Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu-l pun in vanzare , pur si simplu vi-l dau si faceti voi ce vreti cu el , eu zic ca mi-am facut treaba si atat.
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • doar glumea omul ... oricum multumim mult pentru munca depusa
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • bravo steel si multumim pentru efortul depus... felicitarile dupa ce il vad

        diseara la 20.00 la palat

        dimineata am avut doua surprize placute:
        1. era senin si soarele imi batea in geam
        2. si unul din sponsori mi-a scris urmatoarele:
        Buna dimineata!

        Nu ne-am mai auzit dupa evenimentul de pe 01.11.09. Sper ca totul a fost O.K. Noi am fost foarte multumiti de colaborarea cu dvs si va mai asteptam sa ne contactati si cu alta ocazie.
        O zi cat mai frumoasa!
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Ce frumos se discuta pe forum .Deci se poate tre sa o tinem tot asa.Multumim Steel pt munca depusa .

          Comment


          • spartanule nu ai uitat nimic ... ce e azi ) ... ? se pare ca deja nu mai stii ) .... Oricum ne vedem diseara .... Domnu BRW dintotdeauna se discuta frumos pe forum numai ca dumneata nu esti prezent mai des Muhahahahaha .... Glumesc
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • ha ha ha La multi ani glumetule!!! la intilnire iti lungim urechile muhaha.ne vedem diseara la 20:00

              Comment


              • da da ..ms ms ) Toata viata mea ) Ei lasa ca te prind eu prin Logan-ul meu ..sa vezi ce chin iti iei )..Muhahahaha
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • Salutare vin si eu diseara la palat. Observ ca iar bem "sampanie" ;) . LA MULTI ANI Xp3RtuL!

                  Comment


                  • bem bem si lungim urechi

                    Comment


                    • ......

                      LA MULTI MULTI ANI domnule Andrei(XP)...

                      Comment


                      • multumesc ..si va astept diseara la palat la un pahar cu suc si o prajiturica
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • La multi ani !!!!!!!!!!!!!!!!!
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • Cum ? Eu sa nu ii zic LA MULTI ANI !!!

                            LA MUUULTI ANI !!!! XP
                            Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                            Comment


                            • La multi ani !
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • O seara cruda si dezgustatoare , eu ceva timp voi lipsi la intalniri pana cand lumea o sa-si revizuiasca(unii) comportamentul.
                                Ionut in seara asta am vazut ca ai dreptate.
                                Mult respect din partea mea.
                                Steel.
                                P.C.Ptr.cei deranjati am facut o copie de asigurare sa mearga sa-si vopseasca masina.
                                Last edited by Steel; 18 November 2009, 23:01. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google