Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e ok asa floppy
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • politia FRT

      sper sa-ti placa
      Attached Files

      Comment


      • ieri la palat totusi s-au gasit 2 sa vina.
        IS 06 JFH- bai da nimeni
        B 07 ZTO ca alta data
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • Imi pare rau sa aud ca usor usor lumea pleaca.......din cauze stiute sau nestiute.....nu am mai intrat de mult pe forum.....dar sincer....imi pare rau.
          Felicitari pentru proiecte....dar...sa fie indeplinite pana la capat.
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • lumea pleaca din diverse motive: copilarii(imi iau jucariile si plec acasa), jigniri, certuri intre anumite persoane sau pur si simplu nu-si gasesc locul aici si cauta motiv pentru a pleca. Cat privesc proiectele cu siguranta ele se vor finaliza intr-un timp oarecare(mai devreme sau mai tarziu).

            O dupa-amiaza placuta tuturor !

            P.S. - Consider ca n-am jignit pe nimeni in vreun fel ci doar am dat un raspuns lui Bogdanel
            Last edited by vali007; 26 November 2009, 15:32.

            Comment


            • Smecher tare noi oricum ramanem o familie!!!
              Felicitari tuturor ce au de pus efortul si s-au mobilizat pentru proiecte si fotografiile ce ne trebuie la eveniment!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • uite si niste sange.... brushes

                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Felicitari inca o data au iesit mai bine decat ne asteptam . Bravo voua!!! Fetite , fete si baieti!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Originally posted by euromarket View Post
                    uite si niste sange.... brushes

                    www.frteam.ro/brush.rar
                    Spune-mi si mie cu ce pot deschide fisierele tip abr. Merci
                    sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                    Comment


                    • abr-urile sunt brushuri pt photoshop... nu imagini floppy

                      si floppy... felicitari pentru statisticile si informatiile obtinute de la politie astazi.... necesare pentru continuarea desfasurarii proiectului de preventie rutiera
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Da da e masina de politie a clubului !!!!!!!!!!!!!
                        Un sfat imi dati si voi ce bujii sa iau NGK sau CHAMPION ?
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • ionut, inainte de a face campanii trebe educat colectivul
                          cum poti face o chestie daca jumate din club incalca acele reguli care le promovezi tu?


                          ce sa raspund colegului la intrebarea asta ?

                          un alt coleg spunea:
                          Iti propun ca pe perioada campaniei sa putem specifica pe forum teribilistii din trafic cu sigla Logan Club.
                          Last edited by euromarket; 27 November 2009, 00:29.
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • mai bine punem lista cu cei din club care nu sunt teribilisti in trafic....ar fi mai usor si mai mica ;) no offence
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • sal
                              cei ce au masinele colate cum le decolati ca azi 50 de lei am dat la spalatorii si tot nu iese cu turbojetu .broavo cei ce nu le-ati colat

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google