Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va urez Sarbatori Fericite tuturor ... Si Ionut ... Capul sus ;))... Cu totii suntem alaturi de tine .. si nu uita ... Viata ta nu a inceput si nici nu se termina cu o fata ... :P....
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • Sarbautori fericite tuturor alaturi de cei dragi,dar sa lasati masinile in parcare...am auzit controale prin iasi de sarbatori..

      multumesc de informatii...voi veni si eu duminica asta daca tine vremea asa..am vrut so scot din parcare azi si a trebuit sa dau la lopata ))
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • apropo de cand a dat frigul am 2 probleme si anume

        1.CAnd e foarte frig display-ul meu se vede foarte aiurea
        2.becurile de pe consola centrala pentru dezaburire luneta si blocare portiera nu se mai aprind.cand se aprind cand nu....
        oare dc?
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciu.
          Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate .

          Comment


          • Steel va ureaza "Sarbatori Fericite",belsug in case si portofele , impliniri de vise realizabile , dragoste cat cuprinde , intelegere si pace in sufletele fiecaruia din voi.
            Fie ca acest Craciun sa fie deschiderea sufleletelor , iertarea pacatelor si ce iertarea celor care in fata noastra au gresit.
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • La Multi Ani, craciun fericit tuturor si multi kilometri fara incidente. ;)
              1.6 16V

              Comment


              • care e becul pt blocare portiere jmek??eu am model preference si nam vazut un asemenea buton aprins..

                si inca ceva..e normal ca becul de pe partea dreapta sa bata mai lung ca cel de pe partea stanga??
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • Craciun si beculete1

                  Becul pe dreapta e un pic cu bataia mai lunga, e orientat spre dreapta pentru observarea pietonilor, daca te aliniezi cu fata perpendicular pe un perete, ai sa vezi ca cel din stanga e mai jos, iar cel din dreapta e mai sus, deci e normal. Afisajul de la bord, face asa din cauza cristalelor lichide din componenta sa, exact ca si la telefoane pe frig, la fel face. Nu-i nicio problema.In rest , va doresc la toti un CRACIUN FERICIT!Sa aveti casa plina de oaspeti, masa plina de bucate, in viata numai sanatate!

                  My Car

                  Comment


                  • astazi am trecut pragul de 100 de mii de km. la masinuta mea
                    LA MULTI ANI tuturor prietenilor
                    sigpic

                    Comment


                    • Sarbatori fericite, la multi ani si multa fericire !!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Am reusit si eu sa ma instalez la casa mea intr-un final si mi-am instalat si compu, netu' de la portocala merge super.

                        Nici duminica asta nu reusesc sa ajung la intalnire, e onomastica socrului.

                        Tony, da-mi nr tau de telefon poate ne intalnim saptamana viitoare sa iau si eu macheta.

                        Sarbatori Fericite si tot ce va doriti.

                        Comment


                        • ms de informatii, mai am multe de invatat despre logan . Va urez tuturor Craciun Fericit alaturi de cei dragi
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Sabatori fericite tuturor:*:* Mosu sa aiba pt toti in desaga lui multa fericire, sanatate si sa va ajute sa va indepliniti toate dorintele><

                            Comment


                            • Craciun Fericit tuturor si La Multi Ani celor care isi serbeaza astazi ziua de nume!
                              sigpic

                              Comment


                              • Craciun Fericit tuturor si La Multi Ani!!!!

                                Ma bate gindul sa-mi iau capace tiranti pentru Usi insa va rog sa-mi spuneti daca se gasesc si prin Iasi ca nu as mai da bani si pe taxele postale daca le comand de pe forum. Thx.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google