Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hristos A Inviat! Paste fericit tuturor si o seara placuta in continuare! Condoleante Ionut si imi pare rau pentru accidentele survenite zilele acestea in Iasi...

    Comment


    • iooon noi am mai vorbit si la telefon duminica,dar tin sa iti repet ca unii cunoastem sentimentul,dar toti suntem alaturi de tine,iar daca ai nevoie de ceva nu ezita sa ne ceri ajutorul,suntem alaturi de tine..Condoleante si Dumnezeu sa o Ierte si sa aiba grija de ea,sa ii calauzeasca drumul spre Rai..
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Originally posted by iooon View Post
        Hristos a inviat prieteni!!!

        Se pare ca pt unii sarbatorile nu au fost chiar fericite imi pare rau Steel pt masinuta...sper sa iasa ca inainte... si sa o rezolvi si cu jantele!!!

        de vazut nu stiu cand o sa ne vedem... miercuri in nici un caz...pt ca din nefericire duminica dimineata am pierdut-o pe bunica mea, iar miercuri e inmormantarea.Dumnezeu sa o ierte !!! Cam aiurea viata asta... sa imi pierd trei bunici in nici 8 luni primul asta vara in august pe 16 ..o bunica pe 13 martie si acum bunica la care tineam enorm de mult pe 04 aprilie...in prima zi de pasti

        sa ne auzim cu bine si aveti grija mare la radare ..ca e plin acum am venit de la neamt si am intalnit vreo 7!!!
        sincere condoleante ionut!!!stiu ce inseaseamna
        la radare,luati-va o statie ca se merita..nu mai ai treaba!!!
        God is my copilot

        Comment


        • imi pare rau pentru pierderile tale ioane.... condoleante... dzeu sa o odihnesca

          miercuri la 20.00 ne vedem la palat.... 7 radare am gasit si eu pe drum... e... jale
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Hristos a inviat!!
            @iooon... imi pare rau de pierderea ta ..
            @euromarket.... jale cu J mare...o gramada de radare ... numai in letcani aseara erau 3 ... ...
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • Tot raul spre bine , a intrat la doctor , se va face bine , a primit si o pereche noua de jante , MegaDrive dar calul de dar nu se cauta la dinti , si o sa fie bine , sper pana sambata sa fie gata.........
              Suntem un importator și distribuitor de piese auto de schimb, componente auto și accesorii cu capital 100% românesc.
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Da Steel lasa ca asa e orice sut in fund e un pas inainte!!!!!!!!!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • marfa jantele... sunt si niste ozuri asa
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Radar?

                    Astazi la Caremil-ERA, era un motan, am trecut pe linga el si i-am facut cu mana, nu aveam centura, aveam fix 60, nu eram cu loganul, din pacate si eu l-am lasat in service, una bucata baba inainte de pasti a dat in spatele meu......Astept sa ma vad ,sanctionat,, ca n-am avut centura......si le arat hartiuta............Ce as vrea sa mai rad de ei oleaca.........Ioane, condoleante, Mihai-jantele-s super, tabla se rezolva.......

                    My Car

                    Comment


                    • Gata tovarasi, am ajuns acasa dupa mari peripetii prin Ucraina si Rep Moldova. Nu mai zic ca drumaul de la Copalau la Darabani e rau tare(onnu sbl stie). Dupa gropile de pe drum aud tot felul de zgomote la masina si mi se pare ca trage dreapta.
                      Cat despre radare, da-le in masa, cu statie nu ai grija. Ce-i drept am luat un radar prin Ucraina cu 96 in localitate.
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • da am auzit eu o poveste cu statia, da-i da-i colegu ca e liber nu e radar.

                        si cand a luat respectivu radaru zice baiatu: da cum domle ca am vorbit cu baietii si nu era radar, la care politistu: da eu ti-am zis ..
                        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                        Comment


                        • povesti sunt multe, cert e ca politia nu are statie cb. eu am luat radaru prin ucraina, deci nu aveam cu cine vorbi...
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • sfaturi in legatura cu revizia in Iasi va rog. 1 an de zile faza 2 a 1,4 mpi

                            Comment


                            • vino diseara la 20.00 la palat pentru sfaturi.
                              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                              Comment


                              • Cataline sa nu spui ca ti-ai luat jante ca nu te cred ....parca masina ta tot cu table e in parcare.....sau ai luat imprumut pentru o poza? Oricum se vede beton asa ca multa bafta la achizitia lor!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google