Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma frate eram acu vreo 2 seri pe la stadion , deodata aud scartz de roti si ce sa vezi ..la 3 masini mai incolo era loganul rosu care il vazusem eu pe youtube ca rupea BURN-ul in 2 ... Intru pe youtube ca sa caut numele lui si apoi ma uit pe logan club si vad ca e membru ... Langa el mai vad un Logan care il vazusem la concursuri ca a castigat best Autohton si cu uimire descopar ca era Spartanu , de altfel si el membru LCI -FRT Iasi ... Ma duc si eu gura casca si privesc ...Ma apropii si zic ...Da meserias gagiul cu sofatul ...da super misto si 10-LNC... La care Spartanul incepe sa vb cu mine sa imi explice ce si cum a facut la masinutza lui si imi promite ca poate sa vb cu Tony sa ma invete sa fac burn ... Am facut schimb de idei .. de id-uri de mess si asa ne-am imprietenit si din una din doua FRT Iasi sa mai pricopsit cu un membru...


    Muhahahahah
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • incepe sa devina din ce in ce mai interesant am sa maresc miza
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • da care e miza deocamdata?
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • Ceva interesant!

          Sa lasam sa mearga baietzii linistiti pe drumurile patriei, ca deocamdata nu-i caz de stress.De ce?Ia cititi cu atentie aici....http://www.bzi.ro/teapa-radarelor-in...ie-foto-162895

          My Car

          Comment


          • Originally posted by gold8xspeed View Post
            Sa lasam sa mearga baietzii linistiti pe drumurile patriei, ca deocamdata nu-i caz de stress.De ce?Ia cititi cu atentie aici....http://www.bzi.ro/teapa-radarelor-in...ie-foto-162895

            multumim de stire,dar eu unul nu ma culc pe o ureche,multe din stiri sunt facute ca sa fie cumparat ziarul..parerea mea..mai bine suntem in continuare prudenti,am dreptate?
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • intr-adevar... e bine sa avem grija oricum ...
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • wai... haules baules, apare cat de curand si softu(mama lui), nici o grija. e chestie de timp. oricum, senzatia e maxima cand vezi unul. sa faca strazile si vine si softu`.
                sigpic42.453.149

                Comment


                • deci ...avand in vedere ca nimeni nu a mai venit cu o propunere eu ma proclam castigator la concurs ...deci euromarket...imi astept premiul
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • Home&deco, retete culinare, gradinarit, informatii utile si servicii pentru acasa. Tot ce ai nevoie pentru un camin fericit!


                    nu te grabi xpertule
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Originally posted by euromarket View Post

                      Ai putea baga si cateva videoclipuri cu idiotii pe 4 roti care cauzeaza accidentele cu motoare(pondere e undeva la 80% in fav lor); cred c-ar fi mult mai benefic

                      Comment


                      • azi a fost un accident la intersectia cu uricani... implicati au fost un logan gri parca si un citroen, nu mai stiu exact... revin mai tarziu cu pozele... am tras 3..
                        era destul de grav

                        Comment


                        • Cum a fost azi la intalnire?
                          Din pacata am un deces in familie si nu am putut ajunge ...
                          ne vedem miercuri............
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Condoleante....................o fost cativa ......... dar se vede ca o venit caldura ..gratare alea,alea.....................
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • ciuci condoleante
                              mihai multumim de informare
                              cristi ai putea chiar tu sa te ocupi de asta
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google