Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Este ultimul apel din partea mea sa incetati odata cu toate astea!!!. M-am saturat! Nu va mai purtati ca niste copii (cum spunea si paultaxi - nice nickname bytheway )
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • Hai sa lasam asta si sa ne gandim ce facem in Februarie sa nu o sclintim si noi, ne-am laudat ca o sa facem marea cu sarea ....Pai haideti sa ne gandim, ca sa numai fie loc de imperfectiuni......Sa ne dam aportul toti cei care suntem loiali LG-ului si sa ne apucam de treaba.
      Ce crede-ti...................
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • haideti sa incetam acest subiect din acest moment ok ? Restul de discutii le lamurim diseara si gata
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Ionut vezi ca am adresat o intrebare intr-un post anterior si nu am primit raspuns. Diseara la ora 21:00.
          sigpic
          Play ManagerLeague

          Comment


          • Bragelone zi postul ca nu gasesc intrebarea....
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • #2236
              Din cate imi aduc aminte s-a stabilit ca intalnirile de Miercurea nu se contorizeaza. Ma insel cumva Ionut ?
              sigpic
              Play ManagerLeague

              Comment


              • Miercuri 21.00 palat/master ..... A 50a intalnire baieti dar o sarbatorim duminica
                1. Is-24-cic Ionut
                2. IS 10 LNC IONUT
                3. IS 05 LKG CIUCIOSU- DAN
                4. IS 58 DAB
                5. IS 69 SNT Dan
                6.........................

                Comment


                • Domnule POMPIER.

                  Pune furtunul pe baieti sa se stinga ca sa-u incins rau de tot.Noi toti ,PN,IS,GL,BC,VN din greseli invatam ,nimeni nu e perfect.SAu cel putin asa cred eu ca nu am dat peste nimeni pefect si nici nu am auzit pe cineva sa fie .Bucuros ca am reusit sa cunosc colegi de Lc si din alte judete IS,GL.PN,BC,VN,SUPER baieti.Bagativa-ti mintile in cap si organizati cea de a 3 intalnire pana la cel mai mic detaliu.Respect de GL tuturor Loganistilor din CLUB.Forum.PS. Sa stiti ca noi venim si cu ceilalti...............:bigtongue:

                  Comment


                  • Wtf ... Chiar am crezut ca intalnirea a fost mai mult decat frumoasa! Cu toate astea abia astept sa va revad la urmatoarea!

                    PS Personal nu am nimic de reprosat absolut nimanui - asta in caz ca intereseaza pe cineva

                    Comment


                    • Mumtumim Galatiului pentru sustinere si va asteptam la noi

                      UPDATEURI PE SITEUL LOCAL: www.LoganClubIasi.ro
                      - FRT-ul are acum sectiunea sa ....
                      - Sectiune tunning: discutii despre, tuning motoare aspirate, cea mai ieftina metoda de creste a puterii
                      - Sectiune Info Utile: cum sa scapi de amenda, drepturile tale in fata dlui politist rutier
                      Puteti posta comentarii fara sa va faceti cont


                      @bragelone: agree.... Dar avand in vedere ca in ultima vreme miercurea se aduna cca 15-20 de membri nu putem sa nu le luam in seama, si astfel iasiul crestea intr-o saptamana cati altii in doua atentie baieti ca nu ne vor fi permise greseli si o echipa de vanatori de greseli stau cu stiloul cu cerneala rosie deasupra noastra they are watching us
                      Last edited by euromarket; 15 October 2008, 18:16.
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Va MULTUMESC pentru participarea la a2a intalnire a loganistilor in Zona Moldovei. Sper ca, atunci cand va veni timpul, sa ne ridicam si noi {LC NEAMT} la standardele voastre,si sa venim in numar cat mai mare. Bafta in continuare.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Acum va simtiti inferiori ? parca zicem ca am terminat-o.....
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Eu sint la munca...Poate mai gasesc pe cineva dupa ce scap de la serviciu.
                            ionut-lnc abia astept sa intru in posesia steguletului.
                            Ambition 1,5 DCI Sedan

                            Comment


                            • Gata oameni buni.... Lasam certurile

                              am o propunere care vreau sa fie luata in seama...

                              Propun ca in stafful LCI sa mai intre inca o functie si anume "fotograful LCI" .Sunt de parere ca avem nevoie de o astfel de persoana...Si daca nu de una macar 2 ,pt ca atunci cand unul lipseste celalalt sa ii tina locul...
                              Prin urmare va rog(pe cei care deineti o camera foto) ,cine se ofera voluntar???
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Miercuri 15.10.2008 a avut loc a 50a intalnire a Logan Club Iasi.
                                Cei care au fost prezenti(in numar "mic") sunt:

                                01. LNC
                                02. SBL
                                03. GML
                                04. LIB(UZY)
                                05. LKG
                                06. JFH
                                07. WXB
                                08. DAB
                                09. AMI
                                10. SNT
                                11. WKZ
                                12. KBO
                                13. CMC
                                14. VFY
                                15. CIC
                                16. ZLD
                                17. MUZ
                                18. HCJ
                                19.VNX
                                20.ALC


                                Cu speranta ca nu am omis pe nimeni urez LA MULTI ANI !!! tuturor membrilor Logan Club Iasi.
                                Last edited by euromarket; 16 October 2008, 09:42.
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google