Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • merg pe mana lui MArius-DET!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • uratelul flo vino la intalnire si verificam impreuna pocnitura....

      marius det: respect.... foarte bine punctat.

      am vorbit ieri cu reprezentantul colegilor de la stadion, razvan brw si astazi in cadrul sedintei va voi comunica despre ce este vorba.

      Centura de siguranta salveaza vieti! http://www.youtube.com/watch?v=n_kroNiq8cc&NR=1
      Last edited by euromarket; 6 December 2009, 18:24. Reason: Automerged Doublepost
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Prezenta din seara aceasta 06.12.2009:

        1) Is 24 MAX – maxx- 6000
        2) IS 10 LNC - Ionut
        3) IS 15 MRO - Radu
        4) B 64 VEN - Tony & Vlad (FAV)
        5) IS 99 VFY - Cristi
        6) IS 58 DAB - Steel
        7) IS 06 GGP - Victor
        8) IS 06 LVB - Andreea
        9) B 99 YIK - Andrei
        10) CT 23 RIK - Erica - Bine ai venit,te asteptam si la urmatoarele intalniri
        11) IS 62 BCV - Jmek
        12) IS 06 JFH - Vali
        13) IS 24 ZUX - Teo & Tudor
        14) B 95 DET - Marius
        15) IS 55 GML - Mircea
        16) IS 24 CIC - Ionut
        17) IS 06 LBE - Vali

        La Multi Ani celor care isi serbeaza, astazi, ziua de nume!

        Comment


        • Respect AutoMayer , sunt tari ,40 min schimbat un far , far original nu facaturi si pleoapa veche mi-a lipit-o la loc.
          Jos Palaria..........................
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • euromarket ,sunt prea "mik" sa fac gat,dar ora de duminica sincer ma incurca foarte mult,o sa incerc sa ajung duminica aceasta.salut

            Comment


            • INTALNIRLE SAPAMANALE SUNT DUMINCA ORELE 18.00 (SASE) IN PARCAREA CARREFOUR ERA - ZONA ALTEX - F verde
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • tare-as vrea sa vin si eu...dar nu sunt din oras...ci de la 80km!!!...
                si app de cateva poze de mai sus, LNC-ul tau...cat te-au costat farurile, si de unde le-ai achizitionat?Mai trebuie si alte echipamente speciale pentru ele?
                multumesc

                Comment


                • @Lucishor84 ..iti trebuie un set de angeleyes si niste xenoane marfa...si toata treaba e buna ... deci poti sa iti pui xenoane si pe farurile stoc dar o sa dea mult mai marfa pe un set de angeleyes...daca vrei mai multe detalii cauta-ma ... ai id meu de mess sub userul de forum ... mai vorbim ..O seara buna
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • o sesiune foto rapida....
                    Attached Files
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • care-i treaba bre cu toate pozele astea "rapide"?
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • lucishor.... 300 angelshii, cca 600 xenoanele... dar trebuie refacuta instalatia in faruri si reizolate... daca ajungi prin iasi call me si iti explic mai multe... 0752 404 328

                        pliantul pt copii
                        Attached Files
                        Last edited by euromarket; 8 December 2009, 14:57.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • poza e gata ionut o ai pe mail

                          Comment


                          • @Euromarket: Imi pare rau, dar pliantul pentru copii trebuie revizuit.

                            Trecere de pietoni cu 2 linii paralele in loc de zebra?
                            Semafoare cu buton pentru pietoni?
                            Poza ar fi OK pentru Germania de exemplu... in Romania e un pic altfel.

                            Am vrea si in Romania, dar n-am vazut (in Iasi) decat un semafor din asta cu buton - in Pacurari langa Kaufland (daca nu cumva l-au dezafectat si pe ala intre timp)...

                            Comment


                            • @cconstantin: poza e super ok. In cazul in care nu ai inteles ideea e o animatie pentru copii nicidecum un caz real. E o animatie pentru ca cei mici sa inteleaga ca trebuie sa traverseze doar pe locurile permise si nu ca in imaginea de mai sus pe locuri nemarcate, printre masini si alti kamikaze.

                              Comment


                              • constantin parca mai este unul in tudor langa statia de taxiuri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google