Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc de urari euromarket ... si ca sa il subliniez pe ciuciosu poate e mai bine ca am plecat ... asa incepe o curatenie care trebuia poate facuta de mult si vor ramane doar cei care vor sa faca ceva si care sunt alaturi de club si cu sufletul ...multumesc de urari si o saptamana frumoasa tuturor
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • Stiu ca sunt offtopic....voiam sa multumesc tuturor celor care au indurat frigul si au fost alaturi de Tudor ..sambata 28 Noiembrie 2009

      Comment


      • multumesc de urari......
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • Multumesc!

          Stiu ca si eu sunt off-topic dar tin sa multumesc personal celor care au fost alaturi de mine in momente grele, in momente de cumpana ale vietii si tin sa le multumesc celor care au demonstrat ca se poate si chiar le pasa de ce se intampla cu unii din membrii clubului. MULTUMESC !

          Comment


          • Chiar daca nu sunt in lista mentionata de LNC --- multumesc de urari.

            Comment


            • salutare prieteni cine ma poate ajuta cu o carte servis pentru mcv pe motorina sau un program ceva care sa arete cum se schimba ceva la logan despre distributie

              Comment


              • mircica asa cum am vorbit am fost si m-am interesat si te pot trimite sa iti iei cauciucuri de iarna SH cu 100 ron buc - michelin alpine... profiul e ca cel atasat. am vazut gumele si arata foarte bine.... si cum ti-am zis in banii astia ai si echilibratul gratuit..... daca face rost si de dunlop wintersport iti zic

                tocmai a plecat spre iasi un autotren cu cele 15 loganase comandate pentru clubul nostru ... le punem numere de concurs pe ele si stikerele alea ?
                Attached Files
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • fain fain!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • @ ionut-lnc daca poti sa il faci gen "wrc" unul dintre cele doua comandate de mine eu vreau ))

                    m-ai trecut inapoi pe lista la cotizatie ?? ;)) decembrie inclusiv
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • ciuci trebuie sa faca un update la lista, pentru ca nici eu nu eram trecut cu noiembrie.
                      @valyy: Eu am manualul pentru benzinar. Pentru diesel din cate stiu nu a aparut pe nicaieri.

                      Comment


                      • La Multi Ani Romania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • La multi an tuturor ROMANILOR!
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • La multi ani, Romania!

                            @Euromarket: cind ai scris
                            "tocmai a plecat spre iasi un autotren cu cele 15 loganase comandate pentru clubul nostru ... le punem numere de concurs pe ele si stikerele alea ?"
                            Te refereai la machetele alea de Prestige? As vrea si eu unul daca poti sa imi pastrezi pentru cand ne vedem data viitoare (dupa 19 decembrie - dar nu stiu cum sa-ti trimit banii).

                            Comment


                            • Nu uitati intalnirile se tin doar Duminica la Era la ora 18.00!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Vreau sa cumpar si eu o macheta Logan cum fac?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google