Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tot nu va linistiti
    nu vreti sa va lasati deloc.....
    vam rugat sa dati deoparte orgoliile si sa ne vedem de treaba
    sa fim prieteni,ca dusmani avem detui,e plina lumea
    aveti grija de voi
    Cu Respect CMC Ciprian
    sigpic

    Comment


    • parca ati fi copii...sa mor eu ... aveam pretentii mai mari de la voi...fara suparare...
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • Din cate stiu eu FRT este deja acontat (FEDERATIA ROMANA de TENIS). Dar poate ma insel. O zi buna.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • Ca sa nu dau satisfactie unora , vin cu o idee , si sper sa fiti in asentimentul meu , incepand de la urmatoarea intalnire , logan club iasi sa se intalneasca , in fiecare miercuri si duminica la PALAT , acolo unde a fost de la inceput . Nu vreau sa mai deranjez teritoriul ERA , cred ca este cel mai bine .
          La Palat sa infiintat si sa dezvoltat Clubul acolo sa-si desfasoare activitatea pe viitor.
          Astept pareri (dar sper sa nu am sustinerea care am avut-o aseara )
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Stegulete si nu numai....................

            Rugasem aseara cateva idei sa le concretizam. Una referitoare la substanta LOGAN CLUB si alta la locul de spalatorie. Incerc sa realizez ca inca v-a mai ramas detergent, nu stiu cat timp va mai dura spalatoria, cat polish va mai trebuie.......Va rog un lucru sa imi respectati, mie , de data asta. Nu am cerut nimic, dar acum va rog sa-mi faceti si mie o dorinta. Vreau sa avem climatul ala de cand puneam steagurile albe la masini si mergeam in coloana prin oras. N-am mai pus de mult steguletele pe masini.Vreau sa intoarca lumea ochii dupa noi, vreau imagini pe camerele noi ale radarelor, cu loganuri cu steguletele fluturand. Credeti ca se poate?Va multumesc!O zi excelenta!

            My Car

            Comment


            • pana nu se linistesc apele cam greu cu steguletele....terminati cu prostiile si haideti sa facem treaba!!
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • Un avertisment, cine incalca regulamentul va fi "ars".
                4. Nu jigni, nu declansa scandaluri (asa-zisele "flame-uri"). Faptul ca esti nervos, chiar daca ai dreptate, nu îti scuza comportamentul. Nu vor fi tolerati cei care se ascund în spatele anonimatului pentru a aduce jigniri sau injurii altor utilizatori sau unor institutii.
                Diseara la Palat discutam propunerile si ascultam parerile tuturor.

                @gold8xspeed: am si uitat de stegulet. Diseara am sa vin cu el.
                Last edited by vali007; 21 April 2010, 10:56.

                Comment


                • ANUNT FOARTE IMPORTANT !!!
                  diseara la ora 20 intalnirea la palatul culturii.... avem la dispozitie aproximativ 30-40 de minute pt discutii si clarificat probleme... la ora 20-45 ne asezam frumos in coloana , toata lumea cu steguletele in geam si se pleaca la o mica plimbarica, traseul il stabilim diseara dar in principiu va fi cel vechi , pt necunoscatori : Palatul culturii -hala centrala- hotel europa- targu cucu-independentei- fundatie-cuza-expo' -rond agronomie .

                  aveti grija...vali va arde
                  Last edited by vali007; 21 April 2010, 14:07.
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • deci ambitia asta nu face decat rau .... da mai bine cum zice vali....diseara prezenta cat mai mare si rezolvarea problemelor de urgenta
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • Ionut CUG deacord........................
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • fain ionut, buna idee! ne adunam cat mai multi si mergem !
                        prezent !

                        zi frumoasa!
                        IS-16-GEN

                        Comment


                        • are cineva un stegulet si pt mine ?al meu e dat imprumut si nu mai stiu cui
                          multumesc

                          Comment


                          • Cei care nu au stegulete cu Logan club ....un prim pas sunt bune si steguletele cu tricolorul din Praktiker la 3 lei parca bucata . Da ne mai si imprumutam unu de la altul ....vedem noi!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • la ce raion se gasesc steguletele si in care practiker ai vazut ?
                              Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

                              Comment


                              • in Tudor Vladimirescu...la raionu` auto

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google