Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • steel cum facem cu consolele???le iei maine? si trec pe la tine sau cum?

    am luat macheta ieri ..e super misto ....

    ANUNT : cei care ati comandat machete, contactatil pe Tony pt a le lua...nu inainte de a da banii

    prezenta pe ieri 20-12-2009

    1vali_lbe
    2iooon_cic
    3tony_mko
    4jmek_bcv
    5grim_grm
    6ionut_lnc
    parca astia am fost....? nu?

    restul..care e faza??? de ce nu mai dati pe la intalniri??? stiu ca e in preajma sarbatorilor dar puteati sa rupeti o ora de la activitatile casnice
    mesajul se adreseaza tuturor inafara de cei care au anuntat ca vor lipsii sau cei care au lipsit motivat!
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Eu am anuntat cu ceva timp inainte ca nu mai ajung anul acesta la intalniri... si e un cancer afaraaaa... valeauuu ... crizaaaa
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

      Comment


      • Da da asa e sa-u anuntat baietii ca nu vin.....m-au anuntat si pe mine ca nu pot veni si ....na nici eu nu am putut veni ..GRIPAAAAAAA .......dar altii or sa faca masinile ,,,altii or sa fie liberi....altii or sa termine treburile....altii or sa se faca sanatosi......altii or sa foloseasca prezervativele........altii or sa ia autobuzul....si o sa ne intalnim cu toii stai linistit Ionut ca nu scapati asa usor de noi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Hai am plecat....v-am pupat pe toti ca nu vreau sa va dau gripa pe forum ...pa pa ..o seara placuta!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • tin ca imi cer scuze ca nu am putut ajunge duminica,dar nu am cauciucuri de iarna si lanturi nu pun,asa ca masina sta pe dreapta din pacate,dar data viitoare daca strazile vor fi curate,voi veni cu cea mai mare placere

          vreau sa stiu si eu,ce se intampla la aceste intalniri?
          Last edited by andrEyCST; 22 December 2009, 02:12.
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • dezamagit de tot ce mi se intampla in ultima luna...nici nu am mai scris nimic... Am pierdut toate sansele de a mai fi cu persoana pe care o iubesc... Doar va salut... Sarbatori fericite tuturor ... Ale melele vor fi negre pt muult timp... Regret acum dar e prea tarziu... Pe 5 am raspunsul final
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Trebuie sa fim mai optimisti, doar vine Craciunul
              Last edited by Ionutz; 22 December 2009, 09:12.
              www.loganclub.ro

              Comment


              • Ionut.fara suparare ti-am explicat ceva.Nu vrei sa ma intelegi deloc !
                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                Comment


                • viata nu se opreste la o femeie,mereu poti gasi una mai buna,dar sincer acum..e Craciunul si Revelionul, ia si te distreaza cu prietenii,uita de tot,ca o data in an sunt aceste sarbatori..
                  Last edited by andrEyCST; 22 December 2009, 12:42.
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • hello tuturor va poopacesc ca nu v-am vazut de un car de ani ..(sper sa nu-mi stearga postul) IONUT imi pare rau ca nu am apucat sa vorbesc cu tine..dar sincer nu am vrut sa te deranjez cu nimic...imi pare tare rau ca te gasesc asa de trist . trebuie sa-ti revii TREBUIE ,viata ta nu se opreste aici ...tu stii foarte bine ca Doamne Doamne nu ne vrea raul niciodata si din moment ce El a decis ca asta iti este drumul, tu trebuie sa fii tare si sa te gandesti ca tot raul merge spre bine!!!!!! eu te cred ca iti este ff greu sa accepti toata situatia asta ..acum ti se pare totul imposibil .imi imaginez ca ai f multa lume langa tine ,doar ca uneori nu e de ajuns doar atat ,trebuie ca tu sa ai vointa,TREBUIE SA TI-O IMPUI k altfel nu vei reusi sa treci peste!gandeste-te ca pe lumea asta ,cu siguranta,va aparea cineva care va sti sa tina cu adevarat la tine ...nimic nu este imposbil pe lumea asta !!!!fii tare caci noi toti avem nevoie de tine!

                    Comment


                    • Sarbautori vericite va urez si calatorii fara evenimente.

                      PS Ionut nu mai fi suparat ca nu se rezuma totul la o fata. Mai sun si alte lucruri frumoase in viata.

                      Comment


                      • Intalniri

                        Referitor la intalniri, nu am venit din lipsa de timp si chiar pe ultima suta de metri am primit la firma trei controale. Rezultat 3-0 pentru mine, dar cu mult consum nervos. Basca am avut martea trecuta un logan de taxi lovit puternic partea dreapta spate de un derbedeu de Baia Mare B68AFD, care nici macar RCA-ul nu l-a dat. Am bagat masina la Caremil, a stat de miercuri la ora 12 pina sambata ora 11. Avarii:usa dreapta spate terminata, aripa spate dreapta infundata serios, janta spate deformata usor, prag usor indoit. Multumesc pe aceasta cale lui Steel, care m-a ajutat in ziua accidentului, a fost mult prea rabdator, dar pe final a fost ok. Masina a iesit excelent de la Caremil, ma surprinde incidentul lui Americanu'.Probabil a dat peste unul plin de zel si prea savant pe meseria lui. Ionut, noi am discutat ieri ceva, sper sa fi fost hotarator pentru tine. Intrebarea mea e:se termina lumea aici?
                        Andreea? Ce mai faci?
                        Tony vreau si eu o macheta, vorbisem cu Ionut , eram pe lista lui........
                        In rest, ne vedem duminica?

                        My Car

                        Comment


                        • Loganasele sunt la mine!!! Cine le vrea duminica la intalnire le are, le-am avut si duminica trecuta la mine! La Multi Ani si Sarbatori Fericite la toti USERII de pe LoganClubForum!!!!!!!!
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                          Comment


                          • duminica asta tot la era e intalnirea??
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • sigur ca da..... intalnirile sunt fixe nu le mutam de pe o saptamana pe alta(decat in situatii speciale)
                              pana la noi modificari intalnirile au loc in fiecare duminica la ora 18 in parcarea de la ERA

                              am luat azi de la steel consola de ph2 , multumesc pe aceasta cale ca a pierdut timp si gaz ca samearga sa faca comanda si sa o ridice...
                              maine pe lumina o sa incerc sa o montez fara sa o distrug(prea tare )
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Craciun Fericit tuturor !!
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google