Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din pacate e cam subtire cu reprezentat-u in alte zone. Asta e criza, dar pate mai incolo, cine stie va fi mai bine si o zi doua de relax vor fi binevenite.
    Trebuie doar sa fim intelegatori si "totul va fi bine" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Reamintesc celor care au intrebari legate de statii radio pentru info trafic. http://www.cbmania.ro/
    http://www.cbmania.ro

    Comment


    • salutare

      DEELITE sa stii ca se merita senzorii de parcare cu afisaj in oglinda eu unu mi-am pus senzorii scum un an si inca functioneaza foarte bine
      ym! dorinu2005@yahoo.com
      BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

      Comment


      • pozele de la Champions Of Tuning - Mangalia vi le dedic voua loganistilor din Iasi
        sunt convins ca daca se organiza ceva mai aproape erati mai multi prezenti la acest eveniment decat masinile expuse
        -----------------------------
        Last edited by euromarket; 2 August 2009, 01:29. Reason: Automerged Doublepost
        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

        Comment


        • Salutare baietii !!

          Nu am mai reusit sa intru aici si nici sa mai ajung pe la intalniri de vreo 2 sapt. Renovari, chestii de asta urate, dar daca se cere nu avem ce face ;)

          Marti m-au programat la Caremil, ma duc sa imi remedieze mici (dar destul de multe) chestii de rugina pe garantie (acceptul a venit deja). Au aparut puncte de rugina sub chederele de la geam de la toate 4 portierele in partea de sus, la luneta in colturile de jos si in interior la busonul de benzina, unde e fixat gatul de plastic al rezervorului.
          Sper sa le faca bine si sper ca pana vineri sa mi-o si dea inapoi, sa nu se lungeasca f mult

          Duminica frumoasa la toata lumea !
          IS-16-GEN

          Comment


          • Salutare iata si prezenta de aseara de la era!
            1 IS 62 BCV A VENIT NIMIK DE ZIS DAR A SI PLECAT
            2. IS 11 GRM GRIM -DA VREAU SI EU STICARE....
            3. IS 08 UZY UZZY -APAI E PREA BUN ASA CUM E NU?
            4. IS 20 LOL -CATALIN DAPAI AM SI EU LEGITIMATIE ACU
            5. IS 10 LNC -EUROMARKET NU MAI ZI O DATA CA ACU PLEC ACASA
            6. IS 06 KBO -VLAD!NHO AM STATIE...AM STATIE...
            7. IS 55 GML -MIRCEA DA CE BUN E UN CARUT DE SUPERMARKES SA TE ODIHNESTI PE EL...
            8. B 79 ESV - LORDWOLF AM FOST PREZENT CU PRINTESELE MELE
            9. IS 07 RYB -HRIBERIU ABIA INTORS DE PESTE HOTARE
            10. is 06 kyj buldozerkill ACUSICA AM SI EU TOBA SPORT
            11. IS16...CMC -CIPPY CINE VREA 2 CAUCIUCURI FIRESTONE 185/65R15 300RON AMANDOUA?
            12. B 78 MHX CATALIN 642 AM UITET SA IAU SI EU SCRISURI CU LOOGAN CLUB
            13. IS 27 DAN -GOLD8SPEED SINGUREL CA JUNIORUL ARE TREABA
            14. IS 05 JXW CRISTY GATA CU BERLINUL ACUM SUNT IN ROMANIA
            15. IS 24 BMW MAXX OARE TURBINA MEA LA CE MAGAZIN O FI?
            16. IS 79 ECC CCONSTANTIN DA DA EU SUNT CU ECC
            17. IS 29KOD -KODRIN SI-A REVENIT SI SPOILERUL
            18. IS 05 LKG -CIUCIOSU -A REZISTAT FICIOR-MIU EROIC
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Originally posted by doru View Post
              DEELITE sa stii ca se merita senzorii de parcare cu afisaj in oglinda eu unu mi-am pus senzorii scum un an si inca functioneaza foarte bine
              ...... trebuie schimbata si oglinda ?! .. ca nu prea as renunta la cea stock
              :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

              Comment


              • Dragi colegi, LoganClub Bacau va invita la a V-a intalnire regionala pe 27 septembrie. Va rugam sa va anuntati prezenta aici (scuze pentru postarea pe topicul de intalniri)

                Comment


                • Salut. Stie careva unde pot gasi inele si panouri de mdf?

                  Comment


                  • La Bazar ?! parca si pe acolo am vaz intr-un timp .. dar nu sunt sigur pt ca nu am mai fost de mult ...

                    exista silicon pt cauciucuri ? (cred ca este 99%) .. si unde pot gasi ?
                    Last edited by vali007; 4 August 2009, 19:27. Reason: Automerged Doublepost
                    :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

                    Comment


                    • mai, da se vede ca lumea e in concediu. de 2 zile nu a mai zis nimeni nik.
                      www.loganclub.ro

                      Comment


                      • Ce mai concedii mai colegule !!!! Ai dreptate, insa acusica vor posta de se va bloca servarul, ce mai !
                        Aseara au venit cam juma din cati eram de obicei. A fost bine , Yo-Tony a avut parte de raspunsuri la intrebari, chiar a gasit si solutia, mai ramane de vazut cu criza asta ce si cum.
                        Anunt pe cei care sunt in cautare de carburant bun ca am testat cu succes (succesuri !!?? ) diesel-ul de la Rompetrol si e foarte bun. Acum s-a mai scumpit nitel, insa cu mai putin de un leu, si anume Euro 5 cu tratament pentru injectoare. Motorul merge mai "rotund", zgomot mai putin, consum mai mic si exact ce cautam toti un cuplu care apare mai repede si tine mai multtttttttttttt...
                        Last edited by MARIUS-77; 6 August 2009, 09:36.
                        http://www.cbmania.ro

                        Comment


                        • Evenimente

                          pe 26-27 august la bacau va avea loc o noua intalnire Logan Club Moldova si va rog sa va anuntati prezenta:
                          1. DAB - steel


                          pe 26-27 august la suceava va avea loc o noua sesiune tuning & racing
                          pe 27-28 septembire la cluj va avea loc o noua sesiune tuning & racing

                          cine doreste sa mearga la suceva doresc sa se anunte pentru a rezerva ceva camere de cazare ce ne vor fi puse la dispozitie GRATUIT de organizatori.

                          Momentan lista se prezinta in felul urmator:
                          1. Lnc - expo + indemnare - sambata+duminica + prietena
                          2. Mko - audio + indemnare - sambata+duminica
                          3. Grm - expo + helper - sambata+duminica
                          4. Lbe - expo + audio - sambata+duminica

                          Asteptam in continuare atat participanti cat si sustinatori pentru acestia.... daca mai este cazul sa va reamintesc ca luna trecuta cand ne-am prezentat la suceava am luat prin toni mko locul 2 la indemnare si a facut show nu gluma si eu am luat locul 1 pentru cea mai buna masina autohtona.

                          daca clujul e departe haideti la suceva ca se incheie sezonul si e pacat.

                          in octombrie organizam si noi la era un eveniment ?

                          steel te rog pana pe un 25 daca se poate sa avem cateva stegulete pls....
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • eu si crucea rosie...
                            http://vladderdeicea.wordpress.com/

                            Comment


                            • Ionutz intalnirea la bacau este pe 27 septembrie.........iar Ciuciosu am fost si eu la intalnire si m-am trecut si pe prezenta , asa-i oare ?
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google