Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Relaxare?

    Condoleante nepoate Ciuci. In rest, relaxare, cum spunea Steel. Mi-e dor de zilele aglomerate. Ioane CUG ai un PM. In rest liniste si pace.......... O sa va dau mai tarziu si pozele........

    My Car

    Comment


    • Sincere condeleante ciucosu, iar in privinta accidentului sunt multi soferi care nu vad semnul " Interzis a vira la stanga" dupa Antibiotice ( accidente s-au produs / se produc de foarte mut timp in acea regiune ) .
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

      Comment


      • condoleante ciuciosule,stii ca am trecut si eu recent prin asa ceva,si te inteleg destul de bine..Sa se Odihneasca in pace..

        accidentele astea se datoreaza si datorita faptului ca multi nu se uita pe stalpuri la semnele de circulatie si neacordare de prioritate,fiindca se cred sportivii soselelor..
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • condoleante ciuci

          domnu dan..am primit pm-ul si am raspuns...vorbim si vedem cum facem ... eu vreau mult ..dar sa vedem cand dam comanda
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Merci tuturor de urari ...
            O lista de prezenta aveti ceva?>
            Ceva new?????
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Lista de prezenta: 21.03.2010

              1.IS 24 BMW - Maxx
              2. IS 10 LNC - Euromarket
              3. IS 06 JFH - Vali 007
              4. IS 24 CIC - Iooon_cug
              5. IS 31 CST - andreyCST
              6. IS 32 BAC - Vicu
              7. IS 27 DAN - Gold8xspeed
              8. IS 58 DAB - Steel
              9. IS 07 RYB - Hriberiu
              10. IS 11 GRM - GRIM
              11. B 78 MKO - Tony
              12. IS 85 CAR - Symonarb
              13.IS 55 GML - Mirzero
              14. B 92 PXV - Stefan
              15. IS xx CEZ - Cezar
              16. B 94 LBW - Iliuta
              17. IS 99 VFY - Cristi_vfy
              a fost si Luigi prezent la final....

              Comment


              • condoleante ciuci
                nu imi place prezenta asta lipsesc comentariile
                Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

                Comment


                • Lista de prezenta: 21.03.2010

                  1.IS 24 BMW - Maxx - 6000 rot/min
                  2. IS 10 LNC - Euromarket - Trebuie sa imi pun amortizoare noi,neaparat..
                  3. IS 06 JFH - Vali 007 - O nu!!iar astia cu filmele lor..
                  4. IS 24 CIC - Iooon_cug - Hai sa ne dam cu masinile pe pista de carting
                  5. IS 31 CST - andrEyCST - Twilight2 ruleaza azi..
                  6. IS 32 BAC - Vicu
                  7. IS 27 DAN - Gold8xspeed - Aprinde si farurile de ceata sa vada si baietii..
                  8. IS 58 DAB - Steel - Am venit special pentru cineva..
                  9. IS 07 RYB - Hriberiu
                  10. IS 11 GRM - GRIM - Doar 1 leu poza cu masinuta mea..
                  11. B 78 MKO - Tony - Hai terminati tigarile,sa mergem inauntru ca mi-e frig..
                  12. IS 85 CAR - Symonarb
                  13.IS 55 GML - Mirzero - Hai la o tigara
                  14. B 92 PXV - Stefan - Da,am MCV cu 5 locuri
                  15. IS xx CEZ - Cezar - Am uitat sa ma trec pe prezenta..La naiba!!
                  16. B 94 LBW - Iliuta
                  17. IS 99 VFY - Cristi_vfy - Scuzati de intarziere..

                  sper sa nu supar pe nimeni..la cei care nu am scris nimic,ori mi-a scapat mie ceva,ori nu ii cunosc prea bine

                  sper ca l-am multumit pe stefan,incercand sa ii acopar lipsa lui ciuciosul nostru..
                  Last edited by andrEyCST; 22 March 2010, 15:04.
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • ciuci uite ca ai un ucenic
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • bune comentarii ... ai sa ai timp sa ii cunosti pe toti si pe viitor ai sa stii ce sa scrii la toti ..
                      Condoleante Ciuci ...
                      @euromarket.... se pare ca ai un ciucios senior si unul junior acuma ... hihi...
                      Glumesc ...sper sa nu supar pe careva
                      Last edited by vali007; 22 March 2010, 22:21.
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • ciuci sincere condoleante


                        Nu vreau sa supar pe nimeni,am tot respectul pentru posesorii de logan dar nu am m-am putut abtine sa il postez
                        Vrei Si Tu Masina Mea, Filmulete, Filmulete Haioase, Poze Haioase, Imagini Haioase, Filme, Video, Haioase, Amuzante

                        Comment


                        • ATENTIE AMATORI ! Auto GREEN organizeaza 6 curse la Stauceni in 2010.

                          Conducerea clubului Auto Green a stabilit calendarul Campionatului Judetean de raliu „Cupa Auto Green”, competitie adresata suta la suta amatorilor, care se va desfasura pe autodromul din Stauceni de la mijlocul lunii martie pana la sfarsitul lunii octombrie. „Cupa Auto Green Club se doreste a fi un campionat judetean de automobilism in care sa participe orice botosanean pasionat de acest sport. Aceasta competitie se vrea a fi si o selectie pentru clubul Auto Green. De aceea, cel care va termina pe primul loc la finalul celor sase etape va avea tot sprijinul nostru ca in 2011 sa participe in campionatul national de automobilism. I se va pune la dispozitie un autoturism preparat de competitie si logistica de care va avea nevoie”, a declarat Augustin Damian, presedinte Auto Green pemtru Evenimentul.

                          CUPA AUTO GREEN - 2010
                          27-28 martie – etapa I
                          10-11 aprilie – etapa a II-a
                          15-16 mai – etapa a III-a
                          24-25 iulie – etapa a IV-a
                          21-22 august – etapa a V-a
                          23-24 octombrie – etapa a VI-a



                          stauceniul este undeva la 20 km de botosani,deocamdata atatea detalii va pot da
                          God is my copilot

                          Comment


                          • Cupa Auto Green Club se doreste a fi un campionat judetean de automobilism in care sa participe orice botosanean pasionat de acest sport ...deci e doar pentru cei din Botosani ...
                            @euromarket...nimeni nu a mai venit cu idei,,am castigat sau nu premiul ???
                            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                            Comment


                            • baieti aveti cumva un video proiector,am nevoie sambata vreo 2 ore,sa prezint un proiect,as fi recunoscator,fac o cinste mare,sau de inchiriat daca stiti,multumesc
                              God is my copilot

                              Comment


                              • Merci fain Andrei de prezenta ...lasa ca ai sa -i inveti pe toti cu timpul..!!
                                Maine ne vedem la intalnire!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google