Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreau si eu la BT locuri ceva?
    Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

    Comment


    • Salut baieti, cine doreste sa mearga la BT sa ma contacteze pe nr 0747507348 pentru a stabili unde si cand ne intalnim
      http://vladderdeicea.wordpress.com/

      Comment


      • Bafta Tony si Grim maine la Botosani, as fi venit si eu, mai ales ca sunt pe motorina, dar din pacate am ceva urgent de studiat. Ne vedem duminica la intalnire.

        Comment


        • Steel nu te supara da ce viteza aveai cand ai pocnit dabul de ala.M-am intalnit azi cu niste amici care erau pe acolo cand ai avut incidentul cu baiatul cu breakul si mi-au zis ca aveai 80-100.....Nu vreau sa te supar,doar vreau sa vad daca au dreptate...

          Comment


          • Lucian daca vrei detalii vii la intalniri si vorbiti acolo, nu aici pe forum!!!

            TE ROG NU MAI SCRIE CU CAPS LOCK!!! Merci
            Last edited by vali007; 9 April 2010, 22:10.
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • avem un membru de la galati in vizita la noi... nikolas, venit cu probleme saracul... unul din parinti a suferit un atac cerebral si este internat la neuro. a spus ca incearca sa vina duminica la intalnire.

              propunere: deschidem portile evenimentului si pt loganistii din botosani, bacau si galati, incluzand ?
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Eu unul nu prea am ce cauta la intalnirile LoganClubIasi de vreme ce eu nu detin un logan.Detin o dacie sport care cam nu da bine in peisajul vostru pe acolo,plus de asta din tomesti pana la era am de mers un pic cam mult ca sa apar la intalniri.miercurea o sa incerc sa vin dar nu stiu daca am cum ,Oricum prefer sa ies cu prietenii in oras decat sa vin la intalniri de cluburi.Cel putin pana dupa bac.dupa ce iau bacul o sa am timp liber de cluburi de lucruri de astea.

                Comment


                • Lucian, rolul intalnirilor e de a forma o familie, nu neaparat de loganisti.Noi toti suntem o mare familie, familia detinatorilor sau utilizatorilor de autoturisme autohtone, majoritatea.Ne-am bucura daca ai veni la intalniri. Ma gandesc ca si bacul iti da probleme, dar am mai zis, in loc de o bere, e bine si o intalnire la LCI. Nu iti impunem, faci cum doresti tu.....In rest , numai de bine iti doresc.........BAFTA la BAC!

                  My Car

                  Comment


                  • "spartan on batle field" .... cam nasol ramane in urma lui ... hi hi hi
                    Attached Files
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Iata doar cateva fotografii ce le-am facut azi la palat cand i-am asteptat pe campionii nostri ce au venit de la Bt cu locul intai si locul doi ca la prima mansa!!!
                      Attached Files
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • foarte frumos la botosani putin mai mult vant si un pic de ploaie dar a meritat asteptam poze de la grim
                        Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

                        Comment


                        • a fost foarte frumos..a meritat toata "investitia",mai ales ca poate i-am ajutat pe colegii nostri(tony si grim pe care ii felicit si pe forum pentru prestatie) sa isi mentina moralul de invingatori si locurile din prima mansa.Sper ca eu si stefan sa fi spart gheata,iar pe viitor sa fim mai multi sustinatori si mai multi "fani",fiindca..au nevoie

                          Va doresc ca la sfarsitul manselor sa va clasati tot pe aceste 2 locuri fiindca le meritati,ati muncit enorm..ati dovedito!!si nu spunem numai noi,ci si organizatorii de la botosani..Multa bafta baieti!!
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • bre iar ai murdarit mkoul.... :P

                            bravo si jos palaria.... ciuci ai invata regula.... 30 ron si 2 sampanii la campioni

                            super baieti ... grim astept poze ... vedeti ca ati aparut prin reviste :P

                            apreciem sustinerea clublui .... multumim cst si pxv
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Oricand sarim cu ceva pentru asa locuri fruntase ..............bravo lor cinste celor ce i-au incurajat ca au avut ce vedea!!!!!!!!!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Bravo baieti ! Felicitarile mele ! ... a iesit "dab-ul" din "spital" ?! ... vreau si eu o "perfuzie" ... doua ... :-)
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google