bine recunosc ca nu eram cu Zug-ul asta este. Oricum vreau sa va salut pe toti virtual daca "face to face" vin mai rar. In curand am sa montez pe ZUG cu ajutorul un prieten , deschiderea porbagajuilui din telecomanda masini ( inclusiv telescop) care il deschide foarte silintios si nu loveste luneta... asha ca la montare am sa fiu ochi si urechi sa vad smecheria ca sa va ajut la un viitor work shop pe doritorii deoarece prietenu meu nu e din iasi. Toate cele bune . Bafta la toata lumea.

      Comment


      • Pentru workshoop SAMBATA ORA 14.00 ROND COPOU-EXPO PARC:
        1. IS 10 LNC EUROMARKET
        2. B 76 GCX CAT_ALEX52
        3. IS 05 LKG CIUCIOSU
        4.IS 62 BCV Jmek
        5.IS 24 CIC
        6.IS 05 NSE daca reusesc sa ajung de la roman la timp *cursa obligatorie
        ---------------------------------------------------------
        *copy/paste mai sus pt lista
        apropo , ce se mai aude de filtrele de polen ?
        ... ionut , sau steel , ce s-a mai intamplat ?
        ieri am auzit intamplator , cum ca ar fi la bras filtre de polen la 20 ron *aprox , azi am fost pe acolo , dar era inchis *au program pana la 19 00 , si ajunsesem la 19 08 .
        acum , ca or fi de carbon sau nu ... n-am idee , o sa merg maine sa ma interesez exact , si pun aici ...
        noroc
        sigpicSa traiasca urile , si

        Comment


        • asteptam sa vedem ...ce afli...eu cred ca sunt cele simple ...dar oricum daca e 20 ron e ok...acu depinde de fiecare daca vrea de hartie sau cu particule de carbon...
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • SALUTARE SI HRISTOS A INVIAT !!!
            Am nevoie sa stiu daca e in Iasi un loc unde pot masura caii putere la masina (Logan 1,5dci). Rog posesorii de asfel de cunostinte sa se autosesizeze si sa faca parte cu mine de informatii (genul-locatie, nr. de telefon ) Va multumesc anticipat !
            Ne vedem Duminica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            http://www.cbmania.ro

            Comment


            • marius uite aici.... sa ne spui si noua care e treaba http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=3780


              ps:te-am vazut miercuri seara coborai de pe bucium ..te-am claxonat..
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Multumesc pentru info. !
                Si eu am claxonat. Daca aveai statie ne si auzeam.
                http://www.cbmania.ro

                Comment


                • eee..mare dreptate ai cu statia..dar am alte prioritati ..acum .. sincer chiar mi-ar placea una nu ca as folosi-o eu .. dar asa sa fie acolo ca si "gadget"


                  aaa..mi-am mai adus aminte de ceva..maine vreau sa dau si pleoapele jos... ionut te rog sa aduci ala de curatat siliconul daca mai ai si daca poti ..merci mult
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Sa speram ca vremea o sa tina cu noi maine la tuning!!!!!!!!!!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Si eu la fel, din tot sufletul, dar se vedem catzi ne adunam maine pana la urma !!!
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • IS 62 BVA Murder - vin si eu sa ajut, si mai vad pe moment cei fac la BVA

                        Comment


                        • ce bec sau led trebuie la bord in spate la butonul de la aer cald-rece?
                          se schimba usor?
                          sa cumpar si cred ca ajung maine
                          Last edited by hriberiu; 24 April 2009, 21:56.
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • Poate ajung si eu ........... nu promit
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • are cineva mufe si cabluri sa ma ajute la boxe sau vin degeaba?? astept raspuns
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • hriberiu nu stiu ce led/bec trebuie acolo... am mai intalnit problema asta.... dar baietii au fost la caremil si s-a rezolvat

                                jmek fara suparare dar cred ca tu ar trebui sa iti procuri cabluri si mufe nu ?

                                cine aduce gratarul ????? de cumparat o sa cumparam la 2... vedem cati suntem si ce luam si trimitem pe unul din noi la shopping
                                Last edited by euromarket; 25 April 2009, 11:07. Reason: Automerged Doublepost
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google