Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ) bv lui , nici nu trebuie sa tina cont ...
    nici radarele nu tin cont de vitezomani
    noroc
    sigpicSa traiasca urile , si

    Comment


    • IOnut dar pote indicatorul de la bord e stricat sa schimbap putin cu alt bord sa vedem daca tot asa sta la 6 linii!!!!!!!!!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Salutare baietii,

        frumoasa intalnirea de duminica, numai din poze se vede lucrul asta. sunt convins ca acolo a fost si mai si.

        e mai fiorus CMC-ul acum, ii sta f bine.
        marius am vazut ca si-a pus o smecherie de aia pe capota (pe botul masinii). da bine si am vazut ca si-a luat si hands free ;)

        miercuri la 20.00 la Palat, prezent ca am cam tras chiulul si nu e bine.
        cu "ZUM" ma intalnesc mai mereu pe la munci dar conduce o "nemtoaica" WV parca

        saptamana usoara si profitabila pt toata lumea !
        IS-16-GEN

        Comment


        • lasa ZUG noi sa fim sanatosi....
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment



          • HUD - Indicator viteza cu proiectare pe parbriz
            indicator viteza cu proiectare pe parbrizPret cu TVA 217,06 Ron
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • sigpic
              Play ManagerLeague

              Comment


              • da da ... buna intentia , dar nu cred ca o sa o vedem "cadou" ...
                sistemul va ramane acelasi , dai banu , ai janta omologata
                ca la romani
                noroc
                sigpicSa traiasca urile , si

                Comment


                • sal, a dat acum la TV .... cei ce au luat amenzi la Radarele Camere Fixe....dupa 24.04.2009 amenzile sunt nule...
                  Blue Diesel Tech

                  Comment


                  • Intradevar camerele fixe s-au scos din functiune mai putin cele dintre bucuresti si brasov ca cica alea sunt ale politiei restul s-au scos din functie.

                    Din cauza facturilor exagerate, societatea care asigura termoficarea in municipiul Brasov a fost amendata cu 4.000 de lei de Oficiul pentru Protectia Consumatorilor. Sanctiunea vine in urma reclamatiilor facute de mai multi brasoveni, care au fost anuntati ca au de platit peste 3.000 de lei factura la intretinere pentru ultimele doua luni ale anului 2007. “Nu au respectat conditiile prescrise, respectiv nu au putut sa faca dovada evidentierii parametrilor de furnizare a energiei termice

                    Voi ce ziceti?
                    Last edited by ciuciosu; 5 May 2009, 21:19. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • ioane (LNC)ia spunele tu la baieti cum stai acum in masina ca un adevarat "ceo" ...aaa???

                      maine sera trebuie sa ajung cu ea spalata neaparat..ca nu se mai poate e prea murdara
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • mi-am pus azi cu ajutorul lui CIC cotiera ca cea de logan fara intaritura metalica (pe care am sa o confectionez) si e fain parca stai putin altfel... se pare ca a 5a a fost norocoasa .... sa va zica CIC cate gauri sunt in suportul ala al meu....

                        @taz: am o cotiera pt tine
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • ce vorbesti ioane..parca a fost pe post de tinta consola ta ...))))
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Felicitari pt noua cotiera LNC-ule. Am cam tras chiulul de la intalniri in ultima vreme, dar cu motive intemeiate. In seara asta promit sa nu mai lipsesc. Ne vedem la palat.

                            Comment


                            • cat ai dat pe cotiera Ionut? (lnc)
                              www.loganclub.ro

                              Comment


                              • lume lume...vreme tine cu noi , chiar daca a tras o ploaie scurta acum soarele a iesit..

                                diseara intalnire la palat... haideti ca e in centru orasului..e aproape pt toti ;) ... e vechea locatie...haideti sa fim prezenti cati mai muti
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google