Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai nu steel imi recomanda ca poate am treaba pe acasa.... ? si ca l-am gasit pe el acolo cand am venit? m-am saturat de amenintarile lui cu logan club 2... in fine ... fara tarasenie pe forum, va lamureste ciuci
    Last edited by euromarket; 18 April 2010, 23:14. Reason: postare dubla
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • 16. B 67 xar –xp3rtul – da eu plec ce sa mai stau….


      repede te mai iei de mine ... voiam sa vad meciul...da mai bine nu )... o saptamana frumoasa tuturor
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • deci sa inteleg ca LNC nu mai este seful FRT LCI ? iar discutii contradictorii? imi pare rau ca nu am stat aseara si ca a trebuit sa plec,dar sincer,indiferent de situatie BCV e aproape de voi.O saptamana cat mai frumoasa in continuare.
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • Pai daca si Ciuci zicea "ultima aparitie ca presh" ... cui ii place sa fie presh sa-si stearga altii picioarele pe el... sincer il inteleg.

          Comment


          • ultima aparitie ca presh(edinte) am pus eu in lista lui ciuci constantin
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • imi cer scuze ca nu am aparut ieri,niste treburi ce nu suportau amanare..ionut,eu unul te inteleg..si cred ca ti-ai dat si tu seama..dar membru tot ramai nu? si imi pare rau ca se ajunge la chestii de astea,chiar daca sunt nou si nu stiu exact tot ce se petrece,de asta si prefer sa nu imi dau cu parerea..
              un inceput de saptamana frumos si in forta pentru toti,iar cine vine miercuri ne vedem la palat..
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • In fine, de, off.................

                Nu stiu ce sa mai zic...............nu e bine, e rau, nu stiu cum sa comentez pina nu ma elucidez. E de ajuns sa lipsesc, ca norii grei se abat .......Off....In fine, azi am reusit sa duc un Duster pe dealul de la RELEU!, e bine, urca lejer............In rest, imi pare sincer rau!

                My Car

                Comment


                • Originally posted by Xp3RtuL View Post
                  16. B 67 xar –xp3rtul – da eu plec ce sa mai stau….


                  repede te mai iei de mine ... voiam sa vad meciul...da mai bine nu )... o saptamana frumoasa tuturor
                  Cu cat s-a terminat meciul Xp? :-??
                  Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                  Comment


                  • vicu- nu e mai simplu sa dai un search pe google???

                    jmek- cred ca ai inteles gresit lucrurile, sau ai interpretat gresit..ionut nu a fost si nici nu este seful clubului...pt ca eu nu imi amintesc sa fi primit bani(salariu) de la club, respectiv de la ionut.... el a fost si va fi daca vrea sa continue organizatorul de intalniri....presedinte nu prea are la ce sa fie, pt ca inca nu exista acte dar in fine aste sunt alte discutii....
                    cat despre loganclub 2 care sa fie "infiintat" de catre steel asa cum a spus ionut, nu spun decat ca nu are cum.... cel mult sa se desprinda FRT de Loganclub Iasi....pt ca eu nu am de gand sa renunt la loganclub ala infiintat de mine....;) ramane de vazut , dar totul trebuie tratat cu calm..si fara nervi...asta daca nu cer prea mult....de fapt ceea ce cer e ca miercuri sa aiba loc o conversatie decenta fara tipete si si alte alea....
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • 5 la 1...............

                      Comment


                      • steel tata cand ne dai pozele de duminica ?

                        ps. am reusit azi sa fac itp ... si trecusera 30 de zile mama lor de luni cu 31 de zile
                        vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

                        Comment


                        • wai baieti abia astept intlanirea de miercuri
                          sigpic

                          Comment


                          • CIC sincer sa fiu....nu ma intereseaza cine e presedinte sau alt membru de partid pcr sau alta natie...fara suparare.....ne-am format ca si colectiv unde socializam ,ne mai injuram,ne mai spurcam,dar asa e intr-o mare familie....asa ca...lasati dracului sefia deoparte si lupta pentru sefie si haideti sa ne vedem de ale noastre si sa venim cu drag la club si cu bucurie nu in scarba si in sictir.
                            parere proprie si personala

                            cat despre CMC.....nu mai ai ce cauta la palat ....glumesc evident....
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • pai tocmai asta vrea toata lumea(cel putin cei pe care i-am auzit) sa vina la intalniri cu drag si sa ne "simtem " bine nu certuri nu reclamatii,
                              cine e organizator poate prea putin conteaza...conteaza sa ne intelegem !!!
                              oricum nu e batut in cuie ce a spus ionut...cum ca renunta...se poate sa fi spus asta la nervi , poate se mai gandeste si incearca sa rezolve problemele, nu sa se intoarca cu spatele si sa plece.... parerea mea ..ar fi pacat ...e multa munca si e pacat ..dar asta e decizia lui!!!
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Salutare baieti,

                                De ce un grup de prieteni ar nevoie de un "presedinte" ?

                                Nu suntem oare satui cu totii de presedinti, guvernanti, directori, patroni sau sefi si alte specii de astea cu titluri inalte ?

                                Hai sa fim noi si atat ! fara interdictii si reguli stricte, dar bineinteles cu cei 7 ani de-acasa !

                                Numai ganduri bune si saptamana frumoasa !
                                IS-16-GEN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google