Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru colari complete:::::::
    1. B 78 mko -tony
    2. Is 62 bcv -jmek
    3. B 67 xar -xp3rtul
    4. Is 24 cic -ioon -cug
    5. Is 05 lkg -ciuci
    6. Is 06 lbe -valyy ?
    7. Is 22 alc -alex
    8. Is 62 bva -murder
    9. Vs 03 uxa -nasul
    10.IS 04 KCG - razvan brw
    si cu asta cam e gata cu masinile complete...
    Last edited by Xp3RtuL; 30 September 2009, 23:59. Reason: asa
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • Salut , salut.
      (off topic)
      Tin sa va spun si mai ales sa va multumesc pentru atmosfera pe care o faceti. In urma cu ceva ani mergeam la intalnirile oraganizate de un club din iasi, eram indragostita de masini, de drum de ideea de a merge la ilegale , legale etc. Dar ceva s-a schimbat, nu stiu ce...ceva.Au disparut oameni!! Unii zici ca au imbatranit "baietii" au copii , sotii.... si nu mai sunt "vremurile bune" eu zic ca pur si simplu am uitat. Am uitat cum sa intretii pasiunea am uitat sa citesc forumuri am uitat de masina chiar daca o conduceam in fiecare zi.
      Faptul ca v-am vazut azi atat de frumosi si mandri, catei , copii , politie...pana lui grm, ma facut sa imi dau seama cat de mult imi lipsesc toate astea. In seara asta voi mi-ati adus aminte de cat de fain era atunci. Si ce e mai frumos e faptul ca imi vad si fosti colegi pe la voi prin club :d
      (on topic)
      nu m-am scris pe foaie, dar am fost si eu acolo is-o5-tjk

      In legatura cu afisul,
      Parerea mea e ca ar trebui sa fie ceva mai indraznet , mai exploziv, mai atractiv si mai profesional. Imi place modul in care sunt asezati sponsorii dar nu imi place faptul ca e foarte mult cer, imi vine sa caut avioane....si mult spatiu gol in partea dreapta, voi ce parere aveti? un text mai interesant ar fi mers bine la scris, poate unul care sa semene cu "fr"`ul din sigla, GRM ar fi trebuit sa se ocupe de asta, nu vald ?

      Comment


      • @sorinush: Te asteptam in continuare la intalniri. Duminica la ERA.


        Pentru colari complete:::::::
        1. B 78 mko -tony
        2. Is 62 bcv -jmek
        3. B 67 xar -xp3rtul
        4. Is 24 cic -ioon -cug
        5. Is 05 lkg -ciuci
        6. Is 06 lbe -valyy ?
        7. Is 22 alc -alex
        8. Is 62 bva -murder
        9. Vs 03 uxa -nasul
        10.IS 04 KCG - razvan brw
        11 IS 06 JFH - vali007

        Am inceput sa impart cartonase, daca nu va potoliti cu discutiile offtopic si cu limbajul mIRC, se va ajunge la vacante, si nimeni nu cred ca vrea asa ceva.

        Comment


        • [QUOTE=vali007 Am inceput sa impart cartonase, daca nu va potoliti cu discutiile offtopic si cu limbajul mIRC, se va ajunge la vacante, si nimeni nu cred ca vrea asa ceva.[/QUOTE]

          Multumesc pentru cartonas. Discutii offtopic??? Ma faci sa rad. Daca aveai curiozitatea sa intelegi mesajul ai fi aflat ca se vorbea despre posibilitatea de a aduna bani pentru UDS de la un partid politic. S-a propus asta si apoi, la intalnirea de la Palat. Oricum, sunt foarte neplacut surprins de asta. Ti-am deranjat asa tare partidul? Din partea mea poti bana contul Floppy75. E cea mai mare prostie care am putut s-o patesc. O zi buna.
          pt euromarket: nu o sa mai intru pe acest forum. Ai cartea mea de vizita, asa ca o sa vorbim la telefon despre sponsorizari.

          inca ceva, mesajul care l-ai considerat off topic are scris: Last edited by euromarket; Ieri at 16:01.
          Foarte tare
          Last edited by Floppy75; 1 October 2009, 09:08. Reason: Automerged Doublepost
          sigpicAm o problema. Ma grabesc.

          Comment


          • are dreptate floopy ce zice ...cred ca ar fi bine sa imi iau si eu o vacanta definitiva de pe forum avand in vedere ca mi sa zis si am inteles de ceva timp sa nu mai zic nimic offtopic aici... discutia despre partide era cu ideea de a ni se oferi o sponsorizare pentru UDS..dar in fine... Daca e ceva ne auzim la telefon ... forum closed ...
            Offtopic pentru mine ..
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • Cand se anunta lista cu masinele colate pe jumatate........si baietii mai lasati cearta si construiti subiecte interesante , care sa capteze lumea care intra pe forum ......... asa ca ........no war
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Da sorinush, ar trebuie sa ma ocup ... dar nu prea mai am timp

                P.S. LNC-ule scoate te rog "by grim" de pe afis.
                http://vladderdeicea.wordpress.com/

                Comment


                • Asta si incercam sa facem. Dar vad ca sunt unii tare destepti care stiu sa-ti inchida gura.
                  1.Cotizatia si taxa de inscriere consideratile cadou. Eu unu nu am ce discuta cu astfel de oameni.
                  2.Sponsorizarea din partea mea si a celor de la SolarZone...........sunt prea nervos sa dau un raspuns.
                  sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                  Comment


                  • Salutare la toata lumea . Imi cer scuze ca nu am ajuns aseara la intalnire din cauza ca nu aveam acte nici nr de la masina , deoarece sunt la domnii de la rutiera. Istoria acestui eveniment este destul de lunga si am sa co relatez live. Pana una alta vreau sa dau cateva stafaturi :
                    1. Asigurati-va ca aveti RCA-ul valabil .
                    2. Rovinieta platita (in cazul in care doriti sa ajungeti la metro ,drum european pana acolo, si nu o aveti platita amenda este de 10 mil)
                    3. Posesori cu folie geamuri laterale fata neomologata,dati-o jos imediat,se suspenda certificatu, si credeti-ma ca nu vreti sa ajungeti la RAR pt aceea adeverinta ca ati dato jos.
                    4. Orice folie aplicata in orice zona a masinii , daca nu este consemnata de la domnii de la RAR ca este in regula se suspenda certificatul .
                    Aveti mare grija ca au venit in dragul nostru oras "curcani noi" adusi din alte orase , sefii politie rutiere au fost schimbati , deci baieti sunt pusi pe dat amenzi ca se apropie campania electorala si pt a arata ca isi fac datoria.Am traito pe propria piele cand am luat amenzi in valoare totala de 3000 ron /1500 in 24h.

                    Comment


                    • jmek cred ca am lamurit-o si trebuie sa iti retragi cuvintele apropo de vorbeste gura fara mine....

                      vali.... de partide s-a discutat cu un scop si acela nu era unul de propaganda asa ca nu cred ca trebuie sa le dai cartonase.... nu mai zic ca XP si Floppy sunt 2 din putinele persoane care se implica si sponsorizeaza evenimentul.... puteai sa te iei de chateri

                      bitelectronic - marius det zis si americanu' sponsorizeaza si el cu 3 detectoare radar

                      TEMA pentru ACASA: in termen de 10 zile fiecare membru trebuie sa faca rost de un prieten cu firma care sa sponsorizeze evenimentul si proiectele cu suma de 100-500 ron. scrisoarea oficiala care trebuie prezentata poate fi descarcata de la adresa: www.urbanracing.ro.im/sponsori.pdf ....... iar cei 8 care ieri au fost impotriva abordarii partidelor politice au ca target o suma cuprinsa intre 500-1500 ron. ACEASTA NOTA NU ESTE FACULTATIVA!!!! Fiecare din voi cunoaste pe cineva cu o firmulita.
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • @Xp3rtul: ai fost foarte ok dupa ce am discutat cu tine despre limbajul incomplet,si apreciez faptul ca ai fost receptiv, dar "Sa nu ii zici ca votezi cu *******" mi se pare Offtopic, nu avea nici o legatura cu alegerea vre unui partid pentru eveniment.
                        Continuarea discutiei de Floppy75 cred ca este tot un Offtopic. Pentru el trebuia sa fie la fel doar un avertisment, imi cer scuze pentru punct, oricum a fost sters.

                        Acesta a fost ultimul meu post pe topicul de intalniri IASI, iar duminica va fi ultima intalnire LCI la care voi fi prezent, va astept cu reclamatii la ERA.

                        O ZI BUNA.

                        Comment


                        • Terminati fratilor cu comportamentul asta ca e aiurea.Nu exista zi sa nu citesc vreo intepatura intre unuii.Ce se imparte?Ce este de castigat?Avem media de varsta 10 ani in club?De ce nu se pot rezolva micile probleme intre 4 ochi si tre sa citesc eu si altii care nu sunt implicati toate prostioarele.Hai sa incercam sa fim mai maturi macar pe forum.La prima vedere pt cineva din afara in acest thread se deruleaza un film prost.

                          Comment


                          • Mai oameni buni , ce se intampla aci , ati luat-o razna , unde vom ajunge cu atatea divorturi , cu atatea bobarnace............ce aveti , treziti-va la realitate , unu este logan clubul , ce facem il distrugem , Ionut ia masuri asupra aceste discutii , ca simt ca se termina totul , pleaca oameni care au facut ceva ptr. clubul asta , nu este bine .
                            Prea multa tevatura se face pe acest forum , va rog cei implicati in discutii de chat-ueala mergeti va rog acolo un va este locul , vi s-a facut post special si lasa-ti aci numai ptr. discutii despre Logan Club si FRT , chestii organizatorice aniversari , intalniri si ce-o mai fi , nu-mi vine in minte .......... terminati cu limbaj de cartier si de smecherii suntem oameni destul de stabili mental ca sa ne fie greu sa intelegem , trebuie sa revina lucrurile la normal ca presimt ca Logan Clubul se va trasforma in altceva , si pe noi nu prea ne caracterizeaza directia in care mergem.

                            Asa ca TREZITI-VA si ADUNATI-VA mintea si debarasati-va de obiceiuri nu tocmai bune ptr. acest Club.
                            Multumesc ptr.intelegere
                            STEEL
                            P.S. Iar Vali stai linistit daca pleci tu vor mai pleca si altii inclusiv eu , asa ca mai gandeste-te ........... avem nevoie de toti membri vechi , si trebuie sa ducem munca de lamurire ptr. cei noi.
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • orice discutie nu are legatura cu:
                              - evenimente in derulare/desfasurare
                              - probleme tehnice
                              - intrebari/solicitari solutii pe chestiuni specifice
                              - chestiuni legate de intalniri locale
                              - limbaj indecent sau mirc (exceptand cazurile unde este musai nevoie de semnalizat sh sau tz)

                              vor fi sterse indiferent cine le posteaza fara alte explicatii si persoana respectiva va primi prim data cartonas rosu nu galben apoi ban.

                              socializarea are loc la intalniri nu pe forum.

                              fiti maturi altfel se pare ca ati gresit comunitatea, valabil pentru absolut toata lumea, cu mine in frunte.

                              aaaa.... daca mai apar pe forum sageti, impunsaturi, jigniri - ban automat iar la intalnrii daca nu isi rezolva repede divergentele - out toti cei implicati

                              si daca tot asprim regulile: revin cu limbajul decent si abtineti-va de la intrebari de genu: si asta nou cine e ? mergeti si intrebati-l si va va raspunde... indiferent de ce anume conduce, sau daca e doar o afirmatie reformulati-o de asa natura sa nu poata fi interpretata gresit.

                              haideti sa pastram forumul ca un avizier electronic pentru activitatile noastre, ok ?

                              cotam pe maturitatea voastra !
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Revenind la treburi serioase, Ionut sau Ciuci posteaza o lista cu situatia la cotizatii ca sa stie fiecare ce a dat si ce mai are de dat poate unii au uitat si poate in felul asta se rezolva si problema asta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google