Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
    Iata si prezenta din aceasta seara unde am avut si un invitat special de la Galati Nicolas !
    CEEA CE VROIAM SA VA ANUNT ;:: CE PROBLEME PERSONALE CU ALTI MEMBRI AVETI LE REZOLVATI IN PARTICULAR CU ACELE PERSOANE SI NU IMPLICATI CLUBUL IN ELE SI IN INTALNIRILE ACESTUIA .
    S-a si apucat Theo de discutat despre relatia mea cu ea nu ? Foarte frumos din partea ei :-j

    Comment


    • Stai linistit ca nu e vorba de tine.

      Comment


      • Raspuns Offtopic

        Ciuci, daca vrei te rog sa`l lamuresti tu pe Na5ul...referitor la "problema personala" care s-a discutat aseara in club? Eu daca ii zic nu ma crede.Multumesc mult
        P.S
        Tudor, suferi de mania persecutiei...iar daca Theo se apuca de "vb", nu era atat de liniste acum.Asa ca, gandeste, intreaba pe unu` altu`..apoi trage concluzii si acuza.
        Imi cer scuze pt offtopic`ul lui Na5ul si raspunsul meu la acesta.
        Va urez tuturor o zi cat mai frumoasa.

        Vali, multumesc

        P.S
        Nu mai pierde timpul scriindu-mi mesaje pt ca oricum nu le pot citi.Ai ban pe nr.de telefon...
        Last edited by zuz84; 15 April 2010, 10:55. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • mam bucurat aseara sa va vad la palat si imi cer mii de scuze ca nu am putut sta mai mult da eram pe fuga si am vrut sa va salut ....
          Va urez o zi frumoasa tuturor ..
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Smechera ZZZUUUUZZZZAAAA asa cum o stim noi ...FRT-ista de a noastra !!!! Activa pe forum , intalniri si evenimentele noastre!!!!! Felicitari Zuza inca o data !!!
            NU tudor strai linistit nu e vorba de tine!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Ms ciuci
              Ionut, te-am sunat astazi cand am ajuns in Praktiker insa nu am putut da de tine.Voiam sa stiu de baghetele alea de care vb voi aseara....sa ma pot uita dupa un pret...

              V-am pupat...parinteste
              Last edited by vali007; 16 April 2010, 17:19.

              Comment


              • Rog o persoana care acces la utilizatorii forumului sa stearga userul acesta. Nu-si mai are rostul aici pe forum, si nu v-a mai posta in forumul logan club.

                Viziteu Tudor-Sabin

                Comment


                • Nu am mai postat de foarte mult timp insa ce pot spune.Chiar daca nu prea mai vin la intalniri raman membru LCI,pasionat de al meu logan si prieten cu toata lumea in continuare.Si eu am avut mici dispute cu tony si grim dar tipetele ,urletele si tampeniile nu duc la nimic.Pentru ce sa strici o relatie de prietenie?Pentru cativa nervi si cateva vorbe negandite? Asa ca ,din ce vad in ultima vreme pe la intalniri ,toata lumea vine cu nervii intinsi la maxim.....aici venim sa ne relaxam , sa vorbim si sa socializam in conditii umane.
                  haideti sa nu mai dam amploare acestor conflicte si mai mult de atat,sa ne rezumam la ce facem strict cu clubul nu cu problemele personale,caci pb personale avem toti.daca toti am vorbi de ele ar trebui sa facem intalniri de la ora 6 dimineata pana la 22 seara sa apucam sa ne plangem toti.....dar nu cred ca asta este o solutie.
                  Pana duminica va doresc tuturor sanatate,numai bine si drumuri bune sa avem stimati colegi.
                  Cu respect,Bogdan Momita -JmEk-BCV
                  Last edited by vali007; 16 April 2010, 17:19.
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • salutare

                    ati vazut dusterul va place?
                    ym! dorinu2005@yahoo.com
                    BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                    Comment


                    • Duster l-am vazut pe strada...fata imi place insa din spate sincer sa fiu mie unul nu imi place deloc.Zici ca e o baba dintr-aia care si-a ridicat fusta si a uitat sa si-o mai dea jos...imi pare cu "fundul gol" vazandu-se toata structura....
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • DUSTER ---------hmmm , o masina foarte tare ptr. incercarea de a face si un SUV-4X4 , am facut ieri Drive Test si am ramas foarte impresionat , ce sa zic , manevrabilitare , trage bine si se comporta bine pe teren accidentat , consum mic ptr.Diesel , consum normal ptr. benzina , Habitat mare si stilizat , spatiu mare ptr. portbagaj.Dar sunteva kikitze care nu mi-au placut .........cand deschizi la motor vezi cateva imperfectiuni de montaj si spatii lasate nefolosite.
                        Ca nota i-as da un 8,5.
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • Duster

                          DUSTERUL e ok! Sunt probleme cred minore, dar se pot rezolva, cateva importante , de ex. lipsa discurilor pe spate, care la asa masina nu e admisibil. Ar mai fi nevoie de o trapa, de navigatie. Inca ceva, in urma drive-testului am constatat ca erau ok niste jante de 18 , gume de 245/55/R18, tocmai de a creste garda de la sol. In rest e OK. Spatiul de la motor semnalat de Steel e bun asa, aerisit, pentru ca ne permite sa mai ,,mesterim,, la el, altfel se va merge numai in service cu finalul neasteptat=banii multi cheltuiti.
                          Ionut LNC=o sa dam niste banuti la baietzii nerabdatori.
                          In rest, va doresc cele bune, nu ajung azi, multe hartii de facut............

                          My Car

                          Comment


                          • Iata si prezenta din aceasta seara:::::::
                            1. Is 24 bmw –maxx- 6000r
                            2. Is 05 lkg –ciuci- date palma cu darius
                            3. B 94 lbw –iliuta- a trecut si azi chiar daca nu asa usor
                            4. Is79 ecc – cconstantin – am plecat pana la cumparaturi si mai vorbim
                            5. B 80 kih –iba- da eu nu am avut jante
                            6. Is 06 jfh –vali007 – gata lui ciuci i-am facut asigurare
                            7. Is 55 gml – mirzero- eu sunt la zi cu cotizatia
                            8. B 76 sbl –ionut- da acum nu mai sunt singuri cu arcuri asa ca ale mele
                            9. B 92 pxv – Stefan- da si eu sunt la zi cu cotizatiile
                            10. Is 58 dab –steel- eu asa zic ca sa facem
                            11. B 78 mko –tony- eu am trecut sa va salut
                            12. Is62 bcv –jmek- eu ti-am zis ca am sa trec sa fa salut ca alceva nu pot
                            13. Is 24 cic –ioon – da si a mea masina e asa lasata si suparata ca nu stiu ce sa fac……
                            14. Is 14 zum –geremi- da fain in italia
                            15. Is 69 snt –dakota- d ace bine a prins mingea lui darius …am mai facut si noi miscare
                            16. B 67 xar –xp3rtul – da eu plec ce sa mai stau….
                            17. Is 13 bac –vicu- din masina au iesit cativa dar din porbagaj sa vexi cati iese…
                            18. B 78 rvr –na5ul- da si eu m-as fi bagat la un traseu
                            19. Is 18 lcg – lcg- el e cumnatul meu
                            20. Is 10 lnc –euromarket- ultima aparitie ca presedinte
                            21. Is 99 vfy –cristy- adica o sa fim care si cum vor?
                            Last edited by vali007; 19 April 2010, 05:22.
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • incepand cu luna mai se retrage plata cotizatiei temporar. obiligatiile membrilor raman in continuare de a-si aduce la zi situatia indatoririlor fata de club.

                              se anunta disparitia restrictiilor aplicate pana in prezent si a obligatiilor aferente statutului de membru FRT LCI

                              stiklerele se gasesc de astazi inainte la noul presedinte FRT LCI, Ciuciosu, Dan Oancea.

                              mi-a parut bine sa va cunosc.
                              ionut, un tutor autoritar nedorit
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Ionut, nu mai zi ca esti nedorit Nimeni nu a zis asta!!
                                Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google