Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Una calda una rece , azi dimineata am avut accident si DAB-ul este destul de sifonat , dimineata pe la 8.10 veneam de la serviciu si coboram de la AMRS , eram in apropiere de semaforul din fata spalatoriei , in dreptul trecerii de pietoni avand verde si liber in fata , un sofer fara experienta fara sa se asigure a virat brusc la dreapta , intrand pe banda mea , avem circa 40 km/h , am franat si ma acrosat in bordura , distrugandu-mi o janta de pe dreapta si mai multe avarii pe partea stanga.
    Aripa stanga , far stanga , portiera stanga un pic indoita , oglinda , apripa spate stanga , ambele jante de pe stanga zgariate................o intrega istorie .
    Mai rau ca pe drepta se aud troncaneli si trage dreapta............normal am rupt o bordura ........uitam cauciucul de pe drepta explodat.
    Urata treaba ...........halal sarbatori dar asta e , cu ajutorul domnului voi trece si peste asta .
    Va pun cateva poze cu masina si locul accidentului.
    Last edited by Steel; 4 April 2010, 13:43.
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • Hristos a inviat!
      Steel naspa de tine macar avea asigurare?
      eu cred ca ii ciocneam ouale lu' ala
      Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

      Comment


      • Nasol steel....ceva asemanator am patit si eu,doar cu o aripa,diferenta e ca la mine m-a botit si a plecat linistit,loganelul meu fiind parcat...
        Ambition 1,5 DCI Sedan

        Comment


        • mihai suntem alaturi de tine
          vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

          Comment


          • don_luigis hop si eu la fel
            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

            Comment


            • Nenea Steel, familia sa-ti fie sanatoasa, ca masina e tabla, se indreapta.
              Sarbatori fericite la toata lumea. Fara numar.
              sigpic42.453.149

              Comment


              • Originally posted by hriberiu View Post
                Nenea Steel, familia sa-ti fie sanatoasa, ca masina e tabla, se indreapta.
                Sarbatori fericite la toata lumea. Fara numar.
                corect,corect..dar uite ca din cauza unora ca ei stam cu masina prin service-uri si oricat ai incerca sa o faci,dupa ce a trecut prin service,nu mai e la fel

                eu am fost martor aseara pe la 22 in podul de piatra la benzinaria lukoil(putin mai alaturi) a unui accident in care tot neacordarea de prioritate si-a spus cuvantul,dar ce era mai grav este ca aveam 1 metru distanta si datorita sunetului care m-a speriat am reusit sa ma feresc,sa nu fiu si eu a 3 a victima a accidentului(fiind si pieton)..deci,mare grija indiferent cu ce circulati

                Hristos A Inviat!!!
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • Valeu Mihai rau rau rau!!!!!!!!!!! Da fii tare ca masina e tabla!!!!!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • s-a zis ca duminica asta nu se vine la intalnire si mi-a scapat mie??m-am dus ca nebunu pana acolo,si era pustiu )))
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Originally posted by andrEyCST View Post
                      s-a zis ca duminica asta nu se vine la intalnire si mi-a scapat mie??m-am dus ca nebunu pana acolo,si era pustiu )))
                      Da parca m-ai sunat azi dar eram undeva de nu puteam raspunde !!!!!!!!!!!!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Steel.... imi pare tare rau de cele intamplate.... sa il pui pe ala sa iti schimbe tot ce ti-a avariat.... tare rau imi pare sa te vad in suferinta.... mama lor de oglinzi... oare la ce or folosi.... da...... priveste partea buna.... ca esti sanatos si intreg tu.

                        vezi unde suci masina la facut... sa iti faca o analiza foarte amanuntita pe puntea fata sa nu ai belele si... vezi cu bataia.... si sa verifici unghiurile de cadere.

                        hristos a inviat si odata cu acest eveniment crestin sper ca in sufletele voastre sa reinvie latura crestina, sa fiti mai buni, mai intelegatori cu cei din jurul vostru, din trafic, sa fiti mai smeriti si mai linistiti sufleteste.

                        multumesc tuturor membrilor pentru mesajele frumoase trimise.

                        abia astept sa ne vedem miercuri seara la 20.00 la palat.

                        cu respect pentru comunitatea frt
                        al vostru spartan, ionut

                        ... cum incheie si "colegii": drumuri bune, doamne ajuta!
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • si mie imi pare rau, da-l in colo de fier se repara, tu sa fii sanatos, se mai intimpla ce sa-i faci...
                          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                          Comment


                          • Hristos a inviat prieteni!!!

                            Se pare ca pt unii sarbatorile nu au fost chiar fericite imi pare rau Steel pt masinuta...sper sa iasa ca inainte... si sa o rezolvi si cu jantele!!!

                            de vazut nu stiu cand o sa ne vedem... miercuri in nici un caz...pt ca din nefericire duminica dimineata am pierdut-o pe bunica mea, iar miercuri e inmormantarea.Dumnezeu sa o ierte !!! Cam aiurea viata asta... sa imi pierd trei bunici in nici 8 luni primul asta vara in august pe 16 ..o bunica pe 13 martie si acum bunica la care tineam enorm de mult pe 04 aprilie...in prima zi de pasti

                            sa ne auzim cu bine si aveti grija mare la radare ..ca e plin acum am venit de la neamt si am intalnit vreo 7!!!
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Condoleante Ionut ...cunosc sentimentul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google