Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ei chiar si asa cu accesul oprit ne-am intalnit in fata acolo langa semafoare ;
    1. IS 58 DAB -SUNT RAU AVETI GRIJA ...SUNT RAU
    2. B 78 MKO -DA DA SUNT FARA
    3. B 79 ESV -AM PLECAT CU PRINTESICA MEA
    4. IS 69 SNT -NU V-AM ARATAT BENZILE MELE CU LEDURI
    5. IS 08 UZY -DA L-AM AJUTAT PE CIUCIOSU CU CAUCIUCURILE LA TRANSPORT
    6. B 80 KIH -DA ANDREI MULTUMIM PENTRU DVD-URI MS MS MS
    7. IF 36 WRT -IMI PARE RAU DAR A TREBUIT SA PLEC
    8. IS 79 ECC -APAI DA ASA E CU VECINA MEA FARMACISTA
    9. IS 06 HRB -DA EU SUNT NOU DAR AM SA MAI VIN NU?
    10. B 75 HKA -IEI MASINA SI NU FACI ACTE SI PLETESTI RATELE PE NUMELE TAU ASA SA FACI
    11. IS 14 YNA -PAI NU EU URMAM? NU ASA E ORDINEA LA ASTEA GALBENE?
    12. IS 55 GML -IACA ACOLO SUB COPAC AM LASAT-O SI EU
    13. B 07 ZTO -DA DA EU CATALIN
    14. B 71 GVE -AM PLECAT SA SPAL MASINA CA E TARZIU DE ACU
    15. IS 05 LKG -CU FAMILIA CA LA ORICE RITUAL
    16. IS16...CMC -DA A MEA NU VEZI CE MURDARA E ...MERG SI EU LA SPALATORIE
    17. B 78 MHX -DA DA EU CE DE CE SA LIPSESC DACA AM FOST LIBER LA SERVICI?
    18. IS 06 KIJ -NA CA AM AJUNS SI LA PALAT
    19. B 66 XRG - AU AJUNS SI LITERELE MELE DE VOLAN
    20. IS 06 KBO- AM SCAPAT DE UN BAGAJ SI AM FACUT SI FERICIT UN OM DE FAPT O FAMILIE CA NU MAI ARE CHELTUIELI SUPLIMENTARE
    21. IS 05 JXW -DA EU SUNT
    22. IS 99 VFY -AM VENIT SI AM PLECAT SA IAU CHEIA
    23. IS 10 LNC - cine are un pix sa ma trec si eu pe prezenta.... tarziu in seara asta... munca asta...
    Last edited by euromarket; 30 July 2009, 03:09.
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • E o greseala -
      8. IS 79 ECC -APAI DA ASA E CU VECINA MEA FARMACISTA

      Nu cunosc nici o farmacista, comentariul e sigur pentru altcineva.

      Comment


      • nu va suparati ca va intreb. am tot citit pe acilea si nu mi-am dat seama cand aveti intalnirea saptamanala si la ce ora...? eram curios..poate daca ajung prin zona sa va trag o vizeta !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • vezi in semnaturi sau pe siteul local

          Acum ne gasiti la Palat miercuri 20.00 si la Era-Carrefour duminica 20.00
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • ahh..sorry , nu am fost atent.. !
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Originally posted by cconstantin View Post
              E o greseala -
              8. IS 79 ECC -APAI DA ASA E CU VECINA MEA FARMACISTA

              Nu cunosc nici o farmacista, comentariul e sigur pentru altcineva.
              Da da da se stie ca era pentru alt-cineva cu vecina e poveste de ascultat ce am desbatut-o la intalnire cu vecina ce se vad numai air-bagurile atat cand e la volan eeeeeeeeeee poveste mare si mari toate...............
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                Da da da se stie ca era pentru alt-cineva cu vecina e poveste de ascultat ce am desbatut-o la intalnire cu vecina ce se vad numai air-bagurile atat cand e la volan eeeeeeeeeee poveste mare si mari toate...............
                pentru mine era vecine comentu cu vecina farmacista ) facem rost de un numar de telefon ceva, o punem de o "distractie") )
                Last edited by vali007; 31 July 2009, 07:32.
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • CCONSTANTIN@ negarea este prima faza. Nu e nimic grav se mai intampla.
                  Hai cu nr. de telefon ce mai astepti, ca vine iarna si toate se reduc din cauza frigului.
                  http://www.cbmania.ro

                  Comment


                  • c-tine... destinde-te nu vezi ca baietii glumesc vecina era blondina care pleca la capsuni in spania din multimea adunata la palat
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • am gasit o sigla foarte interesanta a loganistilor din Braila (ce mica e lumea)
                      Attached Files
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • se pare ca sunteti printre cei mai uniti dintre loganisti cand e vorba de asa ceva
                        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                        Comment


                        • am fost in Mangalia la Champions Of Tuning - Mangalia si nu am ramas chiar placut impresionat,organizarea este sub orice critica , un benar foarte mic si putin vizibil ce marcheaza evenimentul de tuning agatat cu cateva bucati de sarma pe un gard de plasa imprejmuit cu un material oribil ca si uzura chipurile sa nu se vada dincolo de gard iar alaturi de acest benar unul maaaare
                          cu n umele primarului Mangaliei in interior cateva masini de marca cei drept destul de bine tunate si printre ele si un logan dar cam simplut vazuii altele simai si....dar era un reprezentant si al loganistilor,intrarea este 10 lei copii gratuit......(pozele sunt facute cu un telefon)..poate maine vor fi mai multe astazi nu erau deschise spre a fi admirate...alipii si io ceva cu masina mea
                          poate voi gasi ceva mai bun maine
                          Attached Files
                          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                          Comment


                          • Super tare Petroman!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • bine ca avem reprezentant si la cta petrica asteptam si pareri de la partea a doua...


                              doritori pentru pista astazi ? daca da dati-mi un mesaj... se va merge dupa amiaza.
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • ciuciosule .. tu stii parca sa montezi senzori de parcare din aia cu afisaj pe oglinda retrovizoare .... imi poti da niste detalii ? pret .. durabilitate .... alea alea
                                :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google