Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • steel eu te astept la solar indif de greutate!!! vezi sa castigi la even ce urmeaza ..k ai moca sedinte)))
    ionut sper sa fi fost ok sigla aceea!dak nu vedem noi cum rez treaba!oricum vb maine seara ne vedem! o seara frumoasa baietii!!!!! si inac ceva ..ionut dak mai ai nev de ajutor spune mi ..k te ajut cu orice,dak am posib!!!!

    Nu suntem pe mess.
    Last edited by valeriuciprian; 29 September 2009, 21:25.

    Comment


    • miercuri,ionut, sper ca ai sa vi, ca am vrut sa vb duminica cu tine ceva legat de event
      vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

      Comment


      • pai rain si cand te vedem :P eu is mai nou da sincer as vrea sa cunosc si eu cat mai multa lume din club
        @steel ..da e doar pentru aia slabi ... noi nu avem loc ...asta zice jmek ...
        mama ei de treaba ))
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • Da rain te asteptam ca sa demonstrezi ceea ce ai zis!!!
          Ne vedem cu totii la palat maine seara si sa facem ceva cu evenimentul!!!!!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Originally posted by Floppy75 View Post
            "O agentie BancPost din Baia Mare a fost jefuita in aceasta dimineata, in jurul orei 9:40, de un barbat inarmat cu un pistol........"
            Deja te-ai pus pe treaba?
            da` repede mai circula vestile astea


            stiu niste baieti prin Украине si poate rezolv ceva
            sigpic42.453.149

            Comment


            • rain .... membrii clubului sunt cei prezenti la intalniri si care isi indeplinesc indatoririle fata de comunitatea logan club.... nu doar cu prezenta pe forum... no offense... daca accepti o provocare, te-as provoca sa ne cunosti... asa ca te asteptam diseara la palatul culturii la orele 20
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • asa e ..chiar te asteptam ...eu is curios sa te vad )
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • Cred ca o cunoastem cu totii pe Rain. Tot ce se poate spune e ca nu a avut activitate pe forum. Daca este cea care cred eu a fost si la intalnirea regionala de la Piatra Neamt. Asa ca se poate spune ca este prima loganista din club. Acum sper sa nu ma insel
                  sigpic
                  Play ManagerLeague

                  Comment


                  • ionut..nu mi ai zis nimic de sigla ..nu e buna nu-i asa??ufff! oricum vb dis !! o zi minuntata baietii!

                    Comment


                    • multumim reea ...la fel si tie.....adunare cat mai mare diseara...
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • reea nu e tocmai ce vroiam dar o refac eu vectorial, deci e ok. pana la urma cum a ramas ? cate sedinte ne da ?
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • pai eu am zis l e mai ok sa fie cate 6 sedinte pt locul 1 la fiecare categorie! tu ce zici ? is 9 categorii ...locul 1 = 6sedinte!

                          DA DACA PLOUA NE MAI VEDEM DISEARA!?

                          si inafara de sigla nu mai e nev de nimic?? din cate am inteles eu ..ADRIAN-baiatu' cu solarul a mai fost sunat de unul dintre voi))..bre da n aveti incredere in mine??)):*
                          Last edited by reea_alex; 30 September 2009, 12:28. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by euromarket View Post
                            premiez pe cine da o idee de a obtine necesarul de 2000 euro ca si sponsorizare pt muzica
                            Din cate stiu campania electorală pentru alegerile prezidenţiale va începe pe 23 octombrie şi se va încheia pe 21 noiembrie. Data de 1 noiembrie ar cadea bine. Am putea incerca sa vb cu un partid politic cu toate ca nu e prea placut sa-i vezi acolo; daca in 2-3 saptamani nu gasim altceva eu zic sa incercam. Mama ei de politica
                            sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                            Comment


                            • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                              Da rain te asteptam ca sa demonstrezi ceea ce ai zis!!!
                              Ne vedem cu totii la palat maine seara si sa facem ceva cu evenimentul!!!!!!!!
                              Rain este prietena mea; chiar daca contul de forum este foarte recent, prezenta pe la intalniri si-a facut-o inca de la primele reuniri ale clubului; legitimatie de membru are, iar la multe intalniri a venit ca un adevarat loganist (adica la volan), fapt pentru care o consider printre "cei vechi".
                              Si ca sa nu uit, asa cum spunea si Ami, a fost si la regionala de la Piatra.
                              Poate nu e prima loganista, dar e printre loganistele din garda veche (celelalte se stiu ele); de asemenea doresc sa remarc faptul ca mai sunt si alte loganiste inaintea lui reea_alex: sotia lui steel, prietena lui ami, prietena lui LNC, sotia lui ciuciosu, s.a. (imi cer scuze fata de celelalte, pe care, fara intentie, le-am omis). Ce? ele nu sunt loganiste...?
                              Daca se simte cineva ofensat de cele spuse ... o sa treaca. Am simtit nevoia sa postez ca un raspuns la replicile voastre anterioare, mai mult sau mai putin intepatoare.
                              Godspeed !

                              Comment


                              • La modul cel mai serios ...are o asa mare importanta cine a fost prima loganista ? toti suntem loganisti mai noi sau mai vechi.... eu cred ca sunt lucruri mult mai importante de discutat ..... si de rezolvat ....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google