Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bun dracu asta de ALC
    sa mai vii cand vin si eu la intalniri ca miercuri am sarbatorit
    sigpic

    Comment


    • Fara noi ? )
      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

      Comment


      • Da ne vedem duminica dar AM O PROPUNERE --haideti sa aducem cu noi masini dinalea cu baterii cum era cartul cu telecomanda a loganistei noastre cu care se juca si steel ....VENITI cati mai multi cu jucarii dinastea si eu zic ca o sa fie ceva frumos!!
        Attached Files
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Duminica lucrez in tura 2, deci nu pot ajunge, aduceam un elicopter cu telecomanda
          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

          Comment


          • da da...eu o sa vin cu tancul dar mai intai trebuie sa il alimentez(cu baterii

            Comment


            • cata_alex nu stiu daca exista ... eu sunt cat_alex sau tudor ... multumesc de urari :-)
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

              Comment


              • Ma scuzi te-am botezat,asta e ....................................
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • fuse si se duse monopostul meu ciuciosule l-a facut praf o masina

                  Comment


                  • yania draguta..da nu ai somnic ..sau ai insomnii ca tia calcat o masina masinutza ta ... Cum sa intamplat ?Imi pare rau sa aud asta .. Sa aveti o duminica placuta
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • Nu avea casco? La fel am patit si eu, dar am scapat doar cu o janta botita. S-a rezolvat pe casco, desigur
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • va imprumut bolidul meu .........si xp3rtule pe asta cu cat il mai vinzi???ca esti bun asa la combinatii:P

                        Comment


                        • Deci ne adunam cu masinile noastre si cu monoposturile sicu ce avem ..ok?
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Casco nu...dar am picat la intelegere cu un prieten si o repar pe rca-ul lui ;)) pana atunci imi ramane doar o bucatzica de subaru..ne vedem la 18:00

                            Comment


                            • Aviz amatorilor de prelungiri de capota ...iata ce am primit de la loganistul nostru cristi acu plecat la brasov....
                              Attached Files
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Originally posted by Xp3RtuL View Post
                                yania draguta..da nu ai somnic ..sau ai insomnii ca tia calcat o masina masinutza ta ... Cum sa intamplat ?Imi pare rau sa aud asta .. Sa aveti o duminica placuta
                                Pf... pe la 1-2 am zarit-o eu prin copou, a fost o noapte lunga tare, nu ?
                                Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google