Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da asa este dar eu am cam uitat treaba asta da era mai bine la 19 ca puteam sta mai mult

    Comment


    • Am fost si eu prezent cu valy, am stat pana pe la 7:10 sa vedem daca se mai inteapa careva. Asta e, asa sigur nu o sa mai uitam.

      Cei care doresc odorizante de la KeanuRev sa faca o lista cu ce aroma si poate reusesc sa ajung miercuri sa iau si banii.

      Comment


      • am ajuns la ora 19 in parcare era doar JHF.....am o alta pb...mi-am gasit portiera botita in parcare...e tabla bagata inauntru....ce ma sfatuiti sa fac??
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • jmek...sa fugi la casco ;)...sau sa o iei la indreptat cu ciocanu )))
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • casco ... daca nu ai am eu un pliant de la o firma care indrepata portiere fara sa dea gauri sau desfaci portiera si o indrepti daca nu e prea tare
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • iooon_cug [cic] de unde ti-ai luat comanda la sirena si cat ai dat?

              Comment


              • e cu tot cu goarna si am luat-o din bazar am dat 65 lei pe ea..nu e cine stie ce ,dar daca am luat-o am zis sa o si montez
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • vreau si eu un set de pleoape pt.ph1.. urgent!!!

                  Comment


                  • cam asa ceva arata.....
                    acum e in ton cu gaura de la parbriz....
                    Attached Files
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • [cic]si nu se da separat fara goarna numai comanda la sirena

                      Comment


                      • Jmek ce ai tu acolo nu cred ca a fost facut de un automobil, mai degraba de un binevoitor. casco sau cum scria euromarket mai sus

                        Comment


                        • va place noua prezentare a LNCului ? http://rpi.ro/lnc/
                          ma refer la structurarea informatiei
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • frumoasa prezentare diferenta pe ani e faina

                            Comment


                            • JMEK: scoti fata de la portiera si impingi tabla inafara, la cum arata, cred eu ca-si revine la starea initiala fara prea multa bataie de cap :-?
                              Dacia Logan Laureate 2004, 1.6MPI
                              Toyota Yaris Sol 2008, 1.4DDTI
                              Dacia Duster Laureate 2015, 1.5DCI, 4x4 + Honda CBR 600 F4i Sport 2002

                              Comment


                              • uzzy...nu am de unde sa stiu..poate daca te intelegi cu omu acolo..e posibil nu stiu ..


                                ion_lnc..o mica corectare ...cotiera trebuie trecuta la confort ...
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google