Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzzy vina la mine , ca ti le dau jos , numai cu feonul de caldura le dam jos
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • uzzy vorbeste cu ionut ... ca sa vezi cum rezolvati ..am inteles ca odata ce o coleaza ti-o si decoleaza ...o seara buna si week-end frumos tuturor
      Scuze am vazut postul cam tarziu a lui Steel ...
      Last edited by Xp3RtuL; 27 November 2009, 18:51.
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • am vb cu ionut si a sp ca la turbojet se duce si tot sa dus.da lasa ca o sa rezolv eu si pe asta
        mersi mult steel si Xp3RtuL

        Comment


        • @ uzzy : Incearca la spalatoria auto de la Era (cea ecologica) ... acolo au dat baietii jos afisele de pe geamuri destul de usor ...
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

          Comment


          • uzzy nu o sa-ti mai iasa luciul,eventual un polish

            Comment


            • colegul care lucreaza la WURTH ...te rog frumos sa ma cauti....
              bogdan_momita pe mess !!
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • pentru a lamuri problema cu plecarea mea din LCI si FRT ,,, Am zis din cauza lui Ionut ... Acuma sa va explic si ce inseamna asta ...Lipsa lui de autoritate in club si faptul ca nu ia atitudine cand trebuie si fata de cine trebuie .... Nu se poate sa faci o familie cand fiecare face de capul lui ce vrea ...
                Va multumesc... Week-end placut tuturor
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • cu regrete anuntam trecerea in nefiinta a tatalui prietenului si colegului nostru Tudor Vizeru (na5ul - uxa - zuz), cale pe care dorim sa ii transmitem condoleante si vom incerca sa fim alaturi de el la conducerea pe ultimul drum al tatalui sau, astazi 28.11.2009, orele 13.45 la Cimitirul Petru si Pavel (capela)!

                  cine are disponibilitate este asteptat la cimitir pentru a fi alaturi de tudor in aceste momente pline de durere.
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Tudor Viziteu....
                    Condoleante !!
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • Tudor Viziteu ...
                      Sincere condoleante ... imi pare nespus de rau ceea ce se petrece in aceste momente in viata ta si daca ai nevoie de ajutor si te pot ajuta sa nu eziti sa imi zici ....
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • Tudor Viziteu ....

                        Condoleante prietenul meu si imi cer iertare ca nu am putut fii alaturi de tine in necazul pe care viata te incearca,fi tare prietene si nu uita ca prietenii iti sunt aproape !!!
                        Stiu ca orice a s spune ca scuza nu ma scuza ca nu am fost linga tine dar sper ca prin acest mesaj sa intelegi ca iti sunt aproape si ca poti conta pe mine .Ai grija de tine !!!

                        PS - Daca moderatorii considera aceste randuri inutile va rog sa le sterge ti


                        IS.08.SFD

                        Comment


                        • oferta saptamanii: machete de prestige cu 12 ron
                          la oferta sunt doar machetele care sunt si in imagine, culoare gri.
                          pentru comenzi, diseara la intalnire, la ora 18.00 la era

                          uitasem sa atasez imaginea

                          P.S: avem deja doi membri mai fericiti care dupa cumparaturi au ramas si cu bani in buzunar... la unul era vorba de 200-250 ron si la celalalt de cca 100 ron... tranzactii din care au rezultat primii 20 ron ce intra in fondul clubului ..... asa am spus, 40% (rotunjit) din profit intra in fondul clubului.
                          Attached Files
                          Last edited by vali007; 29 November 2009, 21:56. Reason: postare consecutiva
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Iata si prezenta din aceasta sear ace a fost foarte fain chiar daca a fost frig!!! Chiar fain fain ca alta-data!!
                            1. Is 24 max – maxx- 6000
                            2. Is 05 lkg – ciuciosu – bune bujiile
                            3. Is 58 dab – steel – da da va place filmarea sa inteleg
                            4. Is 27 dan – nea dan – fara comentarii “ jos palaria”
                            5. Is 99 vfy –cristy – da da frigut
                            6. Is 14 mrt – furtunas – cred ca asa e numarul ca nu inteleg neam..
                            7. Is 06 jfh – vali – fara caldura fara pulovar …doar in tricou si nu am nimik
                            8. Is 10 lnc – euromarket - da da frumoasa intalnirea
                            9. Is 15 mro – contabilul – da da mai revin si cu alte ocazii
                            10. Is 66 zar – Kaiser – da frate da mie sa-mi faca treaba calumea la masina nu asa
                            11. Is 53 cid – cati – love-me tander
                            12. Is 55 gml – mircea – hai care mai urca sa-l duc acasa?
                            13. B 64 ven – tony – yo toniiiiiiiiiiii
                            14. Is 24 cic – ionut- sa stii ca hot-dogul nu e stralucit
                            15. Is 07ryb – hriberiu – da da ma treci cu 10 si 11 acolo
                            16. Is 60 cez – cezar – bunicu avea o vorba…………………
                            17. Is 06 lbe – valyy – da eu nu port caciula..
                            18. Vs 56 emi – floppy – hai acasaaaa
                            19. Is 06 kbo – vlad – bine ai venit printer soferi!!!
                            20. CMM - Anvelope ieftine baieti si xenoane la oferta
                            21. APY - discuri de frana brambo pt 1.4mpi vrea cineva ?
                            22. BMA - Razvan - soferul imprudent din proiectul de preventie rutiera
                            23. PYY Laguna si Ioana - victima din proiectul de preventie rutiera
                            Last edited by euromarket; 30 November 2009, 03:03. Reason: update
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Da Steel a fost bine , exact ce ziceam si eu ...mai putini dar si mai de baza ...na au mai lipsit unii ...si altii ( bravo lui sa descurcat ) la trimis pe fratele sau ..ca ce doar si Kaiser e din aceasi familie a noasatra ...si ca sa radem putin :acu nu mai stiu de aceeasi mama sau tata ???????????? ce mai conteaza ?aici toti suntem prieteni!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • brosurele

                                o brosurica informativa cu detalii privind
                                -uleiurile recomandate de producator si vascozitatea acestora
                                - modul de schimbarea a cauciucurilor (intre ele)
                                - informatii ascunse publicului despre logan
                                - meniul de diagnosticare al Calculatorului de Bord
                                - revizii logan
                                - cutii de viteze
                                - semnificatii inscrisuri abtibild stalp lateral logan
                                - comparatii caracteristici tehnice logan


                                La multi ani tuturor andreelor si andreilor din club !!!!!!!!
                                3 din ei care imi vin acum in minte:
                                - LVB
                                - XAR
                                - MHO
                                Attached Files
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google