Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma da filmulete nu sau facut?

    Comment


    • Fratilor hatarati-va cand e urmatoarea intalnire ca vin si eu

      Comment


      • bravo posesori de logan

        la modul cel mai serios imi place ca se diversifica varsta celor prezenti

        din cate imi aduc eu aminte avem 3 juniori prezenti pana acum

        cateva poze si de la mine si ..... ca sa ma laud putin... va place motorul meu ?

        ps: a fost cald, a ramas cineva fara stiker lipit ? doriti asistenta call me 0788 736 669

        ps2: tovarasi.... saptamana asta ma duc in deplasare .... i'll be missing u.... all of u, dar ma intorc cu fortze proaspete si multe poze

        ps3: maine imi shimb amortizoarele si bratul inferior .... si am adaugat noul set de foto pentru masinutza mea http://www.loganclub.ro/forum/10_lnc...1945p2.html#37
        Attached Files
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • salutare. nu prea ati mai ajuns pe la Tg Frumos, asa`i ? eu n`am mai ajuns din cauza Dragobetelui :| am vazut in poze ca ati fost la "La Taifas"

          Comment


          • Bravo bre, vad ca v-ati dat iar prin oras cum facem? ne vedem duminica sau sambata?
            Eu zic sa o lasam tot duminica saptamana asta, si sa punem la punct anumite detalii
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • salut , si eu ma gindesc deocamdata tot duminica , si pe urma mai vorbim,simbata inca se mai lucreaza ma gindesc ca e mai agitat orasul ,asta e doar o parere de a mea .....

              Comment


              • salutare pana la urma cum ramane sambata sau duminica de preferat ar fi duminica ca e mai liber da na voi stabiliti salutare si hai la mai mare

                Comment


                • ehe se aduna din ce in ce mai multa lume )
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • Pai asa si trebuie, cu carnetul ce mai faci ? cand il recuperezi ? scuze, vroiam sa il intreb, cand bem ? )
                    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                    Comment


                    • urmatoarea intalnire e duminica la ora 14 tot la palat...si o sa stabilim atunci ce si cum facem pe viitor ca sa afle toata lumea...

                      misto pozele......
                      IONUT_lnc...te asteptam data viitoare...ai girja pe drum in deplasare...numai bine
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Ionut ia si incepe si tu o lista


                        1--IS-24-CIC Ionut
                        2--VS-49-LYN Radu
                        3--IS-58-DAB Steel
                        4--IS-12-ZLD Don_Luigi
                        5--IS-83-ADU Radu
                        6--IS-63-HER Gabi
                        next???

                        uite lista radule
                        Last edited by iooon; 27 February 2008, 00:04.

                        Comment


                        • intalnire

                          vin si eu wireless.... pe carea undelor zapp poate facem conferinta intre intalnirea de la brasov si cea din iasi ar fi o faza tare

                          agree cu ideea ca duminica e mai liber si putem defila in tihna, sambata cam incurcam circulatia

                          am sa ma duc la primarie sa ma interesez de o autorizatie, ca ne-am inmultit si sa nu ne trezim cu amenzi

                          ps: e sfarsit de luna si unii trebuie sa isi faca norma, asa ca au iesit la panda.... mai ales pe copou fiti cu ochii in 4.... au trepied instalat cu blitz si mascati de o masina de tractare.... mai jos de super


                          raducu ai un stiker la alex
                          Last edited by euromarket; 27 February 2008, 02:19. Reason: am uitat.... ca de obicei
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • voi stickere nu vreti ? ca vad ca nu prea are lumea...
                            misto pozele de la intalniri...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Pai stickere sunt, cele facute de euromarket in nu si le-au lipit toti, dar sunt cativa deja, in jur de 10-12.
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google