Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare
    Astazi am notat o pb. la AC-ul loganului meu.
    Cand dau drumul la AC nu raceste deloc iar in habitaclu sub bord in partea dreapta se aude un zgomot ca cel de aer sub presiune care iese dintr-o teava metalica
    Are cineva idee care sa fie pb.

    Comment


    • Pentru Ionut:

      eu zic ... nu ar fi bine sa incerci sa vorbesti si cu firmele de distributie ...cele de produse alimentare ar putea oferi o sponsorizare pentru pachetele batranilor spre exemplu.... tu ce zici ?
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • Salutare
        oferta cazare suceava:

        -CASA DE PIATRA hotel restaurant
        camera dubla 120 lei pe noapte cu micdejun
        ap.170lei (3persoane)
        0744 526 854
        0230 526 854

        -Pensiunea ''LEAGANUL BUCOVINEI''
        au 4-5 camere libere sambata spre duminica
        de la 80-120lei
        are si unele la 60lei(nu are baie in camara) mai lasa din pret ,!!!
        are si curte mare cu parcare si gratar (ZUZA)
        eu o recomand mi-a placut
        0740 828 888
        0740 419 704
        (leaganulbucovinei.com)

        atat am reusit sa gasesc

        ps multumesc pentru primirea de aseara, adunare frumoasa la suceava mult succes

        Comment


        • murder vezi sa nu fie vaporizatorul.... trage o fuga la bras

          ciprian multumim mult
          Last edited by euromarket; 24 September 2009, 21:09. Reason: Automerged Doublepost
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • cum ma pot inscrie si eu in fanclub logan iasi?

            Comment


            • te asteptam in fiecare miercuri si duminica la intalnirile noastre.. si asa vei afla tot ce vrei sa stii :P... Miercurea de la ora 20.00 la Palatul Culturii si duminica de la 20.00 la Era Shoping Park... Te asteptam..o seara buna
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • Originally posted by Xp3RtuL View Post
                http://www.bzi.ro/Se-fura-pe-rupte-d...zi-A71059.html .... o innebunit lumea ...pana si in centru sparg geamurile la masini..sub ochii comunitarilor si a oamenilor ... doamne fereste
                eu am noroc pt ca am camera de la rodotex exact pe masina mea
                pana acun am ramas si cu PDA-ul la locul lui
                sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                Comment


                • lista cu cei ce vor sa merga in weekend (s+d) la suceava la evenimentul de la carrefour organizat de fritz, razvan, ******* va fi divertisment maxim: indemnare, liniute, expo tuning. Ca si cazare mergem in padure cu 80 ron (pensiuni):P .... nu se iau taxe de participare in schimb vor fi locuri limitate.... nu uitati ca logan club iasi e vedeta in suceava .... nu o sa va para rau .... CAZAREA oferita a sarit din skema

                  1. Lnc - participant + ana
                  2. Mko - participant
                  3. Grm + alina
                  4. Lkg - participant
                  5. LBE - participant audio ?
                  6. Zuz + Uxa
                  7. Jmek + Cristina

                  altcineva ?
                  8. SBL Ionut - participant
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • neata ,
                    pentru cei care merg la suceava ....uitati`va pe site`ul pensiunii propuse de ciprianandone si vedeti daca v-ar convine ca si locatie ..$ ...etc....sa putem suna sa facem o rezervare ceva
                    Ref la gratar....fiecare isi aduce sau punem bani impreuna si luam cele necesare ?

                    Comment


                    • ce rau imi pare ca nu merg si io ... uf uf ... distractie placuta si fie ca toti cei care participa din FRT sa se claseze pe podium ....ne vedem duminica seara sper sau miercuri seara ;))
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • Pentru cei care vin maine la pomenirea de 40 zile a lui MAX , maine sambata 26 septembrie la ora 13:00 sa fie la cimitirul Petru si Pavel.Ar trebui sa incercam sa ajungem mai devreme pt ca la ora 13 incepe pomenirea.Nu este strict necesar sa fim prea multi pentru a mai reduce din cheltuielile familiei.Din discutia mea cu parintii lui MAX sa fim in jur de 20-25.Din cate am inteles masa se ia tot la cimitir.
                        Pentru cei care pleaca in "deplasare" mult succes ,distractie placuta si drive safe.
                        O zi buna la toti.

                        Comment


                        • Razvan , era facuta o lista ...nu se mai tine cont de ea ?

                          Comment


                          • lumeeeeeee RADIO HIT NE FACE SPOTUL AUDIOOOOOOOOOOOOOOOO

                            repede puneti mintea la contributie .... trebuie text pentru eveniment care sa incapa in 20-25 sec... ceva la modul

                            Duminca, 1 Noimebrie, FRT, Excess & Era te invita la Urban Driving Skills - o competitie pentru soferul din tine! Clase speciale de masini autohtone, clase speciale pentru soferite, clase pentru masini urbane & preparate, demonstratii de drifting, expozitie de tuning auto si multe surprize!!!! Demonstreaza-ne ca poti! La 1 Noimebrie in Carrefour Era la Uraban Driving Skills! Un eveniment sustinut de[LISTA PARTNERI, SPONSORI]

                            Aveti ceva mai creativ ?
                            Last edited by euromarket; 25 September 2009, 12:17.
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • e super bun asa....scurt si la obiect ....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google