Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scuze TAZ dar eu nu trec pe nimeni pe prezenta .......daca cei ce vin la intalniri se trec e ok daca nu asta e ..............nu fac fals in acte...............si la drept vorbind la cate vroiam aseara sa scriu nici nu am mai bagat de seama ca tu nu esti trecut pe lista ..........dar poate de acu te treci si tu pe prezenta de cum te dai jos din masina asa cum ar trebui sa faca toti baietii (nu zic nimik de rau ca altii asa fac intai se trec pe prezenta si apoi discuta tot ceea ce este de discutat)! Hai ne mai vedem si ne mai auzim si Duminica la 19.00 la ERA si Miercuri la 20.00 la PALAT...
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • In sfarsit a aparut si bestia cu un nou chip.
      Gratie lui GVE cu vopsitul si lui MUZ cu montajul si lui CMC su suportul financiar a luat nastere spoilerul fata de pe cmc ...azi iesit pe strada de 20 de minute....
      Attached Files
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • ooo frumoasa aratare nu am ce zice..... felicitarile mele CMCule ... ai pus si proiectoarele ?
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • nu deocamdata nu
          mai tarziu
          sigpic

          Comment


          • frumos frumos..arata super..au gresit totusi la grila ...nu sunt prea paralele liniile alea.....

            oricum arata super.... mult mult mult mai marfa decat cu prelungirile.... in postul asta spune ca ar fi model facut de unui de la "hot tuning" http://www.loganclub.ro/forum/showpo...0&postcount=11

            oricum nu e carline cum spuneai tu in iarna...


            sa il stapanesti sanatos si grija la borduri
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Carzone
              ziceam eu in iarna
              sigpic

              Comment


              • am mai furat 2 fotografii in seara aceasta!!!!!!!!!!!
                Attached Files
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • dane... imi spionezi masina )) ?...au iesit in ceata... dar iti multumesc oricum pt poze
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • frumos frumos spoilerul , niste angel uri ar merge in locul celor stock , si plasa pe grila *ar face "bestia" si mai bestie ;)
                    noroc
                    sigpicSa traiasca urile , si

                    Comment


                    • da fai spoiler dacal dai pe celalalt astept un telefon de latine

                      Comment


                      • Ma poate ajuta maine cineva pe tot parcursul intalnirii cu 4 acumulatori AA pentru aparatul foto?
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • te ajut eu cu placere, singura "buba" e ca nu am decat 2 ...
                          nu stiu cat de mult or sa tina in canon ul ala al tau ... *al meu care e parjoala face vreo 20 de poze si se aprind acumulatorii ...
                          ai zis ca imi dai add pe mess ...
                          sa-ti mai dau odata id ul !?
                          noroc
                          sigpicSa traiasca urile , si

                          Comment


                          • Azi este si a fost vreme de un work shoop dar cred ca e prea tarziu de acu sa ne adunam ....De acu stim cand e vreme asa de urata merge sub pod la bazar de workshoop ca acasa nu ai ce sa faci si pe afara nu poti face nimik asa ca sub pod ne putem aduna toti!!!!NU? voi ce ziceti pe viitor?
                            Inca 2 acumulatori sau 4 de unde facem rost pe maine?
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • este o idee buna. macar sub pod nu ploua
                              www.loganclub.ro

                              Comment


                              • Despre economizatorul de combustibil va pot da mai multe detalii la intalnirile viitoare.
                                http://www.cbmania.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google