Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CRACIUN FERICIT! Multa sanatate,bucurii si implinirea tuturor dorintelor ptr intreg colectivul LOGAN CLUB.
    Ambition 1,5 DCI Sedan

    Comment


    • sarbatori fericite la toti colegii !!!!

      Comment


      • Merry Christmas everybody... And a Happy New Year !!!

        Am si eu o intrebare... intalnirea de maine se tine?
        Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

        Comment


        • Craciun fericit!! chiar se tine maine intalnirea? si daca da care vine??daca pot sa plec 2h de la munca vreau sa apar si eu ,dar nu vreau sa fiu singura pe acolo poopici

          Comment


          • da se va tine intalnirea..eu vreau sa ajung...chiar daca stam 30 de minute , tot vreau sa ne vedem
            maine la ora 18 la era

            craciun fericit prieteni !!!

            sa anunte cine mai vine... ca poate o sa fiu singur acolo!
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Si eu am sa vin chiar daca e o onomastica in famolie!!!!Am sa trag o fuga ...facem prezenta si/.........................
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • hop si eu,daca ma primiti chiar vroiam sa vad daca se tine..fratilor ati vazut ce polei e pe strazi??nu vrea sa ne lase vremea asta in pace sa conducem linistiti
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • display

                  Originally posted by JmEk View Post
                  apropo de cand a dat frigul am 2 probleme si anume

                  1.CAnd e foarte frig display-ul meu se vede foarte aiurea
                  2.becurile de pe consola centrala pentru dezaburire luneta si blocare portiera nu se mai aprind.cand se aprind cand nu....
                  oare dc?
                  1. E normal - temperatura scazuta reduce creste timpul de reactie al LCD-urilor
                  2. Trebuie sa vezi cand nu se aprind luminile alea de la butoanele de climatizare - si incerci sa dai usor un bobarnac pe partea dreapta - daca se aprinde inseamna ca ai un contact imperfect (exact asa e si la mine... Ciprishor zicea ca se poate rezolva)

                  Comment


                  • Cum sa nu va asteptam pe toti la ultima intalnire din an!!!!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • sarbatori fericite bre de la Darabani(langa granita cu Ucraina si Moldova).
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • Maine anu se innoieste!Adica peste 5 zile.......

                        Chiar daca-i polei, cum sa nu venim la ultima intalnire din 2009?Ia mai manati mai, hai, hai..........adica manati loganele la ERA!

                        My Car

                        Comment


                        • Si fotografiile o sa revina imediat !!!!
                          Iata si prezenta din aceasta deara ploioasa de Decembrie!!!
                          1. Is 27 dan – goold8xspeed – dad a ca un cavaler am stat azi in capul mesei!!!
                          2. Vs 56 emi – floppy75 - da cam noi mai suntem in oras restul care si cum ………. prin tara….
                          3. Is 24 cic – ionut cug - value …mare grija cu taiatul consolei sa nu patiti ca mine
                          4. Is 31 cst – andrey CST – da ce sa fac asta e am venit si eu sa vad care e treaba
                          5. Is 05 lkg – ciuciosu36bun – da da azi a fost cam ultima zi de intalnire pa acest an
                          6. Is 71 teo – augustin mihalache – cum sa lipsesc eu de la intalnirea voastra daca tot sunt in oras
                          7. Is 62 bva – murder – da da dar nu va gaseam prin parcare………
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Ceva poze!

                            Iaca niste poze de prin targ.....
                            Attached Files

                            My Car

                            Comment


                            • ooo da..ce sexy-s ,eu unu sper ca la anul sa va cunosc pe toti..dar tin sa multumesc celor care au venit si s-au comportat cu mine,ca si cum as fi fost un membru..dar mai ales ciuciosu si dan..jos palaria
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • Iata si o completare cu fotografiile promise!!!!
                                Attached Files
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google