Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreau si eu sa ma bag..doar ca rog pe cineva care vrea sa ma ajute cu 15 ron pt alimente ca stau prost financiar si ii dau cat de repede(valabil pentru cei ce sunt inclusi),iar daca pot merge si eu maine,te sun ionut cu 2-3 ore inainte si iti spun,ca am alt plan in derulare sa vad daca termin..asta daca mai este un loc si pt mine.Va salut cu respect!!

    Tin sa urez tuturor membrilor FRT si LoganClub sarbatori fericite si un "PASTE FERICIT" alaturi de cei dragi si cat mai putine intamplari neplacute in trafic.

    au ajuns astia sa puna radar si pe strada care duce spre dealul galata ) nu sunt sanatosi..
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • mai omis pe mine ...deja mam suparat...te zic lu` mama ... uofff.... deci ? sunt sau nu pe lista?oricum ne vedem maine dimineata la spital ... Tin sa va urez si eu Sarbatori fericite tuturor si un Paste fericit...
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • Pentru astfel de actiuni oricand cu placere.
        Pacat ca nu am avut de unde mai mult poate repetam treaba cu copii de 1 iunie ar fi o idee de analizat
        Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

        Comment


        • Iata si cateva fotografii facut e pe fuga!!!
          Attached Files
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Ai combinat stilul cu gustul si ai condimentat cu putin suflet si a iesit ceva de invidiat..Felicitari ciuciosule!!!
            Oare cand ma vad si eu cu masina mea sa imi pun si eu imaginatia la incercare
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • urez tuturor loganistilor si nu numai, sarbatori fericite alaturi de cei dragi. la cit mai multe intilniri.....
              "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

              Comment


              • Sarbatori fericite tuturor

                Comment


                • sarbatori fericite tuturor!!! aveti grija cat mancati si in nici un caz sa nu va urcati ,cu aburi de alcool in cap, la volan !!! :P

                  Paste fericit!!! ne vedem miercuri
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • am mers ieri la spitalul de copii si am impartit pachetele copilasilor

                    paste fericit... eu plec la piatra neamt, deci ne vedem pe miercuri, intre timp sa fiti cuminti duminica la intalnire
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • salutare

                      Un paste fericit tuturor.
                      ym! dorinu2005@yahoo.com
                      BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                      Comment


                      • Sarbatori fericite si un PASTE FERICIT TUTUROR!!! Grija mare la volan.
                        Ambition 1,5 DCI Sedan

                        Comment


                        • Sarbatori fericite colegi,si nu uitati sa vina si iepurasu si la loganele
                          God is my copilot

                          Comment


                          • Paste Fericit!

                            Va doresc sarbatori fericite, un PASTE luminat si plin de bucurii!Unii dintre voi si-au primit cadourile de PASTE, altii au dat un pic de speranta si lumina copiilor si batranilor.Speranta de bine si fericire sa devina realitate si pentru noi, loganistii........Toate cele bune!.......

                            HRISTOS A INVIAT! Petrecere frumoasa tuturor!
                            Last edited by gold8xspeed; 4 April 2010, 07:16. Reason: Automerged Doublepost

                            My Car

                            Comment


                            • Hristor A Inviat , si sarbatori fericite , voua si familiilor voastre , fie ca lunima Domnului sa va calauzeasca , si sa va lumineze sufletele.
                              Cu respect , Fam.Talpau Mihai , Emma , Daria si Mihaela
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Hristos a inviat !! Sarbatori fericite tuturor..
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google