Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare tuturor !!!

    In primul rand vreau sa imi cer scuze ca nu am mai venit la intalniri , dar am o explicatie ff. buna si anume dupa cum stiti am luat un pilon in Fundatie si mi-a cam facut daune si nu am avut cu ce ma deplasa . Intr-un final sper sa imi repar masina si sa re-apar linga voi .
    In legatura cu plecarea unor membri din FRT - LC prefer sa nu comentez absolut nimic.
    Aveti grija de voi si sper sa ne revedem Duminica la Era la 18:00


    IS.08.SFD

    Comment


    • Originally posted by uratzelul_flo View Post
      unde gasesc cea mai ieftina asigurare auto,vreau sa mi-o fac pe 12 luni....
      Asigurari RCA cele mai bune preturi :
      Logan 1.4 - 178 lei (6 luni )
      Logan 1.4 - 361 lei (1 an )

      Tel : 0742432405
      Luat anuntul din "micul "bazar" al celor din iasi ... sorry stiu ca sunt offtopic , dar am ajutat pe un coleg din club ... sper :-)

      Iar aici adresa privind preturile pe care le are vali pt. asigurari membri logan club : http://www.loganclub.ro/forum/oferta...rii-t8845.html
      Last edited by cat_alex52; 11 December 2009, 00:44. Reason: Automerged Doublepost
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

      Comment


      • Cine vrea asigurari ma gaseste la nr.tel.0752497862
        EuroIns :
        Logan 1.4 - 178 lei (6 luni )
        Logan 1.4 - 361 lei (1 an )
        Last edited by Steel; 11 December 2009, 11:58. Reason: Automerged Doublepost
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • Offtopic: ANUNȚ UMANITAR!!!
          Daca iubesti verdeata si aerul curat ajuta Asociația Natura Zâmbește si voteaza pentru realizarea proiectului ”Sistem de salubrizare și gestionare a deșeurilor în Valea Fagilor”, în cadrul proiectului TARA LUI ANDREI, finanțat de SC PETROM S.A. Căștigătorul finanțării va fi proiectul cu cele mai multe voturi! VĂ RUGĂM DIN SUFLET ! Bifati proiectul nostru, completati datele dvs si ajutati-ne sa mentinem oaza de verdeata. Apasati aici https://www.taraluiandrei.ro/ModCity/VoteProject.aspx si va rugam dati mai departe la colegi.

          ONTOPIC
          Steel face asigurari la euroins si stiam ca un rca la el pt un 1.4 pe 6 luni era 178 eu acum 5 luni mi-am facut cu 260 si parca era cel mai ieftin. talpau_mihai@yahoo.com sau 0752497862

          uratelule posteaza si tu sau trimite-mi si mie pdful minunat... la dat gauri ma pricep

          sfdule ... multumim de sprijinul de duminica cand ai tractat cu JSTul, masina avariata a prietenului colebului GGP - Victor... si sa stii ca poti sa vii si cu JSTul la intalnire.... max a venit de cateva ori la era cu autobuzul.... iti mai amintesc ca sunt si telefoane ?

          breaking news
          colegilor.... va anunt oficial ca punand in balanta cele petrecute in ultimlele 3 luni am decis sa ma implic in activitatile clubului mai putin, ramanand in picioare toate planurile si proiectele mele cu clubul, tot ce tine de imginea clubului, relatia cu partenerii, ceilalti colaboratori, managementul clubului si ce mai este, doar ca nu va mai fi full time, va fi part time..... in viata trebuie sa ne alegem prioritatile si la mine a venit vremea sa imi canalizez energia spre casa si caminul care vreau sa il intemeiez cu ana.... nu o luati ca pe o ruptura dar va eram datori cu un raspuns deoarece probabil ca ati observat o mica bataie in retragere.... copoul a ramas doar la o tura de seara si nici aia obligatorie, si multe altele..... am 3 zile si sper sa fie 30 ani de cand nu mai fumez... iar..... sper sa imi fie mai bine si daca imi sunteti aproape ar trebui sa ma intelegeti.

          duminica cealalta nu cred ca voi putea ajunge la intalnire
          Last edited by euromarket; 11 December 2009, 12:20. Reason: Automerged Doublepost
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • in legatura cu incalzirea la picioare la pasagerii din spate , am desfacut azi si nu am gasit acele locuri unde trebuie montata tubulatura ........poate gasiti voi acele 4 dopuri ce trebuiesc sparte ....daca vreti va dau si schema de montaj ..numai sa reusim ceva sa facem!!!!
            Last edited by vali007; 13 December 2009, 00:01.
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • ionut..noi oricum te sustinem in tot ce faci tu ..si mi se pare mai mult decat corecta decizia ta!iti urez multa bafta spre indeplinirea priopritatilor!si ..multaaa bafta cu Ana!!!!!*

              Comment


              • Ca bine mai zici Andreea!!!!!
                Last edited by vali007; 13 December 2009, 00:02.

                Comment


                • Saptamana viitoare desfac din nou si caut gaurile pentru incalzirea la picioare la pasagerii din spate......nu ma las!!!

                  Iata si prezenta din aceasta seara friguroasa de 13. 12 . 2009!!!
                  1. Is 24 max –maxx -6000
                  2. Is 05 lkg – ciuciosu – cam asa sta treaba cu caldura in spate
                  3. Is 20 bgz –dexter – merge matizul mai ales acu dupa alegeri
                  4. Is 58 dab –steel – eu sunt Mos Craciun dupa cum vedeti
                  5. Is 14 nat – furtunas – dar gata au plecat baietii?
                  6. Is 15 mro – radu – foaie ti-am dat dar pix nu am
                  7. B 76 gcx –alex- ce sa mai fie ce sa mai facem?
                  8. Is 06 kbo –vlad - gataaaaa am scapat de sofer acum sunt propriul meu sofer
                  9. Is 16 don- marsh- da frigut azi
                  10. Is 29 fav – vlad – hai v-am salutat
                  11. Is 06 ggp – victor- dad a si eu present
                  12. Is 25 wtb –bogdan – smecher……………….
                  13. Is 06 jfh – valli – mare griga ca dau BAN
                  14. Is 07 ryb –hriberiu – si ce inseamna cand iau cutare si cutare?
                  15. Is 53 cid –cati- da noi nu stam la masa ca noi mergem dupa baieti
                  16. Is 27 dan – nea-dan – maine copii vin piesele
                  17. Is 66 zar – Kaiser- da pe unde umblu eu ca am inghetat si am plecat
                  18. Is 10 lnc –tony – oare se inchide masina daca ies din ea?


                  Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                  Saptamana viitoare desfac din nou si caut gaurile pentru incalzirea la picioare la pasagerii din spate......nu ma las!!!

                  Iata si prezenta din aceasta seara friguroasa de 13. 12 . 2009!!!
                  1. Is 24 max –maxx -6000
                  2. Is 05 lkg – ciuciosu – cam asa sta treaba cu caldura in spate
                  3. Is 20 bgz –dexter – merge matizul mai ales acu dupa alegeri
                  4. Is 58 dab –steel – eu sunt Mos Craciun dupa cum vedeti
                  5. Is 14 nat – furtunas – dar gata au plecat baietii?
                  6. Is 15 mro – radu – foaie ti-am dat dar pix nu am
                  7. B 76 gcx –alex- ce sa mai fie ce sa mai facem?
                  8. Is 06 kbo –vlad - gataaaaa am scapat de sofer acum sunt propriul meu sofer
                  9. Is 16 don- marsh- da frigut azi
                  10. Is 29 fav – vlad – hai v-am salutat
                  11. Is 06 ggp – victor- dad a si eu present
                  12. Is 25 wtb –bogdan – smecher……………….
                  13. Is 06 jfh – valli – mare griga ca dau BAN
                  14. Is 07 ryb –hriberiu – si ce inseamna cand iau cutare si cutare?
                  15. Is 53 cid –cati- da noi nu stam la masa ca noi mergem dupa baieti
                  16. Is 27 dan – nea-dan – maine copii vin piesele
                  17. Is 66 zar – Kaiser- da pe unde umblu eu ca am inghetat si am plecat
                  18. Is 10 lnc –tony – oare se inchide masina daca ies din ea?
                  da ce sa mai scriu de nu ma lasa sa schimb culoarea?
                  Last edited by ciuciosu; 13 December 2009, 22:12. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Culoare

                    Scrie cu ce culoare vrei, numai sa scrii................./////////Sper ca va place noul format al mesei rotunde.......

                    My Car

                    Comment


                    • Cine gaseste cele mai ieftine 2 conducte pentru incalzire la picioare la pasagerii din spate?
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • ciuci..daca te duci pe la Caremil sa intrebi de consola centrala de ph2(sandero) si primesti un raspuns te rog sa ma anunti si pe mine ...
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • ce consola centrala? vreau si eu.......
                          www.loganclub.ro

                          Comment


                          • e vorba de consola de la schimbator care e pe sandero si pe ph2.... sunt niste zvonuri pe forum cum ca la reprezentanta dacia e ieftina tare
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • este si se poate face comanda ....... un pret informativ este 53 ron/buc.
                              vad maine toate detaliile
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • daca face-ti comanda vreau si eu una
                                God is my copilot

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google