Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mihai,( steel) au venit protectiile alea pt portbagaj? ce stii de la silviu? cand le trimite?
    www.loganclub.ro

    Comment


    • Iata ca am ajuns si astazi cu totii la palat dupa ce eu am tras si o fuga la Era asa in recunoastere ............
      A fost o seara ok sre final dar nu obisnuita .
      Asa discutii nu au mai fost decat cateva contradictorii dupa care sau luat niste decizii si alegeri......
      Sau mai clarificat cateva chestii ce nu musai trebuiau pe forum si sau clarificat in sfarsit la Palat si asa si trebuie!!
      Iata si lista cu prezenta din seara aceasta si doar cateva fotografii facute la sfarsit dupa ce sau mai incarcat putin acumulatorii ....
      1. IS 27 DAN -GOLD8SPEED asteptam triplele ne-a Daneee si juniorul cu alte idei..
      2. B 78 MKO -TONY hai omule monteaza scaunele Recaro sa ne putem da si noi in ele
      3. SV 87 ZUG -LUIGELO sa traiasca cel mai mare patron......
      4. B 76 GCX -CAT_ALEX52 vor baietii sa stie de unde ai lumina aia albastra la faruri
      5. IS 06 LBE - VALYY asta e vali nu toate intalnirile sunt la fel nu?
      6. B 80 KIH -ANDREI ne pare rau ca a trebuit sa pleci printre primii
      7. IS 07 RYB -HRIBERIU cand ai sa semnalizezi cu degetul aratator sau inelar?
      8. IS 06 HVJ -PETROMAN astept solutia ce ai gasit-o cu prezoanele si imi pare rau ca nu am vz. si eu jantele sa le fotografiez dar poat4e data viitoare nu?
      9. IS 58 DAB -STEEL offf na ca am zis cam tot ce era de zis cu bune si nebune
      10. IS 69 SNT -DAKOTA ei si daca merge ea cu masina ce................?
      11. B 79 ESV -LORDWOLF FELICITARI ESTI TATIC!!!!!!!!!!!!!!!
      12. IS 10 DCI -DORU cum e doru te-ai acomodat nu?
      13. IS 09 AMI -BRAGELONE off am ratat pozitia 9 dar am sa ma revansez eu...
      14. NT 84 MIS -MARIUS inc3pand de azi am si eu ID pe forum uraaaaaa..
      15. B 55 MUZ -GEREMI ce feon care feon ? nu-i nici un feon la mine...........
      16. IS 05 JXW -CRISTY da da eu sunt cel cu port-bagajul mare
      17. IS16...CMC -CIPPY daca fata o sa ma schimbe e ok daca nu nu si gata..
      18. B 71 GVE - IONUT ai plecat repede nu am vazut si noi toba ionut...
      19. IS 05 LKG -CIUCIOSU promit ca la urmatoarea intalnire o sa am si acumulatori noi
      20. IS 24 CIC -IOON_CUG da eu ma bat cu tine poate ma faci sau poate te fac..
      21. IS 05 GIX -RAZVAN bine ai revenit printre noi
      22. IS 06 JFH -VALI007 bine ca am schimbat si becul pe partea dreapta
      23. IS 99 VFY -CRISTI nu am venit ultimul si nu am plecat primul sunt bunnnn...
      24. IS 55 GML -MIRZERO da da iau un salar consistent de la ionut
      25. IS 62 BVA -MURDER a sunat telefonul si a trebuit sa decolez
      26. IS 62 BCV -JMEK am rezolvat si portiera
      27. IS 05 NSE -SEBIN da de data asta singurel
      28. IS 10 LNC -EUROMARKET eu am spus punctul meu de opinie si sper sa nu dernjeze pe nimeni..
      Attached Files
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • seara asta a fost una foarte acida...si asa cum am spus si la intalnire , scriu pe forum BITE ME

        nu am ajuns de la inceput ca am avut ceva treaba...dar cand am ajuns cearta era in toi....
        ca un mic rezumat....
        -faza care m-a deranjat cel mai tare a fost remarca aceea la adresa persoanei , careia i-am si luat apararea de altfel....de ce am facut asta?? pt ca nu suport ca cineva sa vorbeasca asa despre o persoana pe care eu o consider -prieten-...
        -alta chestie care nu mi-a placut...a fost ca de la cearta s-a ajuns sa se discute si despre BARBATIE(bataie).....prieteni dragi ne adunam ca sa socializam si sa mai vedem ce facem cu daciile noastre... nu cred ca pe cineva intereseaza cat de fortosi sau buni la "mardeala" (ca sa folosim limbaj underground) sunt uni....
        -steel-daca tu nu poti rezolva o problema prin vorba ,treci la bataie...care e idea ta? chiar iti cauti un adversar?nu iti fa griji se poate gasi oricand unul....sunt dispus oricand sa iti demonstrez (faza stupida cu barbatia)
        -de ce vrei sa desparti clubul si de ce te bati cu pumnul in piept ca poti sa o faci?asta ai spus in seara asta ca de acum nu vor mai fi intalniri la era... hai sa stam putin si sa ne relaxam... deciziile in clubul asta nu s-au luat nicio data de o singura persoana...si asta a fost de la inceput si o stii prea bine, de cand eram eu organizator ,nu faceam nimic fara sa intreb restul comunitatii....
        in seara asta nu ai demonstrat mare lucru...ci doar faptul ca esti o persoana care nu ia deciziile corecte si mai tarziu nu e multumita de faptele sale...exepmlu: regreti ca e ion_lnc organizator(tu ai spus-o)
        faza din seara asta a semanat foarte tare cu faza cand ai tipat in gura mare sa nu mai fiu eu organizator....
        sincer toate chestiile de mai sus ti le-as fi spus in fata dar stii prea bine ca tu nu lasi pe nimeni sa vorbeasca...

        asa cum tu ai spus loganclub iasi nu a inceput cu tine si nici nu se va termina cu tine..dar trebuie sa fi constient(asa cum a spus si ami acu mult timp) loganclub iasi A inceput cu mine...dar in acelasi timp NU se va termina cu mine .... de aceea imi permit sa spun cele mai sus scrise...


        sper sa fiu inteles corect...si din nou spun...am scris pe forum..pt ca mi se pare corect asa...parere personala si o sustin... noroace
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • sa speram ca nu ia nimeni iar foc.... spre surprinderea mea si a multora ... cel putin eu unul apreciez pozitia lui CMC care la plecare ne-a dat o speranta... daca ceva il va chimba va fi prietena lui si speram ca reuseste ... oricum am rezolvat, sper, faza cu salutul apropo de apelative....

          consider intalnirea de azi un punct in care ne-am descarcat si ne-am relaxat ramanand acelasi grup unit....

          sper sa nu mai fie persoane care sa spuna ca nu le mai trebuie club si sa renunte sa mai fie prezente.... este cel mai usor ... sa renunti, haideti cu totii sa construim si sa fim contructivi

          saptamana asta incerc sa vorbesc cu cei de la ERA sa ne dea o parcare sa ne jucam printre jaloane.... daca vor fi de acord fiecare vine ca si contributie cu cate 2 jaloane care pot fi achizitionate din practiker cu 25 ron/buc.... daca ne iese pasenta va fi un alt mare pas in evolutia noastra ca club

          sper sa fiti inconjurati numai de trairi si ganduri bune si constructive
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Colegialitate

            Ma bucur ca a invins ratiunea de a fi buni colegi. Inteleg ca unii mai au orgolii, dar e bine sa le lase la ora 20.00 deoparte.Aici imi place sa cred ca suntem colegi, la bine si la rau. Mi-ar placea sa cred ca suntem solitari, iar daca unul din noi ar avea probleme l-am ajuta toti deopotriva. CMC-ule, daca te schimba fata bine, daca nu , te va schimba viata.Ciuciosule, triplele vor fi beton, nitica rabdare, cineva are idei,eu am rabdare. In rest numai de bine, la toata lumea.....Ionut, nu mai fi suparat, vom incerca sa impacam capra cu varza. Cat despre lup, e bine sa tina regim.......

            My Car

            Comment


            • parerea mea.
              Sincer.Nu tin cu nimeni nu vreau sa discreditez pe nimeni doar ca .....ma uitam la baietii de la VW.....frate da nu i-am auzit sa se certe sau sa se injure.Acolo daca e ceva ce nu convine...se rezolva...la noi.....faza cu Gix..de acum 1 an inca se mai discuta...asta este....ce a fost a fost ce va fi conteaza asa ca.....fara ranchiuna fara nimic....daca cineva vb cu C***e sau nush cum este pb lui....atat timp cat nimeni nu este deranjat...iar cel care este deranjat este liber sa ii atraga atentia.....asa ca haideti inainte de toate sa ne intelegem ca oameni si sa fim prieteni...ce rost are sa ne intalnim si sa fim ranchiunosi????
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • ciuciosu36BUN - iar in legatura cu prezoanele(antifurt) de janta am luat de la DIM SPORT cu 80 ron ...mersi de pont
                Last edited by euromarket; 16 July 2009, 11:49.

                Comment


                • Petroman tot asa in stea sunt? Si nichelate?
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Seara buna lume !!! Am revenit si io p-aici mai tarziu deoarece am avut probleme cu calculatorul ( am reinstalat Windows-ul ), si am o propunere pentru toti de la noi din club : sa fim atenti ce si cum vorbim, mai ales cu oamenii care nu ii stim / cunoastem ca sa nu apara iar conflicte de doi lei, ok ?! Voi posta si fotografiile facute de mine pe 13.05.2009 . Bafta la toata lumea :-))
                    P.S. : lumina albastra de la faruri e de la instalatia de Bi-Xenon, cam la fel e si la cmc, probabil la mine e mai puternica deoarece e de 55w si e in far stock :-))
                    Attached Files
                    Last edited by cat_alex52; 14 May 2009, 20:39.
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • Salutare baietii.

                      In seara asta la 19.00, am patit-o si eu. a dat un neindemanatic peste masina mea in parcare. a vrut sa iasa cu spatele si mi-a botit mie aripa stanga spate. nu foarte mult.
                      probabil merge indreptata si nu trebuie schimbata.

                      maine dim ma duc cu el la politie la 08.00. are asig la Omniasig.
                      cine mai are experiente de astea neplacute va rog sa ma invete si pe mine ce trebiuie sa fac maine. probabil omiasigul ma va trimite la un service preferat de ei , nu?
                      stiti ce service ar fi mai bun si autorizat pe logan?

                      mc mult !
                      IS-16-GEN

                      Comment


                      • stteeell , ceva de mochetele noastre?> ti-a zis silviu cand vin?
                        www.loganclub.ro

                        Comment


                        • si cateva poze cu pompierul nostru la datorie.

                          STEEL e cu noi la greu.
                          Sa-l felicitam ca merita !!!
                          Attached Files
                          www.loganclub.ro

                          Comment


                          • da ati vazut fratilor ce jante si-a luat LYN 18 inch cu gume de talon 35 da da 215/35R18!!!! FELICITARI RADU
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Originally posted by Geo79 View Post
                              Salutare baietii.

                              In seara asta la 19.00, am patit-o si eu. a dat un neindemanatic peste masina mea in parcare. a vrut sa iasa cu spatele si mi-a botit mie aripa stanga spate. nu foarte mult.
                              probabil merge indreptata si nu trebuie schimbata.

                              maine dim ma duc cu el la politie la 08.00. are asig la Omniasig.
                              cine mai are experiente de astea neplacute va rog sa ma invete si pe mine ce trebiuie sa fac maine. probabil omiasigul ma va trimite la un service preferat de ei , nu?
                              stiti ce service ar fi mai bun si autorizat pe logan?

                              mc mult !
                              daca mai ai garantie esti obligat sa faci lucrarea la caremil indiferent ce zic cei de la omniasig.
                              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                              Comment


                              • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                                da ati vazut fratilor ce jante si-a luat LYN 18 inch cu gume de talon 35 da da 215/35R18!!!! FELICITARI RADU
                                Da frate am vazut

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google