Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare eu sunt mai nou pe aici cand si unde este intalnirea ???

    Comment


    • intalnirile au loc in fiecare duminica la ora 18 la carrefour ERA pacurari! te asteptam
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Originally posted by herghelegiu.i View Post
        salutare eu sunt mai nou pe aici cand si unde este intalnirea ???
        In parcarea dinspre intrarea la Altex si statia de autobuz ..asa numita parcarea " F "...Daca nu suntem la masini sa stii ca ne gasesti la intrarea principala in partea dreapta acolo la mese unde se si mananca !!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • SALUT baieti! stie careva cu cat inainte se poate face itp-ul?
          God is my copilot

          Comment


          • Cu vreo 7-10 zile inainte, parca, asta imi aduc aminte si eu acum, deoarece si eu pe 18.01.2010 tre' sa fac ITP-ul, dar nu stiu mai exact unde sa-l fac ...
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

            Comment


            • Logan diesel

              Am sa va spun o poveste despre LOGAN DIESEL, la intalnire. Una urata care mi s-a intamplat.......si umblu de doua zile sa mi-o sterg din memorie.......Mare grija la motorina, mare grija.........

              My Car

              Comment


              • Itp-ul se poate face cand vrei, chiar si cu o luna inainte.
                DAca stii ca ai probleme ce trebuie rezolvate, e bine sa te duci din timp, pt a avea timp si de reparatii.
                www.loganclub.ro

                Comment


                • gold8xspeed sa nu-mi spui ca ti-ai invatat masina sa mearga cu apa)

                  Comment


                  • dragii mei prieteni..nu stiu daca ajung duminica,deoarece si pentru ca saptamana viitoare sunt plin de colocvii si chiar stau sa invat..daca cumva termin,vin cu cea mai mare placere.va multumesc pentru intelegere.
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Ionele, Ionele

                      LA MULTI ANI! tuturor Ionilor, Ioanelor din LCIasi, multa santate, fericire alaturi de cei dragi. Asa ca sunteti multisori, setea e mare, dar nu uitati sa beti un pahar si pentru noi ceilalti. Da?

                      My Car

                      Comment


                      • salutare prieteni am o rugaminte poate este cineva care are stopuri de logan din alea cromate si cu sticla coplet clara sau o sticla ceva va rog lasatimi un mes

                        Comment


                        • Sa ne traiasca Ionii, ca avem destui.

                          La Multi Ani tuturor.

                          Comment


                          • LA MULTI ANI! tuturor Ionilor, Ioanelor din LCI si distractie placuta !!!

                            Comment


                            • As vrea sa am asa ceva si eu ...............!

                              Speram ca in curand sa vedem pe strazile din Iasi asa o bijuterie.........chiar daca este destinata ptr. ceva rau.
                              Attached Files
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Cine vrea sa faca comanda cu mine de niste leduri smd de pe ledshop,mie imi trebuie vreo 10 leduri smd albastre(cam 15 ron),mentionez ca,comanda minima e de 30 ron inafara de taxele postale,Cine e interesat sa-mi dea un PM

                                La multi ani tuturor ionilor si ioanelor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google