Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jalnic de putini prezenti si atmosfera si tot.
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • Ce sa-i faci? Lumea era obosita dupa gratar, fotbal...

      Aveti grija la Loganele albastre, este unul care are RADAR, IS-07-GBC (sau CBG), Fly stie mai bine, din pacate.
      Last edited by vali007; 26 April 2010, 11:35. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Salutare ,

        Ciuci, pot sa ma mai inscriu si eu pt un stegulet? pt ca pe al meu l-am pierdut .

        mc!
        IS-16-GEN

        Comment


        • deci intalnirile cand sunt miercuri la 20 00 si duminica la 18 00? la palat?

          Comment


          • Exact bebita.
            @Geo79: O sa vedem ce stegulete mai sunt, daca nu facem o comanda noua.

            Comment


            • Sunt stegul;ete am sa aduc miercuri la Palat!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • care e treaba cu steguletele?abtibilduri cu stema logan club nu?cum se poate intra in posesia acestuia ?cat costa

                Comment


                • Vino miercuri la intalnire si o sa discutam acolo despre toate.

                  Comment


                  • ciuci sa nu uiti de stikere
                    si vreau si eu un steag
                    si atat
                    Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

                    Comment


                    • cred ca am sa apar

                      Comment


                      • ok atunci miercuri facem o sesiune de lipit stikare pe masina care vor .......si am sa merg sa ridic si steguletele ca sunt gata si ele !!!!!!
                        cine e interesat de o sesiune de "impuscaturi" tot miercuri vorbim!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • ati vazut asta ?

                          poate se mai simte lumea sa dea pe la intalniri macar odata pe saptamana sa fie ca altadata.
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • foarte misto..cand facem si noi una mai mica..ca nu aveam atatia oameni si masini...
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • maine ma prezint si eu pentru prima data
                              vreau sa vad logane tunate
                              apropo prea tare poza
                              Last edited by vali007; 27 April 2010, 22:04. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google