Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata LNC-ule am inteles sa traiti.
    Vezi ca 30 lei cotizatia mea sunt la SBL
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • Probleme tehnice Logan : probleme motor,probleme cutie viteze ,probleme ambreiaj ,probleme frana ,probleme bord
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • nasol tare ioane ...


        pt cei care mai au ceva de vanzare,... pt a nu aglomera sectiunea de intalniri ,va rog sa postati in linkul de mai jos anunturile voastre
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Ornament toba dupa aprox 7 luni.Eu unul nu am sa imi mai pun asa ceva e un "kitch", fara nici o utilitate, ca mai toate altele. Vladiniho daca vii la intalnire da-mi un semn. Ionut stiu problema ta cu abs, ce pot sa sper e ca intr-un final sa gasesti pe cineva care sa se priceapa si sa iti rezolve spartanul .
          Attached Files

          Comment


          • vai parca e o chestie din primul razboi mondial gasita prin pamant ))) ce ciudat arata ))

            acum serios ...ai verificat sa nu fi ruginit si capatul la bara????
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Arata acceptabil spre norocul meu....

              Comment


              • Originally posted by Mirzero View Post
                Ornament toba dupa aprox 7 luni.Eu unul nu am sa imi mai pun asa ceva e un "kitch", fara nici o utilitate, ca mai toate altele. Vladiniho daca vii la intalnire da-mi un semn. Ionut stiu problema ta cu abs, ce pot sa sper e ca intr-un final sa gasesti pe cineva care sa se priceapa si sa iti rezolve spartanul .
                pai daca luati din bazar ieftineala; dai un ban in plus da macar iti iei ceva de inox data urmatoare ...eu am un tips borla, inox...de 1an jumate...nici urma de rugina ...
                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                Comment


                • Am ornament de 2 ani si nu are pic de rugina .. Am dat pe el 50 Ron..si este si diferit de ce am mai vazut la baieti ... am sa postez pozecand o sa invat
                  Last edited by irinel; 18 February 2009, 19:29.
                  1.2 TSI

                  Comment


                  • Cam frigut astazi dar ne-am adunat .......
                    1. IS 58 DAB -STEEL au bicepsul.....au tricepsul.......au...au ...au.....
                    2. IS16....CMC -CIPPY acusica vine si evacuarea mea
                    3. B 76 SBL -IONUT da da am schimbat spoilerul fata cu unul de MCV ...mai am ala de pe spate de vopsit si e cool
                    4. IS 22 ALC -ALEX imi pare rau dar a trebuit sa plec la munca
                    5. IS 24 CIC -IOOON_CUG da si mitsubishi au stergatoare la faruri
                    6. IS 83 EMI -YONUTZEL 16V ramane 16v
                    7. IS 16 GEN -GEO79 hai ca merge asa taci din gura
                    8. B 63 HER -GOLD8XSPEED acusica vin si farurile si xenoanele
                    9. B 95 DET -MARIUS dupa o zi intreaga de stat in frig , imi cer scuze dar nu mai rezistam pana la 23.00 .(poate alta-data)
                    10. IS 62 BVA -Murder - cam atat ca la nume nu am scris nimik
                    11. IS 05 LKG -CIUCIOSU da am ajutat cu o cheie de 8 sa decupleze bateria sa nu ia foc o dacia nova
                    12. IS 99 VFY -CRISTI am avut masina curatica foc
                    13. IS 09 RES -DAOQUEEN - Sebi, bine ai venit in poienita cu loganuri
                    14. IS 55 GML -MIRZERO daca am pus benzina de la rompetrol am avut caciula astazi
                    15. IS 06 KBO -VLAD!NHO tata a fost de servici in seara asta
                    16. B 75 VNX -ADRIAN am stat sub gluga dar v-am vazut pe toti
                    17. IS 62 BCV -JMEK da da ai cotizat ........dar mai ai pt. logan club
                    18. IS 10 LNC -EUROMARKET of farurile mele unde sunt?
                    19. 6352XY72 -KAISER da frate da nu am memory-stik
                    20. IS 00 ZRZ -ZARZAREL da si eu am fost prezent
                    Last edited by euromarket; 19 February 2009, 01:02.
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Rectific "kitch" e ce am luat eu, nu e din bazar, ci de la o firma cunoscuta in Iasi. Imi pare rau ca nu am stat mai mult, stresat nervos si toate cele, duminica sper ca o sa fie altceva ;).

                      Comment


                      • dane ...si eu aveam masina curata ( pe a mea nu ai vazuto ??
                        lasa ca vine caldura si o sa fie curata mereu
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • am spalat masina si s-a stins senzorul de ABS.... probabil loganul nu e pentru drumuri cu impuritati :P

                          PE ACEASTA CALE ANUNT OFICIAL NOUL CO-ORGANIZATOR al Logan Club Iasi ciuciosu36bun, LKG, Dan Oancea si-a dobandit functia prin munca si devotament in ultimele 4 luni.... Dan sa o tii cel putin tot asa !!! Felicitarile mele !!!

                          PS Cum ar zice cmc: Bun draqu'
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Nu am plecat la munca, chiar sunt in concediu saptamana asta, da s-a nimerit sa vina frate-meu in Iasi ca pleaca nush pe unde, Bucuresti sau ceva de genu si a trebuit sa oi fac pe-a gazda ... iar duminica am sa fiu pe Dochia la Durau

                            Steel, cred ca maine seara vin sa te mai chinui odata ca tot ma bliteaza lumea ca nu sunt bine fixate farurile
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • felicitari dane pt functie .... sa ne cresti mare
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Sincere felicitari lui Dan Oancea pentru functia dobandita, trebuie sa o udam acuma nu? Da da Ionut asta e buna, buclucas abs ai tu ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google