Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • curat ghinion si colegul meu seara aceea tot acolo a parcat. masina are casco.

    multumesc in numele lui pompierilor care au dat cu apa si pe masinile parcate langa pub.

    atasez 2 foto. si el a scos masina ca altfe cred ca era mai grav.

    avarii minore, plastice topite, parbriz crapat, plastic oglinda topit ... in fine e in service si trebuie sa mai faca o constatare sa vada daca e sau nu afectata tabla de la caldura.
    Attached Files

    Comment


    • De toate pentru toti.....

      Nenea Cox, o sa ma uit prin harburile mele sa vedem de-o tripla dreapta ai zis?
      In rest, numai de bine lui Steel. Da ia zi, ce cautai acolo, la PUB?Cu cine erai?Si de ce-o tragi in fata?Glumesc.......In rest va doresc faliment rapid la .......cine stie COX........

      My Car

      Comment


      • vai ciuciuosule tre sa pupi pe buna mana lu nenea steel daca nu era el ramaneai fara masina ai avut un mare mare noroc si de steel si de prietenii care te-au anuntat la timp si daca nu era steel poate nu te lasau sa intri sa-ti iei masina ca ziceau ca e prea periculos

        Comment


        • daca treaba cu boicotul nu merge putem oricand incerca ce au facut si altii... cititi aici ... http://www.libertatea.ro/stire/asa-a...le-319073.html ..
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • A fost si azi o intalnire, pe ninsoare, foarte misto. Am vazut cum e cu GPL-ul, cum arata masinile reparate si cele coapte. Dupa multa vreme a ajuns si dl. Dan la intalnire.
            Fac o prezenta din ce imi aduc aminte:

            1. ciuciosu
            2. cmc
            3. vali007
            4. Hrib+Steel
            5. Uzzy
            6. Grim + Zuza
            7. Andrei CST
            8. Nea Dan
            9. danik
            10 Colegul cu MDA, (nu ii stiu numele)
            11. Murder
            12. Doru

            Sper ca nu am uitat pe nimeni, daca da, imi cer scuze.

            Comment


            • nu cred ca ai uitat pe nimeni
              dar a fost misto ca am fost vreo cativa DA Buni
              sigpic

              Comment


              • Multumiri

                Multumim de aprecieri. Vreau sa va multumesc de primire, in special ninsorii perfecte de ieri. In rest sa traiasca Loganelul, sa pape cat mai putin GPL, in rest va recomand sa va puneti instalatii, ati vazut ce frumos arata. Diesel-ul poate sa treaca la solutia alternativa uleiul de rapita in diverse procente(biodiesel).........

                My Car

                Comment


                • steel...poate ai bunavointa sa vii pe la mine.ca deja......am incercat sa te sun...dar....
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • mai baeti da sau terminat subiectele de discutie ca e liniste mare pe forum ce mai faceti ce mai ziceti merg masinutele sau au inghetat si ele saracutele

                    Comment


                    • aseara a fost cam greu cu deschisul portierelor,dar datorita chederelor pusa asta vara,am reusit..o investitie cu cap
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment


                      • salutare

                        Problema e doar de la chederul de sus daca vrei sa nu mai ai probleme unge chederul cu antigel
                        ym! dorinu2005@yahoo.com
                        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                        Comment


                        • stiam chestia asta..dar am uitat sa o fac..si sincer nici acum nu le-am uns,poate maine ) dar oricum daca nu erau chederele puse suplimentar de noi,nu cred ca puteam deschide..parerea mea
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • uai gogule da de ce nu zici la baieti c-ai spalat masina cu o seara inainte ?
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • indiferent ca o spalam sau nu..tot asta pateam..nu ar fi prima data deci tot la decizia mea raman :P
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • Sfat

                                Greu cu chederele. Ele se dau dupa spalare cu pudra de talc. O solutie mai comoda dar un pik mai murdara, atrage praful , este aplicarea unui strat subtire de silicon de bord(spray). Nu trebuie chedere suplimentare. E suficient de dat cu silicon. Veti vedea in timp, chederele nu vor crapa sau se vor rupe......raman ca noi.

                                My Car

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google