Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si in copou.......e cu buton si in fundatie......
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • E plin orasul de semafoare cu buton.
      Ambition 1,5 DCI Sedan

      Comment


      • OFF topic:Pentru cine e interesat vreau sa schimb folia de la climatizare cu cea originala,a mea am decolorato si e pe alb

        Comment


        • si acum nu iti mai place alba ???? de ce ?
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • pur si simplu am ajuns la concluzia sa o lasa asa "originala"venita din fabrica si-n plus sa urcat cineva in masina care nu cred k sa mai urcat intr-un logan si a fost placut surprins de culoarea ceasurilor

            Comment


            • Cine are incalzire pentru la picioare pentru pasagerii din spate?
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • eu am ciuci.....dar vrei sa-ti pui si tu si nu stii de unde sa incepi?daca da am eu un pdf cu toate detaliile

                Comment


                • vreau si eu
                  sigpic

                  Comment


                  • dati-mi un mail pe uratzelul_flo@yahoo.com si-am sa va dau un replay cu pdf-ul

                    Comment


                    • PDF-ul il am si eu nu-i problema dar manopera cred ca e greuta ca sa dai alea 2 gauri!!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • si pe mine ma intereseaza treaba cu caldura la picioare in spate ..va rog spuneti-mi si mie ..ciuci tu ..daca rezolvi ceva imi dai si mie niste detalii poopici:*:*

                        Comment


                        • pai ca sa nu te chinui la taiatul plastecului incerca cu un ciocan de lipit,o sa mearga mult mai repede

                          Comment


                          • Am si eu o intrebare... avem in componenta clubului pe cineva cu nr de inmatriculare "TYB"
                            Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                            Comment


                            • unde gasesc cea mai ieftina asigurare auto,vreau sa mi-o fac pe 12 luni....

                              Comment


                              • Originally posted by uratzelul_flo View Post
                                unde gasesc cea mai ieftina asigurare auto,vreau sa mi-o fac pe 12 luni....
                                Ieftina la steel si buna la Vali
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google