Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai noroc...prima ciuci arata bestial chiar e fain asa,ii da e tenta asa de fioros......restu mmmm nu prea.Si eu vreau sa fac tot negru la grila..:P
    sigpic
    https://danielacojocaruband.wordpress.com/

    Comment


    • Aprecierile mele baietilor de la Continental pentru brosurica atasata.
      Attached Files
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • "16. BV 78 AUD –BELZE….-AM VENIT SI EU IN VIZITA LA VOI"

        fara suparare, dar ca sa fie corecte datele, daca conteaza, bv78aod, belzebut, nu stiu daca am un scris prea citet, pe foaia de prezenta.

        pozele facute le voi posta dupa ce ajung in BV, nu am cablu de descarcare la mine.

        mi-a parut bine, de noi cunostinte, cu respect va salut pana la urmatoarea vizita.

        Comment


        • @stefan:
          proiector logan
          - 150 ron valeo amblat de valeo sau
          - 200 ron - valeo ambalat de reanult

          @ioon cug
          Am primit oferta de pret pentru EBC
          Discuri frana EBC Turbo Grouve 136 Euro cod GD572
          Placute de frana EBC Green Stuff 39 Euro cod DP2959

          Ansamblu Amortizor BILSTEIN - B4 Gaz - Fata cod VNE-C246 - 85 Euro
          Amortizor BILSTEIN - B8 Sprint - Fata cod VN7-E038 - 112 Euro

          Ansamblu Amortizor BILSTEIN - B4 Gaz - Spate cod CNE-C247 - 77 Euro
          Amortizor BILSTEIN - B8 Sprint - Spate cod CNE-C247 119 e - 95 Euro
          Goodridge kit 4 furunase frana logan (fata-spate) - 400 ron

          Steel preturile mai exact sunt urmatoarele:
          260 ron - Statie Radio Maxon CM 10 4w - cu squelch automat
          265 ron - Statia Radio TTi 550 4-6w - cu squelch automat
          775 ron - Statie Radio TTi 880H - 30w
          775 ron - Statie Radio TTi 880H - 30w
          150 ron - Microfon cu ecou
          200 ron - Antena Midland ML145 - 145 cm
          385 ron - Statia Midland Alan 100 Plus 4-7w
          La oferta este doar:
          350 ron - Statia Radio Maxon CM 10 + Antena Midland 18-244 M
          550 ron - Statia Midland Alan 100 Plus 4-7w + Antena Midland ML145


          Aceste preturi sunt valabile doar pentru membrii LCI FRT
          Pt discutii si detalii pe PM, mess sau telefonic sa nu divagam discutia intr-o bursa.
          Last edited by euromarket; 18 March 2010, 14:38.
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • prima ciuciosu..e mai tare,restu sunt ciudate
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • concurs de imaginatie

              transpuneti fraza de mai jos intr-una care sa reflecte FRT LCI
              bai frate eram in tren , si ghici cine se pune langa mine? era Cezar , bai si cum sa fac sa ma bag in seama cu el fara sa par un loganist disperat. bai si intru pe loganclub , ii caut profilu , vad cai moderator la bursa. bai si zic cear merge un topic nou. bai si scoate asta laptopu imi da ban ne imprietenim si pe loganclub

              premiu surpriza

              neagra ciuci ca se zgarie... toate o au neagra
              Last edited by euromarket; 18 March 2010, 22:09. Reason: Automerged Doublepost
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • ciuci..neagra..nu mai fa combinatii de culori...simplu ca e mai frumos ;)
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Salutare...Baieti daca auziti pe cineva care are nevoie de un voucer am eu unul...15 mil....Bafta numai bine

                  Comment


                  • bai frate eram in fata statuii la palat , si ghici cine parcheaza langa mine? era Spartanu , bai si cum sa fac sa ma bag in seama cu el fara sa par un loganist disperat. bai si intru pe Frteam.ro , ca ii vad stick-ul pe masina , vad ca el a organizat Urban Driving Skills. bai si zic ce mia placut concursul . bai si il vad ca se uita pe laptop si apoi imi zice ca o sa fie inca un concurs in curand.Incepem sa impartim idei si ne imprietenim si pe loganclub.



                    MUhahahaha
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • bai frate eram in fata statuii la palat miercuri pe la 8 seara, si ghici cine parcheaza langa mine? era Ciuci si CMC frate! , bai si cum sa fac sa ma bag in seama cu ei fara sa par un loganist disperat. bai si intru pe Frteam.ro , ca ii vad stick-ul pe masina , vad ca ei aveau: logane de 1.4 super tunate, bai si zic usor dar suficient cat sa ma auda: --ce mi-ar place sa ma dau cu ei. bai si ii vad ca se uita la 1.4-ul meu si apoi imi zic ca trasura mea stock nu-i suficient de smechera pt ei, NE DAm si ne imprietenim pe facebook.. si la loganclub FRT vino duminica la era ora 18 si vezi ce poate trasura MKO stock parts only!!! .
                      http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                      Comment


                      • Bai frate eram prin Iasi, si ghici cine trece pe langa mine? Era Steel, bai si cum sa fac sa ma bag in seama cu el fara sa par un loganist disperat ?! Pai intru pe loganclub , ii caut profilu' , vad ca-i moderator la FRT&LCI ! Bai si zic ce-ar merge un foc (incendiu ). Bai si-mi da asta foc, scoate apoi stingatoru' , ma "calmeaza" si ne imprietenim si pe loganclub ( FRT&LCI ) !! ... Sper sa nu se intample si de adevaratelea chestia asta !
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                        Comment


                        • asa am gasit-o ieri dimineata.
                          ce ziceti, daca desfac portiera, incet reusesc s-o imping la loc?
                          am casco da nici un chef sa ma frec pe drumuri, stat la cozi la astra, bagat iar masina in service o saptamana dupa ce acu o luna am scos-o.
                          Attached Files
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • am luat eu sirena de la Steel ! nu mai e valabil anuntul lui !! *in cazul in care mai vede cineva anuntul !!!
                            sigpicSa traiasca urile , si

                            Comment


                            • misto misto.... bai frate mai asteptam ideei ... cea mai amunzanta e a lui alex si cea mai constructiva e a lui xpertul.. iar tony e cu racingul deci normal... ceva mai competitiv

                              vom supune la vot variantele pentru departajare.

                              catalin ar trebui sa mearga ... u cand try
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Fratili meu, eram azi prin Copou si ascultam canalul 22 si pe cine aud? Ionut frate, vindea statii radio...Wai si cum sa fac sa ma bag in seama cu el fara sa par un loganist disperat. Caut bre pe net si gasesc saitu` Spartanului cu statii...Aleg ceva de acolo si-i dau comanda frate de un amplificator periculos si un microfon cu ecou. Si ca un coleg adevarat de club imi face frate o reducere de 50%. Ne imprietenim imediat si bem amandoi ailalti 50%, ne facem frati de cruce si adormim in ale noastre loganuri in parcare la stadion.
                                sigpic42.453.149

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google